1:2

koniec (0:1)

08.05.2017, 13:00 • Městský Stadion, Jiráskova 69 • 27. kolo • Daniel Bertók cz

Tipsport: 4.21 4.5 1.45

Dnešní utkání ovládli hosté, kteří přijeli z Boleslavi. Poločasové skóre otevřel nejlepší střelec týmu z Boleslavi, z pokutového kopu se prosadil Vodháněl. V druhém poločase začli opět lépe hosté, v 64. minutě se prosadil krásnou střelou ze standartní situace autor první branky a navýšil tak vedení hostů již na dvoubrankové. Při tlaku domácího mužstva a snaze o zvrat v utkání, se v 86. minutě prosadil Zaviška. Na více už ale domácí, ani hosté nezmohli, utkání tedy skončilo výsledek 1:2!

Tohle je pro tento zápas vše, Boleslavští jsou na dosah titulu, přesuneme se k zápasu jejich největšího rivala v boji o titul, Brna. Díky za pozornost. (17:38:55)

90+3

90+3

Nákop Koláře končí až u Zemana a tohle je konec Jihlavského snažení o zvrat utkání.

90+2

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vodháněl, přichází Novák.

90+2

Do dalších šancí se ale dostávají spíše hosté, kteří všemi způsoby drží hru daleko od jejich branky.

90+2

Žlutou kartu dostává Košek (FC Vysočina Jihlava).

90+1

Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90

Po centru se dostal k hlavičce zřejmě Zaviška, jeho pokus ale skončil velký kus od hostující svatyně.

89

Boleslavští celkem v nervech brání útoky Jihlavy, další vyústil v nepovolený zákrok v blízkosti jejich pokutového území.

88

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Bojda, přichází Malý.

88

Další nátlak Jihlavských ale končí v zámezí, pokračovat bude Zeman odkopem od branky.

86

86. Jan ZÁVIŠKA - 1:2

86

Jihlava právě vstřelila branku!

Jihlava snižuje stav! JAN ZAVIŠKA se ocitl osamocený v malém vápně hostů, dostal přihrávku, poté z otočky vystřelil a míč skončil za zády Zemana. Domácí mají tedy velkou šanci z utkáním ještě něco udělat.

84

Domácí borci se teď ve snaze dostat míč do pokutového území hostů dopustili mnohých chyb, nakonec ale pokračují na své polovině.

83

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Košek, přichází Novotný.

82

Hosté kombinují na polovině domácích, spíš ale za účelem držení míče, než vstřelení definitivně rozhodující branky.

81

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Hron, přichází Vašíček.

80

Do brejků se dostávají i hosté, další z nich ale překazil včasným zákrokem jeden z domácích obránců.