3:0

koniec (1:0)

04.03.2017, 15:00 • Městský stadion v Ostravě - Vítkovicích • Radomír Fukala cz

Pro tuto chvíli je to ode mě z Městského stadionu v Ostravě – Vítkovicích všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (16:53:39)
Právě skončilo utkání mezi FC Baníkem Ostrava a FK Ústí nad Labem. Baník již od úvodu duelu potvrzoval roli favorita, když se v 16. minutě prosadil Dyjan Carlos de Azevedo. V závěru první půle bylo k vidění několik šanci na obou stranách, ale žádná z nich brankou neskončila. Druhá půle začala podobně jako ta první. V 56. minutě využil výborné přihrávky za obranu soupeře střídající Tomáš Mičola. Tentýž hráč se za důvěru trenéra Petržely odměnil druhým přesným zásahem v minutě dvaaosmdesáté. Ostrava si tedy připisuje další tři body do tabulky Fortuna národní ligy po výhře 3:0.

90+1

90+1

Domácí publikum vyprovází své miláčky hlasitým potleskem. Utkání se již dohrává jen z povinnosti.

90

Ve druhém poločase se bude nastavovat 1 minuta.

89

Mičola sice míč ztratil, ale dobře za něj zaskočil Hlinka, který chybu svého spoluhráče napravil.

88

Hrubému se nepodařilo prostrčit svou přihrávku na svého rozběhnutého spoluhráče, a tak mají míč na svých kopačkách hostující hráči.

86

Ze série soubojů u střídaček vyšli lépe ostravští fotbalisté, kteří pro sebe vybojovali autové vhazování.

85

Domácí publikum se dnes dobře baví. Aby také ne, když jejich tým vede 5 minut před koncem o tři branky.

83

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Jakub Pícha.

82

82. Tomáš MIČOLA - 3:0

82

Baník právě vstřelil branku!
A je definitivně rozhodnuto! Po výborné individuální akci jednoho z domácích vyrazil Tvrdoň míč pouze k nohám TOMÁŠE MIČOLY, který z hranice malého vápna uklidil míč bezpečně k tyči hostující brány.

80

Ten se však po krátkém ošetření vrací do hry a pokračuje v zápase.

79

Ofsajd zastavil další pohlednou akci Baníku. Zároveň však zůstal ležet na hrací ploše Stáňa, který byl poté odveden lékaři mimo hřiště.

78

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Dyjan Carlos de Azevedo, přichází Ľubomír Urgela.

77

Hrubý si výborně zpracoval míč a už se chystal ke střel ze stoprocentní pozice. V rozhodujícím momentu ale podklouzl, a tak z jeho šance nic nebylo.

76

De Azevedovi se nepodařilo i přes enormní snahu míč udržet pro své barvy a u míče jsou opět hosté.

75

Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Lukáš Pouček, přichází Petr Výborný.

74

Jindráčkův centr od rohového praporku odvrátil do bezpečí Helešic a ani tento roh Ústí nezužitkovalo.