Martin Hanzal (MNS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:35
3. Richard Bachman (VAN) 25 zák., 2 góly, 92,6%
Střely na branku – 27:21 (7:5, 11:13, 9:3)
Zblokované střely – 6:13
Vyhraná vhazování – 36:21
Trestné minuty – 4:6
Hity – 21:19
Hokejisté Vancouveru vítězí na ledě Minnesoty 4:2. Hosté o svém triumfu rozhodli ve druhé třetině, ve které si vypracovali čtyřgólový náskok. Divočáci korigovali skóre až v závěru utkání. Nejprve se prosadil Ryan Suter a v čase 58:45 snížil na konečných 2:4 Eric Staal.

59:44

Zach Parise dostal puk před brankoviště, kde číhal Mikael Granlund. Tomu prošel, ke smůle Wild, kotouč mezi bruslemi!

59:28

Domácí to zkoušejí s prázdnou brankou! Nyní si vyžádali oddechový čas.

58:45

58:45 Eric STAAL - 2:4

58:45

Minnesota právě vstřelila branku!
A pozor, už je to jen o dva góly! Nahození Matta Dumby se odrazilo od zadního mantinelu přímo před překvapeného Bachmana a ERIC STAAL poslal zblízka puk k levé tyčce z pohledu gólmana Canucks – 2:4. Asistence: Matt Dumba a Jonas Brodin.

57:19

57:19 Ryan SUTER - 1:4

57:19

Domácí dosáhli alespoň na čestný úspěch! Jared Spurgeon nahrál na levý kruh RYANOVI SUTEROVI, který zamířil nad vyrážečku brankáře Bachmana. Ten tak neudrží čisté konto. Asistence: Jared Spurgeon a Martin Hanzal.

56:40

Nino Niederreiter si stáhl puk na levý kruh a vystřelil. Zamířil však vedle bližší tyčky.

55:49

V hale panuje celou třetí třetinu ponurá atmosféra. No, ani se fanouškům Wild nedivím. Dnes je jejich miláčci do varu nedostali.

55:03

Pět minut do konce třetiny, hosté bojují o čisté konto pro brankáře Bachmana.

54:41

Vypadá to, že zápas se již spíše dohrává. Tempo teď připomíná přípravný zápas.

53:40

Puk byl sražen do hlediště. Vhazovat by se mělo ve středním pásmu.

52:46

Hosté vyrazili do přečíslení 2 na 1, ale Sven Bärtschi se rozhodl nahrávat obsazenému spoluhráči. Asi měl zakončovat sám.

51:21

Domácí v postavení mimo hru.

2:4

Góly a asistencie: 58. Suter (Spurgeon, Hanzal), 59. E. Staal (Dumba, Brodin) – 21. Boucher (Horvat, Stecher), 26. Boucher (Shore), 32. Boeser (Horvat, Bärtschi), 34. Skille (B. Sutter)

Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Scandella, Folin, Brodin – Parise (A), E. Staal, Coyle – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Pominville, Hanzal, Niederreiter – Stewart, Haula, White.

Vancouver Canucks: Bachman (R. Miller) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Sbisa, Trjamkin, B. Hutton – Boeser, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Boucher, Horvat (A), Bärtschi – Goldobin, B. Sutter, Skille – Chaput, Shore, LaBate.

Rozhodca: Rank, O'Rourke – Murray, MacPherson

Diváci: 19184