MONACObet liga

ŠKF Sereď – FC Lokomotíva Košice

2:1

koniec (0:1)

01.10.2017, 15:30 • Športový futbalový štadión Sereď • 10. kolo • Viktor Kalinács

Tipsport: 2.3 3.3 2.68

66

Sereď dala gól!
V rozpätí štyroch minút sa zápas úplne otáča! Po rohovom kope sa dostal k zakončeniu MARKO MILUNOVIĆ! Presná koncovka skončila až za chrbtom Fabiniho!

63

Akoby som to privolal! Sereď predsa vyrovnáva v 63. minúte! Postaral sa o to RUDOLF BILAS.

30

Lokomotíva Košice dala gól!
Pozrite sa na to! Prvý vážnejší útok, Košičania dokonale využívajú svoju silnú ofenzívu a z brejku otvárajú skóre duelu! Autorom otváracieho gólu je RÓBERT CICMAN!