1:2

koniec (0:1, 1:1, 0:0)

21.03.2017, 00:30 • Joe Louis Arena, Detroit • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.18 3.7 3.0

Hostující hokejisté vyhrávají tento dramatický zápas o jednu jedinou branku. V jedenácté minutě se trefil hostující Jack Eichel. Na 2:0 pro Buffalo upravoval Matt Moulson. Domácí dokázali jen snížit, postaral se o to Tomáš Tatar. (03:17:55)

59:40

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Buffala.

59:30

Domácí hokejisté jsou nastěhovaní v útočném pásmu, snaží se něco vymyslet. Ve vyložené střelecké pozici selhal zkušený Henrik Zetterberg.

59:00

To už běží poslední minuta hry.

58:48

Henrik Zetterberg výborně zastavil akci soupeře, který tak nemohl zakončovat do prázdné branky.

58:31

Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:16

Petr Mrázek má kotouč za svou brankou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:23

Anthony Mantha prodloužil puk do útočného pásma, před brankou soupeře se domácí dlouho neudrželi, o kotouč přišel Nick Jensen.

57:00

Sledujeme velký souboj domácích útočníků s hostujícím brankářem Robinem Lehnerem, který zatím drží šance hostujícího celku na výhru v základní hrací době.
Dnešní utkání sleduje 20 027 diváků.

56:33

Zkušený domácí harcovník, Henrik Zetterberg, se dostal do další dobré střelecké pozice, tentokrát však nepřekonal brankáře soupeře.

56:05

30:31, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, v tomto ohledu je zápas takřka vyrovnaný.

56:01

Necelý čtyři minuty zbývají do konce základní hrací doby, domácí stále prohrávají o jednu branku. Následuje komerční přestávka.

55:25

1:2

Góly a asistencie: 33. Tatar (Green, Zetterberg) – 11. Eichel (R. O'Reilly, Ristolainen), 29. Moulson (Ennis, McCabe)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Jensen, Green, Kronwall, Russo, Ouellet – Tatar, Zetterberg, Nyquist – Athanasiou, D. Larkin, Abdelkader – Mantha, Nielsen, Sheahan – Nosek, Glendening, D. Miller.

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – Gorges, Ristolainen, Bogosian, Austin, McCabe, C. Nelson – E. Kane, R. O'Reilly, B. Gionta – Moulson, Eichel, Reinhart – M. Foligno, Rodrigues, Fasching – Ennis, Girgensons, Deslauriers.

Rozhodca: Morton, Pochmara – Cherrey, Miller

Diváci: 20 027