23.01.2017, 01:12 • Hisense Arena, Melbourne Park • 3. kolo • Jiří Vachtl cz

Tipsport: 2.0 1.73

0:2; 4:6 - A. Bartyová, C. Dell´Acquaová

4:6

A vzápětí vítězným returnem, kterým prohodila Peschkeovou, ukončuje toto utkání! Australanky vítězí po setech 6:4 a 6:4.

4:5

Ashleigh Bartyová drží svoje podání čistou hrou a Australanky tak vedou 5:4. Anna-Lena Grönefeldová půjde podávat na udržení se v zápase.

4:4

Květa Peschkeová nakonec přeci jen drží své podání. Australanky měly v této hře celkem šest brejkbolů, ovšem ani jeden z nich nedokázaly využít a česko-německý pár tak srovnává na 4:4.

3:4

Dellacquaová vzápětí prohazuje Peschkeovou a domácí pár tak zaznamenává čistou hru.

3:3

Grönefeldová dobře zapodávala! Česko-německý pár tak i přes velké problémy drží podání a srovnává na 3:3.

2:3

Vzápětí si Ashleigh Bartyová pomáhá prvním podáním, které Grönefeldová nedokázala zreturnovat přes síť. Australanky se tak ujímají vedení.

2:2

0:1; 2:2 - A. Grönefeldová, K. Peschkeová

2:2

Další vítězný volej v podání německé tenistky! Peschkeová drží podání a srovnává tak na 2:2.

1:2

A hned ten první využívají! Berou si tak ztracené podání zpět a snižují na 1:2.

0:2

0:1; 0:2 - A. Bartyová, C. Dell´Acquaová

0:2

Hned ten první využívají! Dellacquaová zasmečovala do Peschkeové a ta už nedokázala vrátit míč na druhou stranu sítě. Australanky tak prolamují podání Grönefeldové a vedou 2:0.

0:1

Australanka nakonec přeci jen drží podání a ujímají se vedení 1:0 ve druhém setu.

4:6

0:1; 4:6 - A. Bartyová, C. Dell´Acquaová

4:6

Nyní byla proti česko-německému páru i velká smůla, která zpomalila úder Grönefeldové a nahrála Bartyovové do jasné příležitosti, kterou tato Australanka využila. První set tedy získávají domácí hráčky poměrem 6:4.

4:5

A hned ten první využívají. Vedou tak 5:4 a Anna-Lena Grönefeldová půjde za malou chvíli podávat na udržení se v prvním setu.

4:4

0:0; 4:4 - A. Bartyová, C. Dell´Acquaová

4:4

Grönefeldová svůj forhendový volej usměrnila pouze do Bartyové, která jí ho vrátila zpět. Němka druhý volej v řadě už nezvládla a kazí do sítě. Australanky si tak berou ztracený servis zpět a srovnávají na 4:4.

3:3

Volej Peschkeové skočil poblíž lajny. Rozhodčí zahlásili aut. Češka si však zavolala na pomoc Jestřábí oko, které prokázalo její pravdu. Je srovnáno 3:3.

2:3

Bartyová opět skvěle zapodávala! Peschkeová její return pouze tečovala mimo dvorec. Australanky jdou do vedení 3:2.

2:2

Opět dobrý první servis. Peschkeová si drží podání a vyrovnává na 2:2.

1:2

A Peschkeová s Grönefeldovou jej využívají! Snižují tak na 1:2 ze svého pohledu.

0:2

Grönefeldová zaznamenává první dvojchybu v ten nejhorší moment. Australanky prolamují servis svých soupeřek a vedou 2:0.

0:1

Dellacquaová už pouze sklepla return Peschkeové a Australanky se tak ujímají vedení.