3:1

koniec (2:0)

26.04.2017, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • 29. kolo • Ján Kmeť

: 1.5 4.6 7.5

V druhom polčase najskôr zaznamenal svoj druhý gól v stretnutí Jakub Mareš a desať minút pred koncom sa zapísal do streleckej listiny aj Filip Serečin, ktorý znížil na konečných 3:1 pre Ružomberok. S konštatovaním, že všetky body zostávajú pod Čebraťom sa s vami lúčime a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (21:13:50)

90+1

90+1

Center Takáča odvracia obranca hostí.

90+1

Nadstavovať sa bude 1 minúta.

90

Po faule v strede ihriska bude mať loptu Ružomberok.

89

Koscelník za asistencie rohovej zástavky udržal loptu v hre, no stačil ju už len pristaviť Gal Andrezlymu. Hostia krátko na to získavajú loptu nazad a Braginovu strelu chytá Macík.

88

Po rohu sa hostia dostávajú k strele, ktorú zneškodnil Macík.

87

Koscelník dostal výbornú prihrávku pred bránu a domáci hráč mu loptu v poslednej chvíli odkopáva na roh.

86

Liptáci si vpredu počínajú nedovolene a loptu budú mať futbalisti zo Zemplína.

85

Center zo štandardnej situácie sa domácim darí odvrátiť.

84

Michalovce získali priamy kop.

83

Lačný dobehol Faškovu prihrávku v pokutovom území, no následne si v súboji s obrancom počína nedovolene.

80

Michalovce dali gól!
FILIP SEREČIN sa preštrikoval domácou šestnástkou a znížil domáci náskok na 3:1.

78

Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Martin Nagy, prichádza Dalibor Takáč.

78

Koscelník sa dostal k strele spoza veľkého vápna a Macík chytá jeho pokus.

77

Faškovi center nevychádza a zachytáva ho prvý obranca, no Liptáci zostávajú pri lopte.