0:2 6:7 (4), 3:6

22.03.2017, 16:09 • 1. kolo • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer)

Tipsport: 1.67 2.1

3:6

Martin Kližan napálil loptičku do autu. Tretí mečbal francúzskeho tenistu je využitý a zápas sa končí.

3:5

Martin Kližan si dôležitý gem dokázal udržať. Posledný krok urobil zakončením do pravého rohu na súperovej polovici.

2:5

Benoit Paire zvládol gem so svojím servisom a v druhom sete vedie už 5:2. Martin Kližan teraz bude podávať na udržanie sa v zápase.

2:4

Martin Kližan napokon gembal využil, pretože jeho súper zakončil iba za základnú čiaru. Stav druhého setu je 2:4.

1:4

Martin Kližan nezvládol ani posledný príjem a v druhom sete prehráva už 1:4. Slovenský tenista sa teraz presunie na servis.

1:3

Martin Kližan zvládol svoj servis a v druhom sete znížil na 1:3.

0:3

Benoit Paire to dokázal. V tomto geme nestratil ani jedinú loptičku a v druhom dejstve vedie pohodlne 3:0.

0:2

Benoit Paire využil hneď prvý brejkbal druhého setu, pretože jeho súper zakončil výmenu iba do siete. Francúz vedie v druhom dejstve už 2:0.

0:1

Paire sa však nenechal rozladiť, pripísal si aj posledný bodík a v druhom dejstve sa ujal vedenia 1:0.

6:7

Benoit Paire zakončil prvý set vynikajúcim behkendovým úderom. Kližan na to nestihol zareagovať.

6:6

Benoit Paire napokon zakončil ešte k pravici slovenského reprezentanta a vyrovnal na 6:6. Nasledovať bude tajbrejk.

6:5

Martin Kližan zakončil k základnej čiare. Jeho súper sa po loptičke naťahoval, ale napokon ju netrafil a prehráva 5:6.

5:5

Martin Kližan využil hneď prvý brejkbal a vyrovnal na 5:5. Benoit Paire je na tom psychicky veľmi zle.

4:5

Benoit Paire poslal loptičku iba do siete a ukončil tak celý gem. Martin Kližan sa aj naďalej drží v úvodnom sete.

3:5

Martin Kližan nebol úspešný na príjme po poslednom servise tohto gemu, vďaka čomu si jeho súper pripísal posledný potrebný bodík. Slovák teraz bude podávať na udržanie sa v sete.

3:4

Martin Kližan zakončil siedmy gem vynikajúcim esom z podania a znížil stav úvodného dejstva na 3:4!

2:4

Martin Kližan prepálil hrací priestor. Jeho súper sa tak v úvodnom sete ujíma vedenia 4:2.

2:3

Martin Kližan si teraz vyslúžil potlesk publika, pretože na sieti vynikajúco zmenil smer loptičky a nekompromisne tak ukončil tento gem. V prvom sete sa mu podarilo znížiť na 2:3.

1:3

Martin Kližan nedokázal na príjme spracovať podanie súpera a štvrtý gem sa končí. Benoit Paire si vypracoval už výraznejšie vedenie 3:1.

1:2

Martin Kližan však teraz prepálil loptičku až za pravý roh na súperovej polovici a prišiel o gem so svojím servisom. Francúzsky tenista sa ujíma vedenia 2:1.

1:1

Benoit Paire napokon svoju pozíciu zvládol, udržal si náskok a v úvodnom sete vyrovnáva na 1:1.

1:0

Paire zakončil tesne za základnú čiaru nášho reprezentanta a ukončil tak prvý gem. Martin Kližan si v ňom ustrážil servis a ujal sa vedenia 1:0.