Primeira Liga

CF OS Belenenses – Vitoria Guimarães

1:0

koniec (1:0)

01.10.2017, 22:30 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • 8. kolo • Rostislav Králik cz

Tipsport: 2.39 3.1 2.92

Průměrné utkání, kde první půle patřila domácím a dokázali se trefit zásluhou Tandjigorou z přímého kopu. Hosté sice měli celou druhou půli velký tlak, ale koncovka byla více než žalostná v jejich podání. Díky tomu CF OS Belenenses vítězí nad Vitórií Guimaraes 1:0! Čtenářům onlajnů přeji dobrou noc. (00:32:26)

90+10

90+10

Rozhodčího už nebaví čekat na vyrovnávací gól a píská konec utkání.

90+9

domácí obrana zvládla nápor a odkopává míč daleko od své branky.

90+8

Ofsajd hostů.

90+8

Stále se hraje i když nastavený čas již vypršel.

90+7

H. Ramos se drží za koleno a bude ošetřován.

90+6

Domácí stoper na poslední chvíli odvrátil míč na rohový kop.

90+5

Ofsajd domácího celku na levé straně hřiště.

90+4

domácí brankář je ošetřován, hráči v modrém se tak mohou občerstvit.

90+4

Hostující hráč netrefil hlavou prudký centr.

90+3

Nyní se domácím otevřela cesta k šanci, ale nic z toho nebylo.

90+3

Domácí hráči už jen odkopávají míče na polovinu hřiště.

90+2

Vyrovnání visí ve vzduchu, další roh pro hráče Guimaraese.

90+1

Rohový kop pro hosty.

90

Rozhodčí nastaví 7 minut.

89

Nuno Tomás srazil míč na další rohový kop pro hosty.

88

Benny Dias zahrál velkou malou domů až k brankáři Murielovi.

87

Přímý kop pro domácí celek.

1:0

Góly: 26. Tandjigora

Karty:   51. A. Sousa (BLN), 55. Tomás (BLN), 58. A. Geraldes (BLN), 61. Tandjigora (BLN) – 51. Moreno (GUM)

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 16:15.

CF OS Belenenses: Muriel – A. Geraldes, G. Silva, Tomás, Hanin – Tandjigora (82. Cleylton), Saré, Yebda, A. Sousa (71. Rosa) – Maurides, Caeiro (63. B. Dias).
Náhradníci: Mendes – Cleylton, Rosa, Chaby, Roni, Hernández, B. Dias.

Vitoria Guimarães: M. Silva – Konan, Moreno, M. Valente, García – Miranda (82. R. Martins), Wakaso – H. Ramos, F. Ramos (60. Sturgeon), Raphinha – S. Rincón (46. H. Ferreira).
Náhradníci: Douglas – Celis, R. Martins, H. Ferreira, Sturgeon.