05.03.2017, 16:30 • SH Děkanka • Štvrťfinále • Jakub Kudláč cz

Konec zápasu. (18:41:52)

59:15

Oddechový čas pro hosty.

58:28

To už je větší komplikace pro hosty. Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Lucie Šrotová – 2 minuty, Sekání).

56:29

Hostující hráčky jsou v plném počtu a mohou zkusit ještě vyrovnat.

54:29

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Pavla Kajfoszová – 2 minuty, Bránění ve hře).

49:25

Ostrava právě vstřelila branku!
Po zásluze se Ostravanky ještě dostávají do hry! Autorem branky je VERONIKA KÁČOVÁ. Asistence: Markéta Režnarová.

44:12

Hostující hráčky se ještě snaží se zápasem něco udělat, mají nyní navrch.

42:00

Káčová mohla stáhnout náskok Bohemians na rozdíl jedné branky, ve své šanci ale selhala.

41:14

Autorem branky je VERONIKA KÁČOVÁ. Asistence: Markéta Režnarová.

40:01

40:00

39:30

Ještě dvě standardní situace zahrávala Ostrava, další branka už ale nepadla.

38:42

Bohemians právě vstřelilo branku!
Stav se zase měníí zásluhou VERONIKY RYBÍČKOVÉ. Asistence: Iveta Hyršlová.

37:47

Už je stav jenom o dvě branky! Svou druhou branku v utkání dává VERONIKA KÁČOVÁ. Asistence: Markéta Režnarová.

34:55

Ze standardní situace snižuje zase na rozdíl tří gólů KARIN VAVREČKOVÁ. Asistence: Zuzana Šuranyiová.

32:04

Gólová přestřelka pokračuje, další využitou přesilovku zapisuje IVETA HYRŠLOVÁ. Asistence: Adéla Bočanová.

31:36

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Karin Vavrečková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

29:41

Ostravanky se drží ještě v zápase, na 3:6 snižuje VERONIKA KÁČOVÁ. Bez asistence.

28:14

Hostující hráčky se poprvé v utkání ubránily oslabení.

8:7

Góly a asistencie: 8. N. Havlíková (Rybíčková), 17. Slavíková (Bočanová), 19. Poláková (Bočanová), 22. Preisslerová (Jarešová), 25. Vavrečková (vla.), 27. Hyršlová (Bočanová), 33. Hyršlová (Bočanová), 39. Rybíčková (Hyršlová) – 11. Režnarová (Šuranyiová), 15. Pastušková (Kotzurová), 30. Káčová, 35. Vavrečková (Šuranyiová), 38. Káčová (Režnarová), 42. Káčová (Režnarová), 50. Káčová (Režnarová)

FbŠ E.P. Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Nguyenová, Šindelářová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová – Hyršlová, Preisslerová, Kašparová – Slavíková, Poláková, A. Šmídová – Jarešová, Semeráková, Bočanová.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Holubová (Tomšová) – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šablaturová – Šrotová, Nikol Škopková, Pastušková – Lichnová, Káčová, Režnarová – Kapcová, Szczurová.

Rozhodca: Beranová, Šedová