3:2

koniec (3:0, 0:1, 0:1)

21.02.2017, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.8 3.64 2.3

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas díky povedené první třetině. V závěru zápasu Arizonu podržel gólman Marek Langhamer, který si dnes po zranění Mika Smitha připsal první start v NHL. Sice inkasoval jeden gól z hole Ryana Getzlafa, ale v poslední sekundě hry vytáhl skvělý zákrok, díky kterému vyhrávají domácí. (05:46:21)

59:59

V poslední sekundě hry vytáhl parádní zákrok český brankář. Marek Langhamer si po inkasované brance zlepšil náladu, když senzačně zneškodnil první střelu i dorážku!

59:33

59:33 Ryan GETZLAF - 3:2

59:33

Anaheim právě vstřelil branku!
Marek Langhamer čisté konto neudrží, tvrdou ránou jej prostřeli z kruhu zkušený RYAN GETZLAF. Asistence: Sami Vatanen a Cam Fowler.

59:00

Poslední minuta hry, domácí se musí bránit tlaku soupeře. Následně Arizona vyhodila puk přes všechny čáry, píská se icing.

58:35

Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:25

Buly před brankou Anaheimu, minuta a půl do konce, stadionem ubíhá mexická vlna.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:23

Necelé tři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny, domácí celek stále vede o dva góly.

56:53

Další buly před brankou domácího celku, Ducks jsou momentálně aktivnějším týmem.

56:37

Marek Langhamer výborně zastavil střelecký pokus soupeře. První těžký zákrok pro tohoto brankáře v National Hockey League.

55:52

Mnoho času už hostující hokejisté na zdramatizování zápasu nemají.

Marek Langhamer ve svém prvním zápase v NHL.

55:16

55:05

Hodně střel vyslali hostující hráči v přesilovce mimo branku. Nemohou se trefit do branky.

54:35

Hampus Lindholm vypálil od modré, puk tečoval Nick Ritchie. Domácí brankář zasahovat nemusel, kotouč mířil vysoko nad.

54:16

Marek Langhamer kryje ránu od modré čáry.

53:49

Hosté se nemohou probojovat do útočného pásma, domácí defenziva hraje zodpovědně.

53:22

Anaheim Ducks se špatnou rozehrávkou připravil o útočné pásmo.

53:16

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jordan Martinook – 2 min., vysoká hůl).

52:50

Ponechaná výhoda pro Duks, John Gibson opouští branku.

52:16

51:46

Alex Goligoski nahodil puk do útočného pásma, ale nedokázal jej dobruslit.

51:22

Arizona Coyotes se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, velmi dobře hrají obránci Ducks.

50:16

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andrew Cogliano – 2 min., podražení).

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Arizona stále vede o dva góly a hostům se čas na vyrovnání rychle krátí.

49:18

Marek Langhamer mnoho práce nemá, výborně mu pomáhají obránci, kteří blokují střely.

48:43

Sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností na obou stranách.

47:49

Marek Langhamer jemně tečoval kotouč nad branku do ochranné sítě. Vhazovat se bude před jeho brankou po komerční přestávce.

47:34

Anaheim Ducks se snaží se probojovat do útočného pásma, stabilně se ale před branku dostat nemůže.

47:04

Andrew Cogliano vypálil bez přípravy mimo branku, Marek Langhamer zasahovat nemusel.

46:29

46:15

Alexandr Burmistrov to zkoušel od modré, ale jeho pokus byl zablokovaný.

45:42

Domácí hrají přesilovou hru dobře, drží hru v útočném pásmu, Ducks je musí bránit.

44:29

Mike Smith, který se dostal do kontaktu s Jakobem Silfverbergem opouští led, místo něho do domácí branky přichází Marek Langhamer, pro kterého jsou to první minuty v NHL

44:29

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., krosček).

44:15

Jordan Martinook to vzal na sebe, obkroužil branku, a pak už ale nedokázal kotouč zasunout za vzdálenější tyč.

43:39

Hostující zkušený Andrew Cogliano vypálil ihned po buly, jeho ráně chybělo jen velmi málo k tomu, aby byla gólová.

43:09

Mike Smith skončil po nepřehledné situaci před jeho brankou bez masky. Sudí okamžitě přerušili hru.

42:25

Vhazovalo se před brankou Ducks, bránící se celek se dostal k puku, a tak se směr hry otáčí.

41:49

Domácí hokejisté vedou o tři branky a míří za výhrou v tomto zápase. Ducks se snaží s výsledkem něco udělat. Nyní Joseph Cramarossa nedokázal prostřelit brankáře Arizony.

41:10

Brandon Montour, obránce, vystřelil od modré čáry, ale jeho pokus minul branku jen o malý kousek.

40:38

Tobias Rieder se probojoval do střelecké pozice, ale brankáře Ducks výrazněji ohrozit nedokázal.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku, prosadili se hosté, asistenci na první gól svého celku zaznamenal také Ondřej Kaše. Domácí Mike Smith podává velmi dobrý výkon a právě on je jedním z klíčových mužů tohoto zápasu.

40:00

39:25

Rozhodčí přerušili hru, mysleli si, že domácí brankář má kotouč ve výstroji, ale neměl. Puk byl v rohu hrací plochy, kde mohli hokejisté Ducks hrát.

39:00

Poslední minuta hry ve druhé třetině, hosté se snaží v posledních chvílích skórovat, ale zatím marně.

38:21

Arizona kontroluje kotouč, nikam se nežene, snaží se hrát takticky. Christian Dvorak vypálil od modré, ale branku netrefil.

38:03

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks. Do konce třetiny zbývají necelé dvě minuty.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:27

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, nyní se do jakési střelecké pozice dostal Jakob Chychrun, ale minul branku.

36:54

John Gibson na druhé straně vůbec nepředvedl jistý zákrok. Puk se ale odrazil od gólmana před branku, kde dobře zapracovali obránci Ducks.

36:20

Sami Vatanen vystřelil z kruhu, jeho ránu domácí brankář sice neviděl, ale i tak dokázal spíše intuitivně zasáhnout proti kotouči.

35:13

12:23, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, Jednoznačně jsou aktivnější hokejisté Ducks.

34:50

Jamie McGinn bojoval o puk v útočném pásmu, ale neprobojoval se k němu, a tak Ducks otáčejí směr hry.

34:12

Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají hosté, kteří se pokouší přidat další branky. Nyní už ale hraje obrana Coyotes déle a nedává tolik prostoru soupeřům.

32:26

32:26 Josh MANSON - 3:1

32:26

Mike Smith čisté konto v tomto zápase mít zcela jistě nebude. Po rychlé kombinaci jej překonal střelou z horní hranice kruhu JOSH MANSON. Důležitou práci odvedl také Ondřej Kaše, který má zcela po zásluze druhou asistenci na této brance. Asistence: Nick Ritchie a Ondřej Kaše.

31:30

Jakob Silfverberg se dostal po rychlé přihrávce ke střele. Jeho povedenou ránu tak tak vyrazil domácí brankář. Mike Smith podává velmi dobrý výkon, pochytal zatím všech dvaadvacet střel.

31:11

Hostující celek je aktivnější, snadněji se dostává do útočného pásma, kde kombinuje. Snad z každé pozice míří na domácího brankáře. Mike Smith ale zatím drží čisté konto.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, sledujeme poměrně rychlý hokej, střelecky aktivnější je hostující celek, který se zatím nedokázal prosadit.

29:00

Devět minut hry ze druhé třetiny je pryč, sledujeme dramatický hokej, který sem musí líbit.

28:14

Andrew Cogliano se snad natřikrát dostal k zakončení, ani jeden pokus však neskončil za brankovou čárou. Velmi dobře hraje domácí defenziva v čele se svým brankářem.

27:37

Max Domi hledal povedeným pasem Radima Vrbatu, který se ovšem do zakončení probojovat nedokázal.

26:07

Mike Smith musel být znovu pozorný, hostující celek ve druhé třetině zlepšil hru, snadněji se dostává do zakončení. Sledujeme rychlý hokej, který se musí líbit.

25:46

Ondřej Kaše ani Nick Ritchie nedokázali překonat zatím výborně chytajícího brankáře domácích. Mike Smith drží vedení svého celku stále s nulou na kontě inkasovaných branek.

24:30

Nick Ritchie se z ničeho nic dostal před brankou domácích k odraženému kotouči, ale nedokázal zakončit přesněji. Zajímavá šance Anaheimu.

24:06

Tobias Rieder měl hodně prostoru pro samostatnou akci, nabral rychlost ve středním pásmu, zkusil vystřelit, obkroužil branku a přihrál na modrou čáru. Tam byl Connor Murphy, který trefil jen brankáře.

23:40

Alex Goligoski vystřelil od modré čáry, s jeho pokusem si brankář Ducks dokázal poradit.

23:05

Hostující celek je střelecky aktivnější, vede 11:7, nicméně gól stále ještě vstřelit nedokázal.

22:14

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

22:00

John Gibson kryje nahození ze střední vzdálenosti, buly před jeho brankou. Snadno se domácí dostanou do útočného pásma.

21:25

Úvod druhé třetiny nabízí poklidný hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí vedou o tři branky, hrají takticky.

20:01

Po první třetině vyměnil hostující celek brankáře, odchází Jonathan Bernier, přichází John Gibson.

20:01

20:00

19:43

Jonathan Bernier nakonec musel ještě zasahovat proti ne úplně špatné ráně jednoho z domácích hráčů.

19:22

Už se pravděpodobně nic nestane, domácí kontrolují puk a mají jej v moci.

19:00

Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry v první třetině.

18:36

Jonathan Bernier sebral kotouč z hrací plochy, a tak se přerušuje. Necelou minutu a půl před koncem první třetiny uvidíme komerční přestávku.

18:09

Cam Fowler dostal nepřesnou přihrávku, puk po následné střele získal Max Domi. Ten otáčí směr hry.

17:29

Alex Goligoski to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus nebyl dostatečně důrazný.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, optickou převahu mají hráči Arizony.

16:00

Anaheimu Ducks se nedaří v tomto zápase vůbec nic. Počínaje přihrávkami a střelami konče.

15:40

První formace domácích hokejistů se dostala do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím si počíná defenziva Ducks dobře.

14:50

14:50 Radim VRBATA - 3:0

14:50

Arizona právě vstřelila branku!
Domácí hokejisté přidávají další gól. Tentokrát po pěkné kombinaci RADIM VRBATA posílal kotouč před branku, kde byl najetý spoluhráč. Puk si do vlastní branky srazil vracející se obránce bruslí. Rozhodčí nejprve gól neuznali, a pak prohráli videozáznam, na základě kterého gól uznali. Arizona vede již 3:0. Asistence: Max Domi a Luke Schenn.

14:14

Po zákroku domácího brankáře je hra přerušena, vhazovat se bude před jeho brankou. Nejprve ale komerční přestávka.

13:40

Po delší době musel zasahovat domácí brankář, hostující celek se dostal do útočného pásma, ale důrazněji zakončit se hráčům Ducks nepodařilo.

12:30

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

11:51

Ryan Getzlaf dostal přihrávku před odkrytou část branky, ale gólman Mike Smith se dokázal přemístil proti střelci, který tak neuspěl.

11:25

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Coyotes. Ryan Getzlaf prohrál buly, a tak se jeho spoluhráči nedostali do zakončení.

10:51

Po komerční přestávce se do zajímavé střelecké pozice dostali domácí, ale Ryan White nedokázal přesněji trefit poskakující kotouč. Brankář Jonathan Bernier zasahovat nemusel.

10:20

Polovina první třetiny je pryč. Prvních deset minut zápasu vyšlo podstatně lépe domácím, kteří vstřelili dvě branky.

09:49

Hosté jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu jim pohodla právě přesilovka, vedou 6:4, na góly však prohrávají 0:2.

08:30

Podstatně lépe než domácí hrají přesilovku hosté, nicméně se nemohou probojovat do výraznější střelecké pozice.

07:50

Mike Smith výborně chytil puk vystřelený od modré čáry, následně jej zkusil brankářskou holí odehrát do středního pásma, což se mu nepovedlo.

07:23

07:04

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Shane Doan – 2 min., hákování).

06:30

Velmi špatně hrají přesilovou hru hokejisté Arizony, nemohou se dostat do útočného pásma.

06:00

Aktivněji hrající domácí hokejisté mají k dispozici přesilovou hru, ve které se nemohou probojovat do útočného pásma.

05:23

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sami Vatanen – 2 min., krosček).

04:46

04:46 Jakob CHYCHRUN - 2:0

04:46

Neuplynulo ani pět minut hry a Coyotes dávají další branku. Tentokrát výborným pasem viděl Ryan White volného spoluhráče na druhé straně pásma. Tím byl JAKOB CHYCHRUN, který pohotovou střelou překonal brankáře Anaheimu. Asistence: Ryan White a Tobias Rieder.

03:57

Hokejisté Ducks se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:31

Arizona Coyotes velmi dobře vstoupila do zápasu, hraje aktivněji, snadněji se dostává do zakončení.

02:02

02:02 Christian DVORAK - 1:0

02:02

Domácí hokejisté se dostávají rychle po začátku zápasu do vedení. Po pěkné kombinaci Perliniho a Dvoraka se do brejku dostal CHRISTIAN DVORAK. Ujala se jeho střela mezi betony brankáře. Asistence: Shane Doan a Brendan Perlini.

01:28

Hampus Lindholm vybojoval kotouč v obranném pásmu, dostal se s ním do útočného, ale přesnější zakončení se nepovedlo podle představ.

01:06

Jonathan Bernier kryje střelecký pokus jednoho z domácích hráčů, a tak je přerušená hra.

00:01

Arizona Coyotes: M. Smith (Langhamer) – Ekman-Larsson, Schenn, Goligoski, C. Murphy, Chychrun, Connauton – Domi, Hanzal, Vrbata – Perlini, Dvorak, Doan – Rieder, Martinook, White – J. McGinn, Burmistrov, Jooris.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Montour, Bieksa – O. Kaše, Getzlaf, Silfverberg – N. Ritchie, Rakell, Perry – Cogliano, Kesler, L. Shaw – Cramarossa, N. Thompson, Boll..
Zápas za malý moment začne.
Z posledních třech vzájemných zápasů se vždy radoval Anaheim.
V tabulce Západní konference jsou hosté pátí (27-4-10-9; 72 bodů). Domácí jsou třináctí (11-9-7-30;47 bodů).
Arizona Coyotes z posledních pěti zápasů vyhrála tři. V prodloužení porazila Pittsburgh Penguins 4:3, Calgary Flames 5:0 a Los Angeles Kings 5:3. Nestačila na Edmonton Oilers 2:5 a na San Jose Sharks 1:4.
Anaheim Ducks z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Buffalem Sabres 5:2, 1:0 porazil Minnesotu Wild a Los Angeles Kings. Nestačil na Washington Capitals 4:6 a 1:4 na Floridu Panthers.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

3:2

Góly a asistencie: 3. Dvorak (Doan, Perlini), 5. Chychrun (White, Rieder), 15. Vrbata (Domi, Schenn) – 33. Manson (N. Ritchie, O. Kaše), 60. Getzlaf (Vatanen, Fowler)

Arizona Coyotes: M. Smith (45. Langhamer) – Ekman-Larsson, Schenn, Goligoski, C. Murphy, Chychrun, Connauton – Domi, Hanzal, Vrbata – Perlini, Dvorak, Doan – Rieder, Martinook, White – J. McGinn, Burmistrov, Jooris.

Rozhodca: Nicholson, Lee – Brisebois, Wheler

Diváci: 14554