2:2

koniec (1:1)

18.03.2017, 17:00 • Futbalový štadion NTC Poprad • 24. kolo • Miroslav Revaj

: 3.4 3.4 2.37

V druhom polčase sme opäť sledovali vyrovnanú hru, v 71. minúte išli Michalovce do vedenia zásluhou Žofčáka. V 78. minúte sa však po rohovom kope podarilo Trebuňákovi vyrovnať na konečných 2:2!

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! (18:47:38)

90+2

90+2

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Mojmír Trebuňák, prichádza Matúš Štefančík.

90+1

Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Martin Koscelník, prichádza Jozef-Šimon Turik.

90

Nastavený čas: 2 minúty!

89

Aj v závere zápasu sú oba tímy veľmi aktívne, čakáme aj na údaj o nastavenom čase, stav je stále vyrovnaný 2:2!

88

Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Stanislav Danko, prichádza Filip Serečin.
Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Lukáš Kubus, prichádza Emil Haladej.

87

Žltú kartu dostáva Peter Leško (1. FC Tatran Prešov).

86

Aktívnejší začínajú byť domáci, Zemplín však všetko bez problémov zvláda a Prešov do zakončenia nepúšťa.

85

Po rýchlom útoku získal loptu Katona, ktorý z pravej strany posielal prízemnú prihrávku do pokutového územia Michaloviec, obrana hostí si však s touto situáciou poradila.

84

Michalovce sa ubránili aj následnému rohovému kopu a Prešov sa sťahuje späť na svoju polovičku.

83

Prešov získal po nedovolenom zákroku priamy kop, Leško napokon priamou strelou ohrozil bránu Michaloviec, Macej však vytiahol výborný zákrok a loptu vyrazil na rohový kop!

82

Michalovce boli usadené na útočnej polovičke, avšak po chybnej prihrávke loptu strácajú a dopredu tak ide Prešov.

81

Do rýchleho brejku sa dostávali futbalisti Prešova, Leško však nedokázal prejsť cez Griča a tak je útok domáceho tímu zastavený.

80

Stav je približne 10 minút pred koncom zápasu vyrovnaný, určite nás tak ešte čaká zaujímavý zvyšok zápasu, v útočných akciách oba tímy pokračujú.

79

Žltú kartu dostáva Dávid Leško (1. FC Tatran Prešov).

78

Prešov dal gól!

Prešov vyrovnáva na 2:2! Tatran zahrával ďalší rohový kop, loptu od rohovej zástavky do pokutového územia poslal Leško, MOJMÍR TREBUŇÁK napokon využil svoje výborne postavenie a vydarenou strelou prekonal brankára Maceja!

77

Po rohovom kope sa do zakončenia dostal Petko, tomu však strela vôbec nevyšla a lopta je už na kopačkách futbalistov Zemplína.

76

Šimčák odvrátil na druhej strane rýchly útok Prešova a Tatran tak získava rohový kop.

2:2

Góly: 5. Kubus, 78. Trebuňák (Leško) – 22. Koscelník (Šimčák), 71. Žofčák (Dimitriadis)

Karty:   79. Leško (PRE), 87. Leško (PRE) – 50. Danko (MIC)

FC TATRAN Prešov: Ferenc – Petko, Katona (C), Leško, Dzurík – Keresteš, Leško, Micherda, Trebuňák (90+2. Štefančík) – Kubus (88. Haladej), Hovančík (72. Mikluš).
Náhradníci: Talian – Kačala, Straka, Haladej, Mikluš, Štefančík.

MFK Zemplín Michalovce: Macej – Šimčák, Grič, Žofčák (C), Sipľak – Danko (88. Serečin), Koscelník (90+1. Turik), Kavka, Qose – Kushta, Dimitriadis.
Náhradníci: Kira – Kolesár, Leško, Turik, Sedlák, Serečin, Bellas.

Rozhodca: Richard Sedlár – Juraj Lieskovský, Marek Galo – Pavol Šuniar