0:2

koniec (0:1)

28.06.2017, 11:00 • Střížkov • Lukáš Jasoněk cz

Tipsport: 7.1 4.6 1.35

Také ve svém druhém přípravném utkání potvrdil Jablonec roli favorita, na Střížkově porazil Viktorii Žižkov 2:0. Na vítězství prvoligového celku se podíleli Mihálik a Breda. (12:41:47)

90

89

A svou akci do zdárného konce dotáhl také Žižkov. Ani rána z levé části pokutového území se ale neujala.

88

Na opačné straně se pokusil prosadit Masopust, avšak z hranice vápna nedokázal trefit cílené zařízení.

87

87.

87

V závěru mohl Žižkov zápas ještě zdramatizovat. Po přihrávce zprava totiž střela zakončujícího hráče jen o vlásek minula levou tyč.

85

Žižkovští beci si veškeré nabíhající soupeře pokryli a nedovolili jim zakončit.

84

Hanousek nedokázal procpat balon do vápna, ale nevadí to, protože Jablonec bude kopat roh.

82

Mehanović (FK Jablonec) vystřelil z hranice šestnáctky mimo pravou tyč.

81

Roh pro Žižkov. Centrovaný balon přilétl na zadní tyč, kde došlo k nepřesnému zakončení hlavou.

79

Mehanović (FK Jablonec) se provinil útočným faulem.

76

Čtvrt hodiny před koncem týmy zápolí o balon v blízkosti středového kruhu.

75

Pražský klub se ale v útočné fázi nedokázal nijak zvlášť prosadit.

74

Zbytečná ztráta míče uprostřed hrací plochy dává znovu příležitost hráčům žižkovské Viktorie.

72

Po přihrávce nakrátko následoval odvrácený centr a akrobatické zakončení. Takzvané nůžky však byly tupé, takže brankáře nemohly nijak ohrozit.

71

Samostatně vedená akce hráčem Žižkova slavá úspěch v podobě zisku rohového kopu. Jak s ním útočící mužstvo naloží?

69

Po obnovení hry se fotbalisté Jablonce zahnali do zámezí. Pokračovat se bude autovým vhazováním.

0:2

Góly: 10. Mihálik, 60. Breda

FK Viktoria Žižkov: Hrubeš – Hašek, Egert, Toml, Pardubský – Podrazký, Sixta (21. Šandera) – Čermák – Engelmann, Stratil, Bazal (36. Galuška) 2. poločas: Řehák – Trýzna, Švejdík, Pavlata, Safjanyk – Šandera – Urbanec, Hurka, Galuška, Volek – Dočekal

FK Jablonec: Hrubý – Janković, Pernica, Kodr, Zelený – Hübschmann – Masopust, Kubista (13. Považanec), Breda – Mihálik, Janetzký 2. poločas: Bárta – Rys, Lischka, Kouřil, Hanousek – Masopust, Považanec, Pospíšil, Breda – Mehanović, Mihálik