MONACObet liga

MFK Skalica – FK Železiarne Podbrezová B

2:0

koniec (2:0)

13.08.2017, 17:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • 3. kolo • Viktor Kalinács

Tipsport: 1.2 5.5 10.5

Skalica potvrdila úlohu favorita a zdolala rezervu Podbrezovej 2:0. Záhoráci mieria na prvé miesto tabuľky, po troch kolách činí náskok na druhý Liptovský Mikuláš dva body. (18:54:43)
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:0.

90+3

90+3

Štandardka ukončila dnešný zápas, Lukáč zasahovať nemusel.

90+2

Ešte štandardka pre Skalicu.

90+2

Posledný útok Skalice sa skončil strelou na Lukáča, pre ktorého je to vôbec prvý úspešný zákrok.

90+1

Nadstavujú sa dve minúty.

90

Lopta je ďaleko od Fišana, tri body zostanú v Skalici.

88

Posledné šance pre hostí na aký-taký pokus o urobenie niečo s výsledkom.

87

Dnešné stretnutie sleduje 783 divákov.

86

Zblokovaný center hostí, rohový kop pre Železiarne.

85

Podbrezová útočí, ale s jednou strelou na bránu za 85 minút je ťažko niečo uhrať.

83

Do konca zápasu zostáva menej ako desať minút a je jasné, že Skalica dnes určite neprehrá.

82

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Haša, prichádza Ondriš.
Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová B: z ihriska odchádza Hric, prichádza Marchuk.

81

Podbrezová sa snaží skorigovať stav, avšak obranné rady domácich fungujú na jednotku.

79

Žltú kartu dostáva Ulrich (MFK Skalica).

77

Domáci kontrolujú hru s loptou na kopačkách.

75

Stále sme v druhom polčase nevideli ani jednu strelu na bránu, Skalica by si víťazstvo mala udržať bez väčších problémov.