2:0 6:4, 6:2

23.10.2017, 13:41 • Červená skupina • Vít Muzikář cz

Tipsport: 1.54 2.57

6:2

Po forhendovém returnu do levé poloviny dvorce v naprosto jasné pozici chybovala Garciaová snad půl metru za sítí ze středu forhendem do levého koridoru pro debl. Halepová byla tou dobou na opačné straně dvorce. Světová jednička vítězí ve svém prvním duelu na Turnaji mistryň.

5:2

Přímý bod po servisu ven z kurtu a bekhendovém returnu do sítě. Halepová půjde po přestávce podávat na ukončení utkání.

5:1

Přímý bod po servisu ven z kurtu a bekhendovém returnu do pravého koridoru pro debl těsně za síť. Halepová potvrzuje brejk a je čtyři balony od výhry nad hráčkou, která jí nedávno porazila!

4:1

Krátká výměna zakončená bekhendovým winnerem po levé lajně, game pro Halepovou na returnu a vypadá to na výhru výše postavené hráčky v žebříčku WTA.

3:1

Po výborném servisu přidala Halepová bekhendový winner kros z levé strany a nakonec překlápí tento game na svojí stranu ze stavu 0:40.

2:1

Po druhém bekhendu Halepové vidíme vynucenou forhendovou chybu Garciaové do sítě a Rumunka má tento zápas skvěle rozehraný, vede o set a brejk!

1:1

Přímý bod po servisu ven z kurtu bekhendovém returnu kros za základní čáru, game pro Halepovou!

0:1

Halepová byla aktivnější v úvodu výměny, ale Garciaová s povoleným zápěstím získala poslední výměnu gamu bekhendovým winnerem po levé lajně.

6:4

Halepová rozhodně nebyla pasivní, podržel ji bekhend a především bekhendovým winnerem po levé lajně si zajistila první set!

5:4

Dva servisy do středu sítě, dvojchyba Garciaové na big point a Halepová má brejk, který znamená, že Rumunka půjde po přestávce podávat na výhru v setu.

4:4

Eso na téčko, Halepová má více es než Garciaová. Jak nečekané!

3:4

Halepová riskovala, ale její bekhendový return skončil v levém koridoru pro debl, game končí výhrou Garciaové!

3:3

Páska poslala druhé podání směrem do bekhendu do autu, rebrejk pro Garciaovou!

3:2

Halepová netlačila z bekhendové strany na pilu po druhém podání, ale stejně to stačilo k brejku, protože Garciaová hrála bekhendem do levé poloviny sítě od základní čáry.

2:2

Nečistým forhendovým returnem kros po druhém podání daruje Francouzka game soupeřce!