MŠK Kežmarok – Leaders Ružinov

0:2

koniec (0:1, 0:0, 0:1) Stav série: 0:1

22.04.2017, 14:30 • Areál ZŠ Dr. D. Fischera • Semifinále • Lukáš Belejkanič

V tomto stretnutí sa už nič viac nestane. Skončilo sa stretnutie medzi Kežmarkom a Ružinovom, kde práve hostia dokázali dotiahnuť zápas do úspešného konca. Za Ružinov sa presadili Střecha a Dušan Danko.
Hostia sa ujali vedenia v sérii 1:0 a zajtra ich čaká odveta na tomto ihrisku. Domáci hráči nepochybne budú chcieť odčiniť prehru a vyrovnať tak stav semifinálovej série.
Ja vám pre dnešok ďakujem za pozornosť, želám príjemný zvyšok soboty a verím, že nášmu portálu zachováte svoju priazeň i naďalej. Do čítania! (16:22:24)

43:59

Domáci už tlačia loptičku do bránku očami. Nie a nie to tam stále padnúť. Hostia sa pokúšajú trafiť prázdnu bránku domáceho družstva.

43:33

Domáci brankár už sedí na lavičke. Kežmarčania to skúšajú v šestici.

43:33

Oddychový čas hostí.

43:00

Dve minúty do konca riadneho hracieho času.

42:38

Obrana súpera si dnes zaslúži pochvalu. Pohodlne odvrátili aj početnú výhodu Kežmarčanov. Hrajú v plnom počte.

40:38

Asi posledná šanca domácich! Na trestnú lavicu mieri František Polák, 2 minúty za zdržovanie hry.

39:50

Hra sa momentálne začína kúskovať, čo samozrejme vyhovuje hosťujúcim hráčom.

38:37

Oddychový čas domácich.

38:00

Mužstvo Kežmarku je už bezradné z brankára Suráka! Dnes chytá naozaj ako z partesu!

36:38

Hostia sa dokázali ubrániť aj tomuto oslabeniu. Hrá sa 5 na 5.

34:38

Ponúknutá možnosť na vsietenie gólu od hosťujúcich hráčov. Peter Doskočil inkasuje 2 minúty za sekanie.

33:48

Ružinov dáva gól! DUŠAN DANKO svojou strelou od červenej čiary zvyšuje náskok svojho tímu na 2:0!
Asistencie: Horváth, Behúl.

33:13

Hostia sú uzamknutí od začiatku tretiny vo svojom obrannom pásme. Súperi len obstreľujú bránu z každého uhlu.

31:55

Domáci nedokázali využiť ani túto prevahu o jedného hráča. Hrá sa 5 na 5.

30:15

Domáci ihneď zavelili do útoku. Ružinov hrá so štyrmi hráčmi v poli.

30:01

Skončilo druhé dejstvo stretnutia medzi Kežmarkom a Ružinovom, v ktorom sme gól nevideli.
Kežmarok sa posledné minúty usadil vo svojom útočnom pásme a vyvýjal enormný tlak na ružinovskú obranu. Recept na vsietenie vyrovnávajúceho gólu však zatiaľ domáci nenašli.
Kežmarčania budú na začiatku tretej tretiny dohrávať presilovú hru o dvoch hráčov v trvaní 15 sekúnd.

Tretia tretina začne približne o 15:51.

0:2

Góly a asistencie: 11. Střecha (Danko P.), 34. Danko D. (Horváth, Behúl)

MŠK Kežmarok: Glevaňák M. (Svitana) – Roháčik, Bednár, Dejneka, Šlachtič (A), Čarnogurský, Kundľa, Kovalčík, Barč, Malina, Jurský – Pospíšil, Teplický (C), Glevaňák D., Pisarčík, Zwick, Jankura, Kromka, Oravec, Maděra.

Leaders Ružinov: Surák, Dubnický – Doskočil, Blahut, Horváth, Al-Asheri, Danko D. (C), Šimora, Bobál, Behúl, Rímsky, Müller, Danko P., Střecha, Hraško, Huber (A), Mikolášek, Križan, Polák, Simon, Cvik

Rozhodca: Jančík, Valachovič