Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Bojda, přichází Novotný.

Ale Boleslavští jej sehráli nakrátko a šetří cenné vteřinky.

Ještě jeden rohový kop pro domácí.

85

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Koreš, přichází Šahini.

83

Boleslav má utkání jasně ve své moci a pohodlně kombinuje na vlastní obranné polovině.

83

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vlček, přichází Gábor.

80

Opět hostující družina nezahrozila, domácí rychle vyrážejí dopředu.

79

Rohový kop pro Duklu.

76

Žlutou kartu dostává Travys Albina (FK Mladá Boleslav).

75

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí přidávají třetí trefu a mílovým krokem se přibližují výhře! Jejím autorem je DANIEL BOJDA – 3:1!

74

Pražané začíná s přibývajícím časem čím dál tím víc otevírat hru a tlačí se dopředu.

72

Ofsajd hostujícího celku.

71

Opět však bez žádného ohrožení. Centr sice propadl do vápna, ale nikdo z hostů se do zakončení nedostal.

70

Rohový kop Duklu.

69

Do konce zbývá zhruba dvacet minut a to je přesně čas, který zůstává hostům v cestě za vyrovnáním, zatím to však na větší drama nevypadá.

68

Domácí ale nadále pokračují ve svém tlaku, hosté se nyní brání zuby nehty.

67

Na opačné straně se ke střele probojovali také domácí, ale brankář Hruška byl u své tyče připraven a ránu pokryl!

65

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Brabenec, přichází Hájek.

65

Následný rohový kop skončil nezdarem, míč skončil za brankovou čárou už při svém letu, a tak hosté z něj nezahrozili.

64

A nakonec se hosté dostali po rychlé akci k velmi nebezpečné střele, ale brankář Zeman ji vyrazil!

63

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dohnalík, přichází Košek.

61

Dukla místy vypadá, jakoby jí došly síly, ale domácí toho zatím využít nedokázali.

59

Další brejk domácího celku zastavuje ofsajd, hra je přerušena, míč pro Duklu.

58

Chramosta však ve vápně na dlouhý centr z levé strany nedosáhl, míč skončil za čárou a Hruška bude vykopávat.

57

Vedoucí celek tabulky má v těchto chvílích utkání pevně ve svých rukou a diktuje tempo hry, zatímco jeho soupeře je stále pod tlakem.

55

Boleslavští nyní nasměrovali dva prudké centry do vápna, ale ve velkém závaru se ke střele nedostali.

54

Domácí pokračují ve své aktivitě, hosté jsou po inkasování branky pod velkým tlakem.

52

Domácí otáčejí skóre z kraje druhé půle a poprvé v zápase jdou do vedení! Autorem druhé trefy Mladoboleslavských je JIŘÍ ZABILANSKÝ – 2:1!

50

Na druhé straně je usazena Mladá Boleslav, která obléhá pokutové území soupeře, a pokračuje ve své aktivitě.

48

Následoval rohový kop, ale z něj se celek z hlavního města do šance neprosadil.

47

Hosté se hned v úvodu druhé půle dostali ke střele, ta však byla sražena kousek vedle branky Boleslavi.

46

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Kysela, přichází Zabilanský.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:04.

45+1

45+1

Dukla se nakonec dostala v první minutě nastavení k ještě jedné střele, ta se však mezi tyče nevešla.

44

Žlutou kartu dostává Bojda (FK Mladá Boleslav).

44

První poločas se chýlí ke svému konci a u míče je nyní aktivnější Dukla.

42

Hra pokračuje, hostující borec je zpět na nohou.

41

Na hřišti zůstává ležet jeden z hostujících fotbalistů, hra je přerušena.

40

Dukla rozehrála z levé straně nebezpečný volný přímý kop, ale rána z něj skončila jen na zdi.

39

Domácí se ze svého velké tlaku dočkali, je vyrovnáno! Autor první branky Mladé Boleslavi je DANIEL BOJDA – 1:1!

38

A nakonec dlouhý centr skončil vysoko nad brankou, brankář Hruška bude moci rozehrát.

37

Boleslav je nyní více než minutu usazena znovu na polovině svého soupeře, ale obrana Dukly nemusí řešit vážnější situaci.

35

Do konce prvního poločasu zbývá zhruba deset minut, domácí však zatím ztrácejí jednu trefu a na svou první vážnější šanci zatím čekají.

33

Domácí se z něj šance nedočkali, hosté míč pohodlně odvrátili.

32

Rohový kop pro Boleslav.

32

Domácí ale nechtějí dát svou kůži lacino a snaží se rychle odpovědět, nicméně obrana Dukly zatím působí konsolidovaně.

30

Další rychlý brejk celku z hlavního města zastavuje ofsajd.

29

A Dukelští pokračují ve své aktivitě a jsou znovu usazeni na polovině svého soupeře.

26

Dukla právě vstřelila branku!
A je to tady, hosté jdou do vedení! Autor úvodní trefy celého zápasu je PATRIK BRANDNER – 0:1!

26

Na opačné straně fauloval Jan Chramosta, míč získávají hosté.

24

Hosté přečíslili domácí na levé straně, ale nic víc, než nepřesná přihrávka do autu, z toho bylo.

23

Celek z Julisky zatím drží s favoritem utkání krok a naopak sám je nebezpečný z rychlých brejků.

21

Akce Pražanů nakonec skončila nepřesným centrem a právě brankář Zeman bude vykopávat.

20

Upozornila na sebe také Dukla, která se dostala ke střele z okraje šestnáctky, ale pozorný brankář Zeman nebezpečný pokus vyrazil!

18

A prakticky vzápětí domácí znovu vybojovali míč a opět se dostali ke střele, ta však zamířila do naprosto stejných míst a branku soupeře neohrozila.

17

Boleslav po vybojování míče předvedl povedený kontr a po centru z levé strany se dostala ke střele z vápna, která však bohužel pro domácí zamířil nad branku.

15

Hostující celek nakonec pokračoval v kombinaci na útočné polovině, ale zastavil jej faul Brabence.

14

Prudký centr našel jen hlavu jednoho z domácích fotbalistů, který dokázal pohotově odvrátit míč do autu.

13

Rohový kop pro pražskou Duklu.

12

Boleslav se okamžitě dostala k míči a po levé straně hřiště otáčí hru směrem dopředu.

11

Pražané po zisku míče rychle vyrazili dopředu, ale nedokázali vyprodukovat nic lepšího, než jen nepřesný centr, který pouze proletěl šestnáctkou soupeře.

9

Domácí celek je momentálně hodně aktivní, ale obrana Dukly zatím dlouhým nákopům ze stran hřiště v pohodě odolává.

7

Další rychlý útok táhla Mladá Boleslav středem hřiště, nicméně nadějnou akci zastavila nepřesná přihrávka.

5

Té se nakonec fanoušci dočkali, nicméně pokus jednoho z domácích fotbalistů z hranice vápna mířil nad branku.

3

Domácí se nyní usadili na polovině svého soupeře, ale na první střelu zatím čekáme.

2

Úvod utkání je zatím hodně opatrný, oba celky se střídají v kombinaci směrem dopředu.

1

FK Mladá Boleslav: Zeman – Kuhnel, Bojda, Vodháněl, Dohnalík, Travys Albina, Kořínek, Kopa, Chramosta, Kysela, Malpon Edwing.
Náhradníci: Roudnický – Novotný, Košek, Malý, Zabilanský

FK Dukla Praha: Hruška – Luong, Koreš, Brabenec, Šimůnek, Dancák, Vlček, Brandner, Stýblo, Edmond, Douděra.
Náhradníci: Czehowsky – Hájek, Gábor, Šahini

Rozhodčí: Mikyska – Polák, Pospíšil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.