Tenis

WTA Miami (tvrdý povrch)

Barbora Strýcová (15) – Johanna Larsson

2:1 4:6, 6:3, 7:6 (3)

24.03.2017, 19:56 • Crandon Park - Court 9, Miami (USA) • 2. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Tipsport: 1.58 2.4

7:6

Barbora Strýcová zahrála skvělý bekhend do pravého rohu, kde se Johanna Larssonová pokusila o obranný čopovaný bekhend, jenže byl příliš krátký a česká tenistka vítězí po obrovské a dlouhé bitvě 4:6, 6:3 a 7:6!

6:6

Barbora Strýcová se v pravém rohu vyhodila z forhendu a za stavu 6:6 v rozhodujícím setu následuje zkrácená hra!

6:5

Barbora Strýcová se dostala do hry a poté zahrála krásný diagonální forhend, který dopadl přesně do levého rohu! Česká tenistka vede v rozhodujícím třetím setu 6:5 a půjde podávat na vítězství! Budou ji tři neproměněné brejkboly za stavu 3:1 mrzet nebo ne? Věříme ve druhou variantu.

5:5

Johanna Larssonová nedokázala využít slabého podání ven z kurtu a z forhendu poslala míč vedle vzdálenější levé čáry. Barbora Strýcová podržela podání a vyrovnala na 5:5!

4:5

Barbora Strýcová musela na síti zahrát dva bekhendové voleje, z nichž první ještě přešel přes pásku, ten druhý ovšem nikoliv a Johanna Larssonová vede v rozhodující sadě 5:4!

4:4

Barbora Strýcová se do podání pořádně opřela a Johanna Larssonová tentokrát z forhendu returnovala do autu.

3:4

Johanna Larssonová dobře podala a česká tenistka se tentokrát vyhodila z forhendu. Švédská hráčka získala dva gemy v řadě a místo toho, aby stav třetího setu byl 4:1 pro rodačku z Plzně, vede po potvrzení brejku 4:3!

3:3

Barbora Strýcová v předchozím gemu nevyužila tři brejkboly a nyní přichází o podání! Johanna Larssonová je zpět!

3:2

Johanna Larssonová odvrátila v pátém gemu rozhodující sady tři brejkboly a snížila na 3:2!

3:1

Barbora Strýcová tentokrát míč dokázala urvat na svou stranu a po obrovské bitvě nakonec brejk potvrdila!

2:1

Další nabíhaný forhend Johanny Larssonové už tak úspěšný nebyl a skončil za základní čárou. Kapky deště přinesly Barboře Strýcové štěstí a živou vodu. Česká tenistka vede s brejkem v zádech v rozhodujícím třetím setu 2:1 a půjde podávat.

1:1

Johanna Larssonová zariskovala a pokusila se zahrát prudký diagonální forhend do pravého rohu, jenže ho minula. Barbora Strýcová odvrátila dva brejkboly a vyrovnala na 1:1.

0:1

Barbora Strýcová se vzápětí vyhodila od základní čáry z bekhendu a Johanna Larssonová vede ve třetím setu 1:0.

6:3

Johanna Larssonová se vyhodila z forhendu a Barbora Strýcová vyhrává druhý set 6:3! Čeká nás třetí sada.

5:3

Další kvalitní švédské tenistky, která dokázala podržet své podání. Barbora Strýcová ovšem vede 5:3 a půjde podávat na zisk druhé sady, která není tolik vyrovnaná jako ta první.

5:2

Barbora Strýcová fantasticky podala na téčko a zaznamenala své první eso v dnešním zápase! Rodačka z Plzně vede 5:2 a Johanna Larssonová půjde podávat na udržení se ve druhém setu.

4:2

Johanna Larssonová po chybě Barbory Strýcové a odvrácení čtyř brejkbolů nakonec dokázala udržet své podání. Barbora Strýcová nicméně stále vede s brejkem v zádech 4:2.

4:1

Barbora Strýcová na druhý pokus fantasticky podala na téčko a return švédské tenistky z forhendu minul pravý roh kurtu. Rodačka z Plzně potvrdila předchozí brejk a vede ve druhém setu už 4:1! Johanna Larssonová potřebuje nyní podržet podání.

3:1

Johanna Larssonová situaci neustála, když z forhendu po krátké výměně zahrála míč do sítě! Barbora Strýcová ve druhém setu podruhé sebrala Švédce podání a vede 3:1!

2:1

Barbora Strýcová skvěle podala a poté na síti předvedla další kvalitní forhendový volej, po kterém Johanna Larssonová zahrála vedle pravé boční čáry do autu. Česká tenistka dokázala potvrdit předchozí rebrejk a vede ve druhém setu 2:1.

1:1

Johanna Larssonová poslala míč vzápětí po krátké výměně z forhendu do sítě a Barbora Strýcová získala podání zpět!

0:1

Barbora Strýcová chybovala z bekhendu, když minula levou postranní čáru, a Johanna Larssonová vede ve druhém setu 1:0!

4:6

Johanna Larssonová u levé postranní čáry doběhla drop shot české tenistky a podél ní zahrála liftovaný bekhend, na který Barbora Strýcová nedokázala zareagovat a její forhend hraný téměř u země minul pravou čáru. Švédská tenistka vyhrává první set plný brejků 6:4.

4:5

Barbora Strýcová se opět dobře vydala k síti, kde chtěla zahrát forhendový volej, jenže ho hrála po kvalitním podání příliš nízko a trefila síť! Další brejk a zároveň rebrejk! Johanna Larssonová vede 5:4, a pokud jako první dokáže podruhé v zápase udržet podání, získá první set! Ke splnění cíle ji může pomoci trenér.

4:4

Johanna Larssonová tlak neustála a předvedla dvojchybu. Jsme svědky šestého brejku v řadě!

3:4

Barbora Strýcová také chtěla zahrát vítězný úder podél levé čáry, jenže stejně jako její švédská soupeřka ji minula. Další brejk, po kterém Johanna Larssonová vede 4:3!

3:3

Johanna Larssonová zahrála úžasný razantní bekhend do pravého rohu, jenže Barbora Strýcová se ubránila a poté přišla chyba Švédky, jejíž nabíhaný bekhend skončil v síti. Česká tenistka si podruhé v řadě vzala ztracené podání zpět!

2:3

Johanna Larssonová předvedla po druhém podání kvalitní return z bekhendu, po kterém Barbora Strýcová zahrála z bekhendu nízký úder do sítě! Česká tenistka odvrátila tři brejkboly, čtvrtý ale její soupeřka využila, což znamená druhý rebrejk v řadě!

2:2

Johanna Larssonová předvedla v nejméně vhodnou dobu svou druhou dvojchybu a Barbora Strýcová získala rebrejk!

1:2

Souboj bekhendových úderů vyhrála Johanna Larssonová, která hrála míče s potřebnou a dobrou délkou, zatímco Barbora Strýcová se vyhodila a ztrácí podání!