29.03.2017, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, +0, 1 střela, čas na ledě 13:18
TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Sergej Bobrovskij (CBJ) 41 zák., 1 gól, úsp. 97,6 %
2. Kyle Quincey (CBJ) 1+0
3. David Savard (CBJ) 0+0
Je hotovo, Columbus nakonec udolal houževnaté Buffalo 3:1 a připsal si už 49. výhru v sezóně! Pokračuje také obdivuhodná šňůra Sergeje Bobrovského, který vychytal alespoň bod už 12krát po sobě. Ve třetí třetině mělo Buffalo několik šancí na vyrovnání, ty ale nedokázalo proměnit a minutu před koncem Brandon Saad přidal definitivní pojistku na výhru Jackets.

59:29

Nilsson je stále na střídačce, čas ale hraje v neprospěch hostů a puk je nyní navíc ve středním pásmu.

58:55

58:55 Brandon SAAD - 3:1

58:55

Columbus právě vstřelil branku!
Minutu před koncem se zdá, že je rozhodnuto. Josh Anderson vybojoval puk ve vlastním pásmu a poté vyslal na zteč rozjetého BRANDONA SAAD, který neměl problém poslat kotouč do odkryté buffalské svatyně. Asistence: Josh Anderson.

58:26

Anders Nilsson pádí na střídačku, Buffalo to zkouší v šesti!

57:57

Novokuzněcký rodák pro jistotu přerušil hru po nebezpečném pokusu Jacka Eichela z pravé strany, to už do konce třetí třetiny zbývají jen dvě minuty.

57:09

Evander Kane ujel po levém křídle a natlačil se do předbrankového prostoru, Sergej Bobrovskij si ale dokázal poradit!

56:13

Columbuští už poněkolikáté v krátkém časovém sledu vyhodili puk na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude opět před Bobrovským.

55:30

Svěřenci Johna Tortorelly aktivně napadají a pořádně ztěžují hostům rozehrávku, Sabres se čas začíná pomalu krátit.

54:36

Hra byla ve středním pásmu přerušena, před námi je nyní poslední komerční přestávka.

53:57

Třetí třetina už se začíná chýlit ke svému konci a zatímco třeba Evander Kane už strávil na ledě téměř 21 minut, Sam Reinhart se nedostal do akce ani na jedno střídání!

53:32

Ryan O'Reilly zavezl puk do útočného pásma a poté ho přenechal lépe postavenému Kaneovi, jehož pokus z levého kruhu ale Bobrovskij dokázal zlikvidovat.

52:39

Brandon Dubinsky šikovně tečoval Savardovo nahození od modré a opět přerušil hru.

52:20

Po trmě-vrmě v prostoru před Nilssonem se dostal ke střele z mezikruží Boone Jenner, který si ale na strážce buffalské svatyně nepřišel.

51:09

Cam Atkinson už mohl střílet, místo toho ale ještě hledal Dubinskyho, což se mu nakonec vymstilo a na druhou stranu se okamžitě vydal Jack Eichel, jemuž se podařilo vybojovat buly před Bobrovským.

3:1

Góly a asistencie: 15. Quincey, 18. Atkinson (S. Jones, Wennberg), 59. Saad (J. Anderson) – 31. Rodrigues (R. O'Reilly, McCabe)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Quincey, Harrington – N. Foligno (C), Wennberg, Saad – Jenner (A), Dubinsky (A), Atkinson – W. Karlsson, Sedlák, Calvert – Hartnell, Gagner, J. Anderson.

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – McCabe, D. Kulikov, Austin, Bogosian, Gorges (A), Falk – Ennis, R. O'Reilly (A), Deslauriers – M. Foligno, Eichel, Reinhart – E. Kane, Rodrigues, B. Gionta (C) – Moulson, Girgensons, Carrier.

Rozhodca: Watson, Morton – B. Gawryletz, Racicot