ČEZ Extraliga žen (CZ)

Finance Novák FBK Jičín – FbŠ E.P. Bohemians

4:3

po s.n. (4:3) (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)

21.01.2017, 14:30 • Sportovní areál Jičín • 18. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova) cz

To je ode mě z tohoto utkání vše. Další zápasy Extraligy žen i Tipsport Superligy mužů můžete sledovat na našem webu. Přeji krásný zbytek sobotního dne. Na shledanou! (17:10:54)
Úvod utkání patřil jednoznačně Bohemians. Klokankám se podařilo nastřílet tři góly a udržet si tento rozdíl až do 33. minuty. V té snížila náskok Gabriela Žůrková. Ta následně vstřelila ještě dva góly a svým hattrickem tak vyrovnala náskok hostí. Třetí třetina se dohrávala již za tohoto stavu a nepodařilo se žádnému z celků ukončit zápas. Rozhodčí tak nařídily pětiminutové prodloužení. Ale ani to nerozhodlo o vítězi a muselo se tak přejít k samostatným nájezdům. Bohužel i ty byly velmi vyrovnané a došly až do osmé série. Autorkou vítězné branky je Andrea Satýnková, která tak připsala svému týmu výhru poměrem 4:3.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým FBK Jičín.
Autorem vítězné branky je ANDREA SATÝNKOVÁ.