1. Dominik Furch (OMS), 92.31% (12/14), 60:00
2. Vladimír Sobotka (OMS), 0+0, 2 střely, 17:55
3. Michal Jordán (KZN), 1+0, 3 střely, 21:48
Dnešní druhé sériové utkání bylo opravdu vyrovnané a opatrné.

V první třetině měli jasně navrch domácí hráči, kteří přestříleli Kazaň 11-3.

Druhá třetina byla o něco klidnější až do chvíle, kdy se Malychin dostal do samostatného úniku a kotouč mu v důležitém momentu sjel z čepele.

Třetí třetina měla podobný průběh jako druhá. Oba týmy nechtěly udělat chybu a tak v Omsk Arena byla vidět velmi defenzivní hra. Při ztrátě kotouče se útočící tým okamžitě stáhl a na modrých čarách vznikala "zeď", kterou bylo téměř nemožné přejít. V samotném závěru byl vyloučený Juňkov, který hasil situaci u pravé tyče Furchovy branky a právě toto z mnoha vyloučení využil v čase 56:35 šťastnou trefou do skákavého kotouče Fjodor Malychin. O dvě minuty později zmařil domácím šance na vyrovnání Michal Jordán, který trefil prázdnou branku, když Furch seděl na střídačce.

Podle všeho je rozhodnuto.

59:20

59:20 Michal JORDÁN - 0:2

59:20

Kazaň vstřelila branku!
MICHAL JORDÁN pečetí dnešní utkání trefou do prázdné branky.

59:10

Nahození ze středního pásma mířené na branku Garipov sráží do rohu kluziště.
Oddechový čas pro domácí.

59:01

Burdasov se doslova a do písmene hrnul do branky, ale Garipov ustál tento souboj a udržel kotouč před brankovou čarou.

58:30

Omsk hraje bez brankáře! Furch je na střídačce a dává prostor šestému hráči.

56:35

56:35 Fjodor MALYCHIN - 0:1

56:35

Je tu první branka zápasu a z pohledu Avangardu nemohla přijít v horší moment! Justin Azevedo vybojoval kotouč za brankou a okamžitě bekhendem jej poslal na pravou tyč, kde byl FJODOR MALYCHIN, který skákavý kotouč z první trefil bravurně mezi Furchovy betony. Asistence: Justin Azevedo a Vladimir Tkačjov.

56:30

Přihrávky jsou očividné a domácí se osvobozují.

56:07

Ak Bars kombinuje v útočném pásmu, ale zatím jsou vidět pouze přihrávky a žádná střela!

55:28

Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Michail Juňkov – 2 min., podražení).

55:28

Furch ustál střelu z pravého kruhu a pevným postojem ukrývá kotouč ve své výstroji.

55:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát pět minut a žádný z týmů se netlačí do vyložené šance.

54:42

Třetí třetina se opravdu protahuje, opět je odpískáno již po několikáté zakázané uvolnění.