Ode mě je to již vše, hezký zbytek noci! (04:01:58)

3 hvězdy zápasu:

1. hvězda: Filip Forsberg (NSH) 2+1
2. hvězda: Kyle Okposo (BUF) 1+1
3. hvězda: Ryan Johansen (NSH) 1+1
Utkání mezi Sabres a Predators skončilo. Z vítězství 5:4 po prodloužení se mohou radovat predátoři, kteří vítězí ve čtvrtém zápase v řadě a je to tak jejich nejdelší vítězná série v sezoně. Ještě 3 minuty před koncem ale vše nasvědčovalo tomu, že 2 body budou brát domácí šavle, jenže v čase 57:37 srovnal Filip Forsberg. Na začátku prodloužení Buffalo nevyužilo přesilovou hru, a tak přišel trest. Krátce po polovině prodloužení rozhodl svou druhou brankou v zápase opět filip Forsberg.

62:45

62:45 Filip FORSBERG - 4:5

62:45

Nashville právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Josi dokázal zastavit akci Sabres, k puku se dostal FILIP FORSBERG a svou druhou brankou v zápase překonává Lehnera. Asistence Roman Josi.

62:19

Vhazování po pravici Rinneho.

62:19

Zakázané uvolnění Predators.

61:57

60:51

Další rána Ristolainen, Rinne připraven.

60:21

Ristolainenova střela z první, Rinne vyráží.

60:01

60 minut za námi, vítěze však neznáme. Rozhodnout tak bude muset pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:57

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., vražení na hrazení).

4:5

Góly a asistencie: 16. B. Gionta (Bogosian, Eichel), 18. Okposo (McCabe, Moulson), 26. E. Kane (B. Gionta, Franson), 41. McCabe (Okposo, R. O'Reilly) – 19. Fisher (Watson, Irwin), 23. C. Wilson (Johansen, Josi), 52. Johansen (Forsberg, Irwin), 58. Forsberg (Arvidsson), 63. Forsberg (Josi)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, D. Kulikov, Bogosian, Gorges (A), Franson – Ju. Bailey, R. O'Reilly (A), Okposo – E. Kane, Eichel, B. Gionta (C) – M. Foligno, Rodrigues, Reinhart – Ennis, Girgensons, Moulson.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Fisher (C), C. Smith – C. Wilson, Järnkrok, Neal (A) – Zolnierczyk, Fiddler, Watson.

Rozhodca: Steve Kozari, Francis Charron – Bevan Mills, Brad Kovachik