Talianska Seria A

Inter Miláno – Sampdoria Janov

1:2

koniec (1:0)

03.04.2017, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • 30. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV)

Sampdoria dala gól!
Neuveriteľné veci sa dejú na San Sire! Hostia po ruke kopali pokutový kop, ktorého sa ujal FABIO QUAGLIARELLA, ten napálil loptu nekompromisne do siete a Sampdoria vedie päť minút pred koncom o jeden gól!

50

50. Schick (SMD) - 1:1

50

Hostia hneď v úvode druhého polčasu vyrovnávajú! Strelec gólu je zrejme český hráč SCHICK, ktorý doklepol do siete gólovú hlavičku Silvestra.

36

36. Danilo D'Ambrosio (INM) - 1:0

36

Inter dal gól!
Tak predsa len sa ujímajú vedenia domáci futbalisti! Do zakončenia sa po cetrovanej lopte Banegu z pravej strany dostal DANILO D'AMBROSIO, ktorého strela bola síce zrazená ale napriek tomu končí v sieti bezmocného Viviana.

1:2

Góly: 36. D'Ambrosio – 50. Schick, 86. Quagliarella

Karty:   82. Brozović (INM), 87. Miranda (INM)

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 12:4. Rohy: 16:2. Ofsajdy: 8:2. Fauly: 14:11.

Inter Miláno: Handanovič – D'Ambrosio, Medel, Miranda, Ansaldi – Gagliardini (46. Kondogbia), Brozović – Candreva, Banega (66. Éder), Perišić (78. Mário) – Icardi (C).
Náhradníci: Carrizo – Andreolli, Mário, Kondogbia, Palacio, Biabiany, Sainsbury, Santon, Éder, Murillo, Nagatomo, Gabriel.

Sampdoria Janov: Viviano – Sala (16. Bereszyński), Silvestre, Škriniar, Dodô (70. Regini) – Linetty, Torreira, É. Barreto (C) – Fernandes (61. R. Álvarez) – Quagliarella, Schick.
Náhradníci: Puggioni, Falcone – Šimić, R. Álvarez, Palombo, Praet, Regini, Pavlović, Cigarini, Djuričić, Bereszyński, Budimir.