Play-out extraligy (ČR)

HC Dynamo Pardubice – Berani Zlín

3:2

koniec po predl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

19.03.2017, 17:00 • Tipsport arena • Marek Votke (@MaraVotke), Jakub Cimburek cz

Tipsport: 1.7 4.6 3.55

Utkání je u konce! Dynamo Pardubice nakonec poráží Zlín 3:2 a připisuje si druhou výhru v play out. V Tipsport areně byl od druhé třetiny k vidění parádní útočný hokej. Do třetí části vstoupili hosté s jednobrankovým vedením, ale Ján Sýkora jej dokázal smazat a vlil domácím novou krev do žil. Branka ale nepadla do konce základní hrací doby a rozhodnout muselo prodloužení. V něm si oba týmy vyzkoušely přesilovou hru a kapitán Tomáš Rolinek po úspěšném oslabení vstřelil rozhodující verdikt. Dynamo tak dnes bere po výhře 3:2 v prodloužení dva body.
Z posledního domácího utkání Pardubic v play out se loučí Marek Votke a Jakub Cimburek, přejeme vám příjemný zbytek neděle. (19:33:48)

64:52

64:52 Tomáš ROLINEK - 3:2

64:52

Dynamo právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Navrátilec z trestné lavice Marek Trončinský krásně zavezl kotouč do útočného pásma, obkroužil branku a předložil kotouč TOMÁŠI ROLINKOVI, který neměl se zakončením žádný problém! Asistence: Marek Trončinský.

64:38

64:02

Hubáček zachránil Dynamo od inkasování! Veselý hledal svou přihrávkou před prázdnou bránou úplně volného Ondráčka, Petr Hubáček na poslední chvíli stihl do přihrávky vložit hůl.

63:25

Chytil vystřelil tahem z mezikruží, střela skončila vedle.

62:44

Dynamo ihned po buly vyhazuje přes všechny čáry.

62:38

Ještě před přesilovkou ale hostující trenéři sáhli pro oddechový čas.

62:38

Zlín si zahraje přesilovku. Z ničeho nic se hosté dostávají k početní výhodě, Marek Trončinský naprosto zbytečně fauloval v útočném pásmu a míří na trestnou lavici za hákování.

62:08

Dynamo je v prodloužení aktivnější. Lukáš Nahodil se protáhl mezi obránci a vypálil mezi tělo a ruku hostujícího gólmana, ten ale chytá.

61:41

Chytil se prodíral skrze dva obránce, najíždějícího Ondráčka si nevšiml a o puk byl připraven.

61:21

61:13

Sýkora dvakrát napřáhl ke střele z první, ale ani jeden pokus se mu příliš nevydařil.

60:53

Zlín dokázal vyhodit z obranného pásma.

60:12

Do prodloužení Dynamo vstupuje přesilovkou a ihned se usazuje v útočném pásmu.

60:01

Skončila nám třetí třetina. V ní se Dynamu podařilo vyrovnat a po vstřelení branky si vytvořilo několik dalších vyložených šancí. Ty však zůstaly neproměněny a vzhledem k tomu, že ani Zlín nedokázal utkání rozhodnout je před námi pětiminutové prodloužení hrané tři na tři. Dynamo má k dispozici zbytek přesilové hry, takže začátek prodloužení odehrají ve čtyřech.

60:00

3:2

Góly a asistencie: 30. Tomášek (Rolinek, Bárta), 42. J. Sýkora (Hubáček, Nedbal), 65. Rolinek (Trončinský) – 15. Goiš (Ostřížek, Chytil), 40. M. Kratochvíl (Honejsek)

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Trončinský, Ovčačík, Nedbal, Chaloupka, Zajíc, Ščotka, Havlík – Bárta, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Beran, T. Kaut, Panna – Kusý, Špirko, Starý.

Berani Zlín: Šimonů (Štůrala) – Matějíček, Chmelíř, Marušák, Řezníček, Gazda, Ferenc, Váňa – J. Ondráček, Popelka, O. Veselý – Kovařík, M. Kratochvíl, Honejsek – Ostřížek, Chytil, Goiš.

Rozhodca: Kika, Kubičík – Hanzlík, Ganger

Diváci: 2 211