Rakúska Bundesliga

FK Austria Viedeň – Admira Wacker Mödling

0:2

koniec (0:1)

01.04.2017, 18:30 • Franz Horr Stadion, Vídeň • 27. kolo • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Fotbalisté Austrie Vídeň nestačili na Admiru, které doma podlehli 0:2 a třetí místo v tabulce přepustili Sturmu Graz. Domácí byli nejblíže vyrovnání hned v úvodu druhého dějství, kdy dělovku Filipovice vytlačil brankář Leitner do břevna. Hosté jinak velmi dobře bránili a v 63. minutě sestřelili naděje Austrie druhým gólem. Po akci Knasmüllnera dorazil míč do sítě Dominik Starkl. (20:26:34)

90+4

90+3

Domácí zahrávali rohový kop. Vše končí jen faulem na brankáře Leitnera.

90+1

Po centru Totha se dostal k hlavičce právě střídající Schmidt. Bránu ale netrefil.

90+1

Už běží nastavený čas. Sudí přidá čtyři minuty.

90

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Monschein, přichází Patrick Schmidt.

87

V těžké pozici zakončoval Friesenbichler. Útočník domácích zamířil napůl ve skluzu hodně mimo.

85

Hosté zapojují do hry i svého brankáře. Ani míč už nemá Austria v těchto minutách pod kontrolou.

84

Roh hostujícího týmu. Byla z toho rozehrávka nakrátko.

82

Za zmíněný faul dostává žlutou kartu Jens Stryger Larsen.

82

Christoph Monschein byl faulován a Admira tak zůstává u míče. To hostům velmi vyhovuje.

81

Hosté kontrolují dvougólové vedení. Vypadá to, že Austria už nemá síly na zdramatizování koncovky.

79

Domácí kapitán Grünwald zahrával přímý kop z 25 metrů. Jeho rána se vytočila těsně vedle levé tyče!

78

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Martschinko, přichází Lukas Grozurek.

75

Náznak rychlého protiútoku hostí táhl Monschein. Před šestnáctkou o míč přišel.

74

Domácí po druhém gólu definitivně vypadli z role a nejsou schopni nic vymyslet. Admira hlavně brání a tak se toho na hřišti moc neděje.