16.08.2017, 17:00 • 2. kolo • Viktor Kalinács

: 16.0 8.0 1.18

82

Zlaté Moravce dali gól!
Na konci 82. minúty prichádza asi definitívny zlom v zápase. Druhý gól Zlatých Moraviec v rozpätí piatich minút, toto sa už bude ťažko doháňať. PETER ORÁVIK zvyšuje na 4:2 gólom zo štandardnej situácie.

78

Neuveriteľná gólová prestrelka pokračuje! Remízový stav trval necelé tri minúty a na koni sú opäť hostia! Naozaj pozoruhodný zápas. MATEUS DE OLIVEIRA SILVA vracia vedenie hosťom.

75

Beluša dáva gól! PETER MIŠUTKA využíva presilovku o jedného hráča a štvrťhodinu pred koncom je skóre opäť vyrovnané. Treťoligista je späť v hre o postup do tretieho kola.

58

Už, už sa zdalo, že sa Beluša ubránila. Smutným hrdinom okamihu sa stáva MATEJ GORELKA. Ten sa po premenenej penalte zapísal do štatistík zápasu aj ako strelec vlastného gólu.

39

A hoci hrajú hostia iba v desiatich, desať minút po premenenej penalte hostí a päť minút po vlastnom vylúčení vyrovnávajú na 1:1! DAMIÁN BARIŠ vlieva novú krv do svojich spoluhráčov.

29

Beluša dáva gól! Prekvapivú úvodnú polhodinu podčiarkla aktivita domácich, ktorá vyústila v premenenú penaltu! MATEJ GORELKA prekonal Novotu a otvára skóre tohto stretnutia.

2:4

Góly: 29. Gorelka (pen.), 75. Mišutka – 39. Bariš, 58. Gorelka (vla.), 78. Oliveira Silva, 82. Orávik

Karty:   34. Dobrotka (ZMO)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:3.

FK Beluša: Ciesar – Gažo, Schiszler, Gorelka, Martinka (C), Gajdošík, Novisedlák, Ďuriš, Mikuška, Hrenák, Mišutka
Náhradníci: Jurga, Kucharík, Rosina, Šebík, Pilát, Opat, Remšík

FC ViOn Zlaté Moravce: Novota – Horník, Záhumenský, Da Silva, Gešnábel, Ujlaky, Dobrotka (C), Bariš, Karlík, Sládek, Oliveira Silva
Náhradníci: Nikolić, Nascimento, Chren, Orávik, Urgela, De Oliveira, Kováč

Rozhodca: Rastislav Jurenka – Rastislav Žákech, Marián Jankovič