ČEZ Extraliga žen (CZ)

Finance Novák FBK Jičín – Panthers Praha

4:3

koniec (2:0, 2:0, 0:3)

10.12.2016, 14:30 • Sportovní areál Jičín • 14. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova) cz

Ode mě je to v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek sobotního dne. Na shledanou! (16:34:48)
V prvních dvou třetinách byl výrazně lepší domácí celek. Dařilo se mu skvěle zakončovat. Obrat přišel až ve třetí třetině, kdy se týmu hostí podařilo dostat na koně a zasadit tři góly za záda Samkové. V posledních sedmi minutách se ale domácím podařilo ubránit skóre a zvítězit.

59:48

Domácí tráví poslední chvilky na útočné polovině a snaží se ještě skórovat.

59:32

Jičínské hráčky mají poslední půlminutu přesilovou hru.

59:25

Vyloučení v týmu FBC Panthers (Nela Škopánová – 2 minuty, Bránění ve hře).

59:15

Domácí tým to zkouší bez gólmanky.

59:01

Probíhá poslední minuta tohoto utkání.

58:52

Jičín se po rozehrávce dostává na polovinu soupeřek.

58:51

Oddechový čas pro domácí.

58:25

Domácí hráčky pro jistotu vyhazují z jejich půdy.

58:12

Hosté uzamykají Jičín na jejich polovině.

57:50

Samková si ale připisuje další sebejistý zákrok a nedává tak zatím soupeřkám šanci na vyrovnání.

57:45

Po chybě Floriánové se dostávají do hostující hráčky.

56:35

Do dvou šancí se dostávají domácí, žádný pokus ale opět nekončí gólem.

55:18

Pražačky vidí naději, nevzdávají se a bojují o každý míček.

4:3

Góly a asistencie: 8. Žůrková (Satýnková), 18. Žůrková (Kloutvorová), 36. Kloutvorová (Žůrková), 38. Chlumská – 46. Lamková (Bedleková), 48. Bernardová (Kučerová), 54. Krauskopfová (Šusterová)

Finance Novák FBK Jičín: Samková (A. Kociánová) – Růžičková, Chlumská, Florianová, Strejcovská, Müllerová, Kořínková, Mikolášková – Kůželová, Kloutvorová, Žůrková – T. Mrázková, Drbohlavová, Exnarová – Špíglová, Satýnková, Kosová – Domonkosová.

Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Kučerová, T. Burdová, Kalinová, Klvaňová, Fabiánová, Škopánová, Šusterová – Lochmannová, Lamková, Slaná – Tomaščinová, Bedleková, Kylarová – Krauskopfová, Nedvědová, A. Nováková – Bernardová.

Rozhodca: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin