Európska liga

Celta Vigo – Manchester United

0:1

koniec (0:0)

04.05.2017, 21:05 • Estadio Municipal de Balaídos, Vigo • Semifinále • Viktor Kalinács

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:01:09)
Red Devils si pred odvetou na Old Trafford vytvorili výhodný náskok. V Španielsku porazili Celtu Vigo po góle Marcusa Rashforda z priameho kopu. Célticos toho dnes veľa nevymysleli, šancí z ich strany bolo naozaj primálo. Sergio Álvarez predviedol niekoľko dobrých zákrokov, hostia mohli vyhrať aj rozdielom triedy. Manchester United poráža Celtu Vigo najtesnejším možným rozdielom 1:0.
Držanie lopty: 54 % : 46 %.
Strely na bránu: 2:5. Strely mimo: 6:4. Rohové kopy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:12.

90+5

90+5

Hlavičku vyhral Manchester United, je po zápase.

90+5

Iago Aspas prebral kapitánsku pásku, na začiatku poslednej minúty bol faulovaný Valenciom. Posledná šanca z voľného kopu pre domácich.

90+4

Hráči Manchestru nasťahovaní pred Romerom, jediným hráčom ktorý nebráni je Anthony Martial. Center domácich končí u reprezentanta Argentíny.

90+3

Martial neuspel pri napádaní, do konca stretnutia zostáva 120 sekúnd.

90+3

Kontra Lingarda sa končí faulom Jonnyho Castra.

90+2

Pione Sisto so snahou ohroziť Romera, lopta letí vedľa.

90+1

Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Hugo Mallo, prichádza Claudio Beauvue.

90+1

Paul Pogba výborne aj v defenzívnej činnosti, polovica z prvej nadstavenej minúty je fuč.