ePojisteni.cz liga (CZ)

FC Zbrojovka Brno – Bohemians 1905

0:0

koniec (0:0)

11.03.2017, 15:30 • MěFS Srbská, Brno • 20. kolo • Ondřej Smejkal (@smejkalondra) cz

Je tu konec. Zbrojovka si připisuje dvanáctou remízu do sbírky nerozhodných zápasů, zatímco Bohemians 1905 prodloužila svoji střeleckou agónii na nelichotivou sérii 626 minut bez vstřelené branky. Viděli jsme i dvě červené karty, oba celky by si tedy měly z tohoto zápasu odnést co nejvíce a pokud možno se i co nejvíce poučit. Ode mne je to pro dnešek vše, loučí se s vámi Ondřej Smejkal. (17:22:39)

90+3

90+3

Škodova hlavička nakonec míří mimo tři tyče a Fryšták balon chytil jen tak z povinnosti.

90+3

Poslední šance utkání, faul na Kijanskase vyústil jen v napomenutí.

90+1

Hlavní rozhodčí pan Ondřej Pechanec nastaví nad rámec základní hrací doby 3 minuty.

89

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jevgenij Kabajev, přichází Jan Kuchta.

88

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Štohanzl, přichází Jakub Přichystal.

85

Žlutou kartu dostává Josef Jindřišek (Bohemians Praha 1905).

84

I přes srovnání sil se hosté nenašli a jejich herní projev se prakticky nezměnil.

82

Žlutou kartu dostává Michal Škoda (FC Zbrojovka Brno).

80

Po Škodově centru se do vzduchu pověsil Franci Litsingi a trefuje tyč!

79

Dnešní utkání sleduje 5016 diváků.

77

Druhá žlutá karta znamená červenou, tak je to ve fotbale odnepaměti. To platí i pro Borise Tashchyho.

75

Na celkové hře je vidět jasná početní převaha domácích, na výsledku však nikoliv.

73

Litsingi se pokoušel vypálit z otočky, narazil na obrannou zeď hostů a další roh zahraje Jan Polák.