koniec (1:0, 0:1, 0:1)

23.10.2017, 18:00 • Nagorny Arena • Adam Dořák cz

Tipsport: 2.54 3.7 2.5

Československá stopa
Tomáš Kundrátek si za domácí připsal jednu střelu na branku. Na ledě strávil 20:42 min.

Dominik Furch celkově podržel svůj tým, kdy pustil za svá záda jen jednu střelu a několik dobrých šancí soupeře zlikvidoval. (20:39:24)
Statistiky po třetí třetině:
Střely na branku: 4:8
Vyhrané buly: 6:10
Novgorod nakonec nedokázala při power play vůbec ohrozit Furcha v brance. Omsku je šťastnějším týmem, který dokázal dát branku ve třetí třetině a zaslouženě vítězí. I když celkově by si Novgorod vítězství zasloužil více, protože po celý zápas hrál lépe než jeho soupeř.

59:50

Puk má Novgorod, ale ve vlastní třetině.

59:32

Oddechový čas pro domácí.

59:32

...a ve středním pásmu se bude po přerušení také vhazovat. Předtím ještě oddechový čas pro domácí celek.

59:22

Puk je ve středním pásmu...

59:00

Běží poslední minuta třetí třetiny a Galimov míří na střídačku!

58:13

Zbývají necelé dvě minuty, domácím čas rychle běží a nyní se hraje dlouho bez přerušení, kdy Omsk kontroluje hru.

56:51

56:51 Ilja MICHEJEV - 1:2

56:51

Avangard právě vstřelil branku!
Medveděv vystřelil ze střední vzdálenosti, puk se zastavil někde před brankou a pohotově se zorientoval ILJA MICHEJEV, který puk doráží do branky. Asistence: Jevgenij Medveděv.

56:27

Novgorod v další šanci, ale u pravé tyče nedokázal hráč Novgorodu dostat puk za záda Furcha.

54:52

54:52 Velká šance Novgorodu, Furcha nejspíše zachránila tyčka!

54:52

Omsk po buly ztrácí puk a dva hráči Novgorodu vyrazili na jednoho hráče Omsku. Z tohoto úniku vyšel vítězně Furch, který zneškodnil velkou šanci domácích. S velkou pravděpodobností však šlo o pomoc jeho pravé tyče!

54:38

A nakonec z toho byla střela, Galimov má puk ve své lapačce.

54:17

Michail Žukov nedokázal udržet puk a přihrát před branku hostů. Nakonec jej ztrácí a Omsk vyráží dopředu.

53:48

52:53

Ještě necelá minuta zbývá domácím, kteří se vůbec nemohou usadit v útoku. Omsk se velmi dobře brání a nyní našetřil cenné vteřiny za brankou Novgorodu.

1:2

Góly a asistencie: 3. Smolin (Baldajev) – 35. Perežogin (Čudinov, Semionov), 57. Michejev (Medvedev)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Sergijenko, Grigorev, Želdakov, Medvedev, Barancev, Fatkullin, Baldajev, Rodionyčev – S. Kosticyn, Gračov, M. Lazarev – Smolin, Mozer, Žukov – Muršak, Tičar, Daugavinš – Stoľarov, Galuzin, Paršin.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Čudinov, Medvedev, Martynov, Gustafsson, Ahnelöv, Menšikov, Minejev, Berezin – Perežogin, Semionov, Fajzullin – Manukjan, Stas, Everberg – A. Petersson, Košelev, Michejev – Kugryšev, Chochriakov, A. Galimov.

Rozhodca: V. Gashilov – N. Akuzovsky