Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

Bulldogs Brno – 1. SC TEMPISH Vítkovice

6:7

koniec po predl. (2:4, 2:1, 2:1 - 0:1) Stav série: 0:4

19.03.2017, 17:00 • MSH Vodova Brno • Štvrťfinále • Tadeáš Mima (@arsenalfanda) cz

Tipsport: 2.26 4.9 2.15

To je z dnešního utkání vše. Přeji vám úspěšný vstup do nového pracovního týdne a budu se těšit u dalších utkání z florbalových soutěží. Mějte se hezky, na shledanou! (20:08:03)
STŘELY – CELKEM

Bulldogs: 24
Vítkovice: 16

62:02

Vítkovice právě vstřelily branku!
MAREK MATEJČÍK zaznamenává hattrick a zároveň posílá Vítkovice do semifinále play-off! Úspěšný zakončovatel poslal míček pod tělem skákajícího Kuhna a brněnská sezóna končí. Asistence: Josef Rýpar.

61:54

Oddechový čas pro domácí.

61:48

Nahrávka domácích florbalistů skončila za vítkovickou brankou.

61:22

Brněnský tým nahazuje před vítkovickou branku. Obrana hostů si poradila i se sebemenším ohrožením.

60:55

Bauer s Coufalem si místo před Součkem nenašli a opouští ofenzivní prostory hřiště.

60:17

Vítkovice míček přes půlicí čáru neprotáhly, Bulldogs tak mohou vyhodit.

60:01

Tak to bude nervák! Třetí třetina o vítězi tohoto čtvrtfinálového souboje nerozhodla a duel bude pokračovat prodloužením, které může trvat až deset minut.

60:00

59:55

Míček je v moci vítkovických obránců, hráče čeká prodloužení.

59:32

Únik Brna byl neúčinný, Souček nebyl vystaven nejvyššímu stupni střeleckého ohrožení.

59:13

Bulldogs jsou v roli pasivního družstva. Hostující linie okupuje polovinu soupeře.

58:47

Rýpar se tlačil do brněnského brankoviště, míček však nechal těsně vedle Kuhna.

58:27

Vítkovice hrají s rozvahou, jejich poslední rána ale minula odkryté místo brány a rozehrává Alkki.

57:57

Sládeček přihrál po levém mantinelu směrem dopředu. Okolo míčku se ihned seběhla celá formace vítkovických hráčů.

57:30

Kuhn se přesunul na levou stranu a vynuloval střelecký úhel, jenž mohl znamenat nejen rozhodnutí tohoto zápasu, nýbrž i celé čtvrtfinálové série!

6:7

Góly a asistencie: 4. Grlický (Nonn), 13. Ondráček (Juhaňák), 35. Tichý (Sládeček), 39. Coufal (Tichý), 44. Grlický (Coufal), 50. Sládeček (Juhaňák) – 1. Pešat (Gál), 9. Matejčík (Jan Šebesta), 9. Jastřembský (Švajný), 14. Jan Šebesta (Besta), 26. Matejčík (Jankulár), 54. Švajný (Matejčík), 63. Matejčík (Rýpar)

Bulldogs Brno: Kuhn (Sekanina) – Tichý, Kadlec, Jalový, Bauer, Žižka, Nonn – Coufal, Juhaňák, Hrubý – Koutný, Alkki, Černoch – Ondráček, Mendrek, Sládeček – Hronek, Grlický, Křiva.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Mertha, Nehera, Jakubec, Švajný, Jastřembský, Ivan, Komačka – Jankulár, Firda, Jan Šebesta – Rýpar, Gál, Hájek – Pešat, Bräuer, Matejčík – Delong, Besta.

Rozhodca: Filip Drápal, Jakub Pospíšil