koniec (12:14)

11.12.2016, 16:15 • Skupina 2 • Sanny Muharem (@SannyMuharem) cz

To je ode mne pro tuto chvíli ze Švédska vše, přeji příjemný zbytek dne. (17:44:32)
Další zápas odehraje Česká republika v úterý znovu od 16:15 hodin.
Utkání je u konce, vítězkami se staly házenkářky Ruska, které si dokázaly pohlídat poslední minutu zápasu. Jinak jsme sledovali vcelku vyrovnané a taktické utkání. Češky měly vstup do zápasu dobrý, pak jim ale Rusko uteklo. V průběhu druhé půle to vypadalo, že už Češky se stavem zápasu nic neudělají, v posledních minutách však mohutně dotahovaly, na jakýkoli bod to ale nestačí. Poslední akci útoku český tým nezvládl, a proto Rusko vítězí 26:24 a připisuje si důležité dva body.
Česko – Rusko 24:26 (12:14)
Nejvíce branek: Růčková 5/1, Malá 3, Jeřábková 3 – Senová 5/1, Skorobogatčenková 3, Makeevová 3. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/3. Vyloučení: 0:1.
Nejlepší hráčkou zápasu byla vyhlášena Lucie Satrapová, nutno dodat, že po právu.

Konec zápasu. (24:26)

60

60. Jenomže česká děvčata nakonec nabídla Ruskám vítězství.

60

Makeevová v posledních vteřinách upravuje skóre a o vítězi je rozhodnuto. (24:26)

60

Jenže Malá teď nepřesně přihrála a tohle už Rusky dotáhnou do zdárného konce... (24:25)

60

Do konce pětačtyřicet vteřin, podaří se českému týmu vyrovnat? (24:25)

60

Češky jdou do útoku, Jan Bašný si bere time-out. (24:25)

59

59. Kudláčková v pravou chvíli podržela český tým.

59

A Kudláčková chytá, ohromně důležitý zákrok v podání české brankářky! (24:25)

59

Bohužel, tohle bude sedmička pro Rusko, na ní půjde do brány Petra Kudláčková! (24:25)

59

Tak tohle bude ještě hodně zajímavé! Rusky pokazily útok a do brejku šla Petra Adámková, která proměňuje! (24:25)