Primeira Liga

CF OS Belenenses – Vitória FC Setúbal

1:2

koniec (0:1)

22.01.2017, 19:00 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • 18. kolo • Adam Dořák cz

Tipsport: 2.14 2.93 3.9

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 13:6. Rohy: 15:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 19:12. (21:01:40)
Tak už to domácí nestihli. Druhý poločas nám nabídl dvě branky a rozhodně lepší fotbal než v prvním poločase. Vypadalo to, že hosté svůj dvou gólový náskok v pohodě ubrání. Domácí byli až do vstřelené snižující branky neškodní a obrana hostů s přehledem bránila jejich útočné aktivity. „Ale kde nic tu nic“ – přišla branka Caeira a hosté v posledních minutách museli bránit hubený náskok. Nakonec to ubránili a vítězí.
S tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.

90+4

90+4

Míč u brankáře domácích...

90+3

Domácí hráč velmi rychle je na nohou a domácí rozjíždí další útok...

90+3

Hostující hráč vyvezl míč až k praporku domácích, pak fauloval domácího hráče – aby se asi neřeklo.

90+2

Podařilo se jim pak dostat ke střele, ale obrana blokuje.

90+1

Ze středového kruhu budou domácí rozehrávat po faulu...

90

Nastavují se čtyři minuty, dost času pro domácí, aby mohli vyrovnat?

90

Ale teď mohou být hosté v klidu, domácí hráč fauluje na polovině hřiště jednoho z jejich hráčů.

89

Z ní vytěžili rohový kop.... domácí hráli po celou dobu neškodně, teď se musí hosté strachovat o výsledek.

89

Domácí budou po faulu zahrávat standardní situaci.

88

Roh pro domácích nepřinesl vyrovnávací branku.

87

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Santos, přichází Fernandes.

86

Domácí jsou najednou na koni a další střela z levé strany letěla opravdu jen kousek od pravé tyčky!

84

84. CAEIRO - 1:2

84

Belenenses právě vstřelilo branku!
Tak to byl nádherný gól! TIAGO CAEIRO si zpracoval míč na prsa a vystřihl ukázkové nůžky. Varela byl proti tomuto bezmocný. Asistence: Ortuno.

83

Avšak jejich útok nevedl k ohrožení Varely, hosté hrají v pohodě a nepřipouští žádné možné drama.

82

Hostům se podařilo vyvést míč a nyní budou bránit útok domácích.

81

Domácí s míčem u pravého rohového praporku a budou vhazovat...avšak velmi rychle se míče opět ujali hosté.

81

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Silva, přichází Thiago.

79

Standardní situace domácích z pravé strany nebyla úspěšná, nyní mají šanci rohového kopu...

77

Dlouhý aut do šestnáctky odvrací hosté.

76

Domácí mají míč, ale nemohou se s ním dostat na dostřel Varely.

75

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Sousa, přichází Rosell.

74

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Amaral, přichází Bonilha.

73

Zoufalá střela domácího hráče. Míč končí vysoko nad bránou.

71

Ukázkový skluz předvedl Gomes a vidí žlutou kartu.

70

20 minut je dlouhá doba na srovnání utkání, ale s touto hrou domácího celku by nestačila ani doba delší.

70

Z autového vhazování hosté nezdrželi míč a Cristiano bude rozehrávat.

69

Vznikl z toho rychlý protiútok hostů, obrana odvrací centr z pravé strany do autu.

69

Standardní situaci domácí zahráli špatně. Míč nastřelili do stojící zdi.

68

Žlutou kartu dostává Costinha (Vitória FC Setúbal).

68

Rosa byl sražen při pokusu proniknout s míčem k bráně soupeře.

67

Ani tento domácí nevyužívají a hosté budou v klidu rozehrávat od své brány.

66

Rohový kop domácích je odražen na další rohový kop.

65

Již se hraje. Vysoký centr domácích s přehledem získává Varela.

64

Arnold toho má asi dost, dostal křeče a musí být ošetřen. Nějakou dobu se nehrálo.

62

To jsou věci, hosté dávají další branku, ale opět střílel hráč, který vybíhal z ofsajdu. Takže na branky z ofsajdu je to již 3:0.

61

Ano, jednalo se o postavení mimo hru, byl tam i zákrok na brankáře, ale opakovaný záběr ukazuje, že se jednalo o ofsajd.

61

To už by měli domácí opravdu hodně těžké.

60

Z rohového kopu se hosté prosazují, ale pravděpodobně signalizovaným ofsajdem není opět branka uznána.

59

Tato hra bude hostům vyhovovat, v klidu bránit a podnikat útoky do otevřené obrany domácích. Jako nyní se dostali k centru, domácí odvrací na rohový kop.

57

Nyní zmatky v domácí obraně, brankář nepředvedl zrovna jistý zákrok, ale nakonec i za pomocí obrany domácí celou situaci ubránili.

55

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Yebda, přichází Caeiro.

55

Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Sturgeon, přichází Nunes.

54

Domácí reagují na nepříznivý stav střídáním a to hned dvou hráčů.

53

I když na takové prognózy je ještě hodně času...domácí mají míč, ale daleko od soupeřovy brány.

52

Hosté se tedy ujímají dvou gólového vedení a troufám si říct, že domácí budou muset hodně zlepšit svou hru, aby mohli se zápasem ještě něco udělat.

50

50. EDINHO - 0:2

50

Setúbal právě vstřelil branku!
Amaral skvěle nacentroval do pokutového území a EDINHO svou hlavičkou posílá svůj tým do vedení 2:0. Pěkně sehrána standardní situace od hostů!

50

Standardní situace hostů ze střední vzdálenosti.

49

Míč zahrán do pokutového území, byl odražen na hranici šestnáctky, kde se ke střele chystal jeden z domácích, avšak následně se jeden z domácích zapomněl v ofsajdu a tak je pískáno.

48

Přetažený centr domácích z levé strany tečoval hostující obránce a bude se zahrávat rohový kop.

47

Po zaváhání hostujícího obránce se domácí dostali do šance, avšak následná střela neměla gólové parametry a brankář v pohodě chytá.

46

Hosté ihned po rozehrání se dostali do útoku, nic ale nevymysleli.

46

Viděli jsme nezáživný první poločas, který nám alespoň přinesl po úniku Edinha branku. Nicméně to bylo vše. Ve druhém poločase tak budeme sledovat snahu o vyrovnání domácího týmu.
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.

45+4

45+4

Ale ten zahráli tak jako všechny předchozí, tedy bez šance na bránu a poločas končí.

45+4

Tak ne...ještě je tu roh domácích...

45+3

Dostali se k centru, ale obrana odvrací a to bude nejspíše všechno v prvním poločase.

45+3

Domácí budou v poslední minutě nastavení vhazovat poblíž brány soupeře.

45+1

Další centr domácích, ten byl o něco povedenější, ale obránce hostů dobře míč hlavičkou posílá mimo nebezpečí.

45

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

45

Další centr domácích končí v rukavicích brankáře. Vypadá to, že hosté půjdou do kabin s jedním gólem v zádech.

43

Nakonec se o postupný útok hosté nesnažili a dlouhým nákopem odevzdali soupeři míč.

43

Faul Gomese na polovině hřiště opět nabízí hostům šanci založit nějaký postupný útok.

42

Domácí sice mají více míč, ale veškeré jejich střely na bránu soupeře jsou velmi nepřesné.

42

Další roh domácích skončil velkým neúspěchem.

41

Blíží se nám závěr poločasu a kromě jedné branky jsme na hřišti neviděli vůbec nic zajímavého.

39

Po rohovém kopu domácích došlo k faulu a to nelibě nesou domácí fanoušci. Pravdou je, že jeden hráč domácích postrčil zbytečně svého protivníka. Rozhodčí tedy správně viděl celou situaci a hosté budou rozehrávat.

38

Ten přinesl jen propagační střelu mimo tři tyče.

37

Domácí faulují na polovině hřiště a hosté budou moci založit útok.

36

Dostali se sice posléze ke střele, ale Varela s ní neměl žádné potíže.

35

Domácí získali míč pod svou kontrolu, ale nedaří se jim projít na soupeřovu polovinu.

33

Od vstřelené branky nesledujeme žádný tlak domácích, který je většinou očekáván po obdržené brance, naopak hosté kontrolují hru.

30

30. EDINHO - 0:1

30

Najednou z ničeho nic přichází úvodní branka zápasu. EDINHO se dostal po krásné přihrávce z poloviny hřiště od Silvy do úniku a v rozhozené domácí obraně prostřeluje vybíhajícího Cristiana.

30

Až teď se domácí dostali mohli dostat ke střele, ale opět to překombinovali.

29

Není toho moc k vidění, stále platí, že obě mužstva bojují o míč uprostřed hrací plochy a ojedinělý výpad do útoku končí velkým nezdarem.

27

Mezitím jeden z hráčů domácích si stěžoval rozhodčímu, že byl zatažen za dres při předchozím rohu.

27

Chvíli se nehrálo, jeden z hráčů domácích si potřeboval upravit kopačku.

25

Nic na tom nezměnil ani rohový kop domácích.

25

Nicméně ani hostům se následný útok nepovedl, zatím jsou obě mužstva v útoku neškodná.

24

Domácí faulem na polovině hřiště přišli o možnost se dostat do útoku.

23

Střílený centr z levé strany chytá Cristiano.

22

Centr hostů nepřinesl nic, byl hodně nepovedený a skončil mimo hřiště. Cristiano tedy bude odkopávat od své branky.

20

Rohový kop hostů se snesl do pokutového území. Nikomu se nepodařilo míč tečovat a ten proplul až do zázemí.

19

19.

19

Domácí vstřelili z rohového kopu branku, ale ta není pro signalizovaný ofsajd uznána.

19

Varela dobíhal míč, který chtěl zastavit, aby nebyl rohový kop, avšak nestihl to.

18

Nyní se do menšího souboje připletl i sám rozhodčí. Vše v pořádku.

17

Zatím neregistrujeme žádnou šanci, obě mužstva dobře brání a brankáři jsou zatím bez práce. Převážně je to urputný boj o míč uprostřed hřiště.

17

Hostující útočník se ocitl v ofsajdu.

15

Centr hostů do vápna s přehledem odvrací hráči v modrém.

14

Snaha o rychlý útok domácích byl zastaven, domácí však nadále kombinují s míčem na polovině hřiště.

13

Obrana domácích to zvládla.

13

Roh pro hosty...

12

Nyní leží na hřišti Sousa. Hraje se opravdu tvrdě.

12

To se jim podařilo, ale tam míč odevzdali soupeři.

11

Domácí mají problém se dostat ze své poloviny, nyní po faulu hostujícího hráče, budou mít možnost se dostat za svou polovinu.

11

Již se hraje...

10

Nyní je na hřišti po souboji ošetřován Costinha.

9

Hosté pouze odevzdali míč brankáři hostů.

8

Po centru domácích vznikl závar v pokutovém území, následnou střelu obránci blokovali a vyváží míč.

7

Útok domácích ztroskotal na špatné přihrávce.

7

Další centr hostů nepřinesl nic, míč skončil v zázemí.

6

Střela letěla hodně vysoko nad bránu, domácí budou rozehrávat od své brány.

5

Hosté po faulu se budou moci přiblížit k bráně soupeře.

3

Domácí hrají na polovině soupeře, avšak obrana hostů jim nedovolila žádnou střelu.

2

Na hřišti je ošetřován Pinto.

1

První minuta nám přinesla hru na polovině hřiště.

1

CF OS Belenenses: Cristiano – Diogo, Duarte, Silva, Hanin – Gomes, Yebda – Rosa, Sousa, Sturgeon – Ortuno
Náhradníci: Caeiro, Edgar, Mendes (B), Nunes, Oliveira Dias, Pinto, Rosell

Vitória FC Setúbal: Varela – Arnold, Venancio, Cardoso, Pinto – Costinha, Ndubusi Agu – Reis Amaral, Silva, Santos – Edinho
Náhradníci: Costa, Bonilha, Fernandes, Meyong, Pedrosa, Thiago, Trigueira (B)

Rozhodčí: H. Malheiro.
Dobrý den
Na programu máme 18. kolo Primeira ligy!

CF OS Belenenses má na svém kontě 20 bodů a patří mu 12. příčka v tabulce. V minulém utkání porazil na svém hřišti 1:0 celek z Rio Ave.

Vitória FC Setúbal je na tom o něco lépe. V dosavadním průběhu ročníku Primeira ligy nasbíral 22 bodů a drží se na 10. příčce. V minulém kole taktéž zvítězil, když porazil doma 1:0 celek z Nacionalu.