02.04.2017, 17:00 • 31. kolo • Filip Ardon (@FifArdon) cz

Střely mimo: 16:5.
Rohy: 5:8.
Ofsajdy: 2:1.
Fauly: 8:9. (19:01:21)
Je konec. Ve druhé části už jsme neviděli tak atraktivní fotbal jako v prvním poločase a nedočkali jsme se ani další branky. Na hostech bylo znát zvýšené sebevědomí po Delortově brance, a tak už se ani Montpellier nedokázal dostat do žádné větší šance. Tolouse tak dnes vítězí 1:0 díky brance z konce první půle.

90+7

90+7

Je tu poslední nastavená minuta a domácím, kteří kombinují na své polovině, už mnoho času nezbývá.

90+6

Roussillon nyní táhne většinu útoků Montpellieru po levé straně, ale tentokrát nedokázal individuálně přejít přes soupeře a ztratil balón.

90+5

Roussillon má nadále hodně sil, ovšem jeho přízemní centr nyní nenašel žádného ze spoluhráčů.

90+3

Tedy teď nechápu, jak mohla nepřijít karta. Boudebouz se v souboji otočil a kopačkou zasáhl svého soka rovnou do slabin.

90+2

Roussillon nakonec dostihl dlouhý míč, ale z velikého úhlu branku nedokázal ohrozit. Balón končí jen na tribuně.

90+1

Mounié už uháněl sám k bráně, ale zastavil ho praporek pomezního, který značil ofsajd.

90+1

Sudí nastavuje celých sedm minut!

90

Další míč mířil do vápna Toulouse, ale tam byla převaha bílých dresů.

88

Mukiele teď nechtěl riskovat a poslal míč hlavou jen za pomezní čáru. Hosté tak budou kopat roh.

87

Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Tongo Doumbia.

87

Ale tato herní situace se dnes domácím zkrátka nedaří.

87

Rohový kop pro Montpellier.

85

85. Ikoné v dobré pozici minul.

85

Ikoné si vyběhl až k penaltovému puntíku a vypálil do protipohybu, jenže míč prolétl jen vedle tyče!

85

Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Ola Toivonen.