Zjazdové lyžovanie

SP - obrovský slalom žien, 2. kolo, Sestriere

koniec udalosti

10.12.2016, 13:30 • Sestriere (Itálie) • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer)

Petre Vlhovej druhé kolo nevyšlo a napokon skončila hlboko pod vytúženou prvou desiatkou. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a želáme vám príjemný zvyšok víkendu. (14:33:05)

30

Mikaela Shiffrinová z USA stratila na najlepší čas druhého kola jednu sekundu a deväť stotín, celkovo vybojovala iba čas 2:18.41 a skončí na šiestom mieste.

29

Tina Weiratherová z Lichtenštajnska bola oproti svojmu prvému pokusu výrazne pomalšia a celkový výsledný čas 2:18.37 jej zabezpečí najlepšie štvrté miesto.

28

Lara Gutová zo Švajčiarska v druhom kole i celkovo zaostala zhodne o 29 stotín sekundy. Jej výsledný čas 2:17.66 ju zaradí najlepšie na tretie miesto.

27

Francúzka Tessa Worleyová v druhom kole i celkovo prekonala predchádzajúcu pretekárku! Jej výsledný čas je 2:17.37 a s náskokom 15 stotín sekundy smeruje na prvé miesto!

26

Posledná domáca reprezentantka Sofia Goggiaová odjazdila najlepší čas druhého kola, dohromady získala čas 2:17.52 a stala sa novou líderkou!

25

Švajčiarka Simone Wildová má výsledný čas 2:18.74, čím sa dostáva na druhú priečku. Na domácu lídersku strána 36 stotín sekundy.

24

Ana Drevová zo Slovinska získala v druhom kole čas 1:09.84 a celkovo sa zaradí na tretie miesto.

23

Marta Bassinová z Talianska stratila v tomto kole iba 15 stotín! Celkovo má čas 2:18.38, čo z nej urobilo novú líderku!

22

Maria Pietiläová Holmnerová zo Švédska mala v tomto kole čas 1:09.84, celkovo má 2:19.22 a ide na štvrtú pozíciu.

21

Wendy Holdenerová zo Švajčiarska zaznamenala v druhej jazde čas 1:10.42. Celkovo sa nevojde ani do top desiatky, skončí najlepšie jedenásta.

20

Do tretice v rade sme sledovali ďalšiu taliansku pretekárku. Nadia Fanchiniová finišovala v druhom kole s časom 1:10.00, v celkovom hodnotení jej to zabezpečí najlepšie ôsme kolo.

19

Ďalšia Talianka Francesca Marsagliová zajazdila v druhom kole čas 1:10.00 a celkovo sa tak dostala na šiestu pozíciu.

18

Domáca Talianka Irene Curtoniová zajazdila v druhom kole iba čas 1:11.00 a v celkovom hodnotení z toho bude najlepšie štrnáste miesto.

17

Rakúšanka Stephanie Brunnerová stratila na najlepší čas druhého kola 14 stotín sekundy, ale v celkovom hodnotení má čas 2:18.78 a stáva sa novou priebežnou líderkou!

16

Adeline Baudová Mugnierová z Francúzska pokazila záver druhej jazdy a s celkovým výsledným časom 2:19.64 skončí najlepšie na siedmom mieste.