Majstrovstvá sveta mužov

Slovinsko – Katar

32:30

koniec (18:15)

24.01.2017, 20:45 • AccorHotels Arena, Paříž • Štvrťfinále • Patrik Sandev (@Thimpu25) cz

Tipsport: 1.45 8.5 3.8

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (22:19:11)
Slovinsko – Katar 32:30 (18:15)
Nejvíce branek: Marguč 6, Dolenec 5, Gaber 3 – Roiné 8/3, Capote 5, Ali 4. Rozhodčí: Novotný, Horáček (oba CZE). Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 3:4.
Opravdu kdo ví, jak by tenhle duel nakonec dopadl, kdyby se hrálo třeba o nějaké dvě minutky navíc. Slovinsko zcela nezvládlo poslední třetinu druhého poločasu a Katar se mu přiblížil na dostřel. Nakonec však svůj náskok evropský celek uhlídal a v kontextu celého utkání zaslouženě prošel do semifinále.

Konec zápasu. (32:30)

60

Roiného zakončení lapil Skok. Je rozhodnuto, Slovinsko postupuje do semifinále. (32:30)

60

Oddechový čas pro hosty. (32:30)

60

Zarabec se snažil rozhodnout, jenže Šarić mu jeho pokus polapil. Dvacet sekund do konce. Slovinci by si už situaci měli pohlídat. (32:30)

60

Oddechový čas pro domácí. (32:30)

60

To je závěr jako hrom od Kataru! Riskoval, zachytil rozehrávku, a z brejku se prosadil Mabrouk. (32:30)

59

Minuta a půl do konce. A už je rozdíl jen třígólový. Sedmimetrový hod nyní proměnil Roiné. (32:29)

58

Slovinsko nyní nikam nepospíchá, opravdu nemá kam. Kavtičnikovi ani příliš nevadí, že Šariće nyní nepřekonal. (32:28)

57

Pozor! Už je to jen o čtyři branky. Slovinsko hodně polevilo. Teď jsme viděli další nádhernou dělovku Roiného. (32:28)

56

Capote nebyl na středu dostatečně bráněný a přes blokující duo zamířil do dolního roku brány. (32:27)

56

Šarić tuhle ránu inkasoval přímo do obličeje. Zarabec zakončoval jednoduše hodně nešikovně. Katarský brankář, lehce otřesený, by ale nakonec měl být v pořádku. (32:26)

55

Ali si řekl o přihrávku u brankoviště, jakmile jí dostal, už pálil za záda Skoka, který mohl jenom překvapit. (32:26)

55

Tohle byla střela snad ze třinácti metrů! Roiné přitom zamířil přesně do šibenice. Nádherné zakončení. (32:25)

54

Vyloučení v týmu Katar (Bassel Al-Rayes). (32:24)

54

Kavtičnik prokázal své kila, z pravé strany naběhl k brankovišti a pohotově zacílil. (32:24)

53

Capote pálil do tyčky. Je rozhodně nejaktivnějším střelcem katarského celku. Katar se ještě snaží s výsledkem něco udělat. (31:24)

32:30

Slovinsko: Skok, Lesjak – Blagotinšek, Henigman, Marguč, Kavtičnik, Janc, Dolenec, Cingesar, Poteko, Kodrin, Gaber, Bezjak, Grebenc, Zarabec, Mačkovšek.

Katar: Šarić, Al-Abdulla – Mabrouk, Alsaltialkrad, Roiné, Capote, Al-Karbi, Murad, Abdelhak, Al-Rayes, Al-Safadi, Sinen, Mallash, Madadi, Ali, Hassaballa.

Rozhodca: Novotný, Horáček (oba CZE)