Španielsky pohár

Real Valladolid – CD Leganés

1:2

koniec (0:0)

25.10.2017, 20:30 • Estádio José Zorrilla • 4. kolo • Daniel Fekets (@DFekets) cz

Fortuna: 2.85 3.05 2.6

Máme za sebou první zápas 4. kola španělského poháru mezi Valladolidem a CD Leganés. Šťastnější byli dnes nakonec hosté, protože využili fatální hrubky domácí obrany. Uvidíme, kterému z celků se nakonec podaří v odvetě postoupit. Blíže k tomu mají zatím hráči Leganésu. Odveta se hraje 29.října. Ode mě je to pro dnešek vše. Na počtenou! (22:24:40)

90+4

90+4

Gianniotas bránu přestřelil a rozhodčí kontroluje hodinky.

90+3

Tak přece se dostal ještě Valladolid k zakončení, akce však pokračovala a teď bude následovat zřejmě poslední šance na vyrovnání, přímý kop asi z 25 metrů.

90+3

Začala probíhat poslední minuta nastaveného času.

90+2

Domácí jsou po obdržené brance opaření a nedaří se jim nic vymyslet.

90

Nastavovat se budou 3 minuty.

88

Leganés právě vstřelili branku! Tak to se tak často nevidí. Za vyrovnaného stavu předvedla obrana domácích velkou hrubku, po které utíkal CLAUDIO BEAUVUE úplně sám na brankáře. Střelou po zemi na zadní tyč poslal hosty do vedení. Asistenci si připisuje Eraso.

88

88. BEAUVUE - 1:2

86

Oscar Plane si pomohl při souboji s obráncem hostů faulem.

85

Szymanowského přízemní rána nadělala Becerrovi potíže. Musel ji krotit nadvakrát.

84

Sledujeme opravdu rychlý fotbal. Zdá se, že oba týmy chtějí dnes urvat co nejlepší výsledek do odvety.

82

Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Koné, přichází Beauvue.

81

Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Villalibre, přichází Mata.
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Cotán, přichází Toni.
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Hervías, přichází Plane.

79

Velkou chybu ve středu hřiště udělal Gianniotas, a proto se hosté vydali do protiútoku 4 na 2. Koné si navedl míč na svou levou nohu, a pak přihrál Erasovi. Záložníkovi hostů ale nevyšel krok a zakončil velmi slabě.

78

Opět byla rozehraná signálem, který ale Valladolidu nevyšel.

77

Žlutou kartu dostává Muňoz (CD Leganés).

77

Další zajímavá standartní situace pro domácí celek.

75

Vypadá to ale, že středopolař domácích bude v zápase pokračovat.

74

Sulayman zůstal v křečích ležet na trávníku, přivoláni jsou doktoři s nosítkama.

72

Koné hledal při centru z levé strany ve vápně stojícího El Zhara. Míč k němu však nedoputoval. Důležitý zákrok si připsal brankář Becerra.

70

Koného o balón obral Hervías a může pelášit dopředu.

69

Hervías poslal míč do náruče Champagneho.

68

Sulayman napřáhl ke střele z dobrých čtyřiceti metrů. Bránu přestřelil přibližně o dva metry. Hostující brankář mohl zůstat klidný.

66

Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Naranjo, přichází Szymanowski.

65

65. Calero (RVL)

65

A byla z toho velká nepříjemnost pro hosty. Zákrok se Champagnemu vůbec nepovedl a do příležitosti se dostal Calero. Bránu ale netrefil.

64

Hervías byl faulován hostujícím hráčem. Valladolid bude rozehrávat přímý kop z dobré pozice.

63

Centr Naranja byl velmi nepřesný. Rozehrávat se bude od branky Becerry.

62

Na míči jsou mnohem častěji v posledních chvílích hosté, nyní budou zahrávat rohový kop.

60

Jeden muž z realizačního týmu Leganésu byl vykázán na tribunu.

59

Sulayman se provinil faulem, hrát budou hosté.

57

Erasova přízemní střela těsně minula pravou tyč Beccerovy svatyně.

56

Sledujeme opravdu velmi rychlý a dynamický fotbal.

55

Další standartku z podobné pozice měli domácí, tentokrát však nebyla kopnuta tak dobře.

52

52. COTÁN - 1:1

52

Real Valladolid právě vstřelil branku!
Máme tady rychlé vyrovnání. Standartní situaci rozehrál Marcos, který posadil svou levačkou míč na hlavu důrazného ANTONIA COTÁNA. Brankář Champagne neměl na hlavičku Cotána nárok.

52

Velmi ostrý faul poblíž pokutového území předvedl hostující kapitán Mantovani.

51

Sergio Marcos vybojoval míč v šestnáctce hostů, ale nedokázal přesně najít svého spoluhráče.

50

Valladolid drží míč na půlící čáře a snaží se něco vytvořit.

49

El Zhar se ocitl na trávníku, odpískán byl faul na něj.

47

47. RICO - 0:1

47

Leganés právě vstřelili branku! Hned první akce druhého poločasu končí gólem. Koné natáhl míč na střed hřiště, přihrál jej Naranjovi, a ten uvolnil na levé straně volného DIEGA RICA. Obránce Leganésu propálil brankáře Becerru tvrdou střelou na přední tyč.

46

Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Morán, přichází Eraso.

46

Právě nám skončil první poločas dnešního utkání. V prvních 20 minutách byl aktivnější hostující tým, ale pak se hra mírně otočila ve prospěch domácích. Byli jsme svědky několika velkých šancí, ale na gól stále čekáme. Uvidíme, jestli se ho dočkáme ve druhém poločase, který začne přibližně ve 21:31.

45

44

Při snaze opět zaútočit byl domácím odpískán útočný faul.

42

Centr Moyany si našel na hraně vápna Marcos, zakončil ale velmi slabě a tímto pokusem nemohl ohrozit Champagneho.

40

40. Gianniotas (RVL)

40

Obrovskou chybu udělal brankář Champagne, který rozehrál přímo na kopačku Gianniotase. Ten si zpracoval míč a běžel s ním úplně sám na brankáře hostí. Zakončil však vedle a chybu teda nepotrestal.

38

Další náznak akce domácího celku byl zastaven dobře hrající obranou hostů.

36

Žlutou kartu dostává Morán (CD Leganés).

36

Domácím byl ale odmáván a odpískán ofsajd.

35

Na míči stále hráči Realu Valladolid. Zdá se, že v posledních minutách právě oni diktují tempo hry.

34

Cotán přetlačil ve středu hřiště Brasanace, navedl si míč na pravou nohou a technickou ránou se snažil obstřelit Champagneho. Zakončení bylo ale velmi nepřesné.

32

Ricův centrovaný balón propadl až na zadní tyč, kde těsně před El Zharem stačil míč odkopnout Calero do zámezí. To byl odkop za pět minut dvanáct.

31

Marcos si dvakrát vyměnil míč s Gianniotasem, ale ke střele se neodhodlal. Z téhle akce mohli vytěžit domácí více.

30

Domácí rozehráli přímý kop nacvičeným signálem, centr však Gianniotasovi nevyšel.

29

Žlutou kartu dostává Rico (CD Leganés).

29

Vypadá to, že už je v pohodě a může tak pokračovat ve hře.

28

Na trávníku zůstal ležet hostující Koné. Drží se za hlavu a spěchají k němu lékaři.

26

Ten byl ale opět výborně ubráněn domácími hráči. Becerra se dohodl s Guitiánem a došel si pro míč.

25

Naranjo vybojoval další rohový kop. Tlak Leganésu se zvětšuje.

23

23. Brasanac (LGS)

23

A další obrovská šance hostů! Muňoz založil rychlý brejk, ve kterém pokračoval Naranjo, a ten krásnou průnikovou přihrávkou našel Brasanace. Tomu tváří v tvář gólmanovi poskočil balón, a tak zakončil vysoko nad bránu.

21

Střela Sulaymana byla zablokována a dopředu míří hosté.

20

Gianniotasova hlavička minula bránu Leganésu asi o 3 metry.

19

Valladolid se vydal do rychlé protiakce, finální přihrávka ale Cotánovi vůbec nevyšla a míč má v rukou Champagne.

17

Svou aktivitou si vybojovali rohový kop, ten byl ale rychle odvrácen obráncem Calerem.

16

Hosté drží balón na své polovině hřiště a přihrávají si.

15

Začala nám probíhat patnáctá minuta dnešního utkání. Sledujeme zatím zajímavý fotbal, o který se starají obě strany.

13

Hostující hráči jsou při chuti. Pěknou individuální akci předvedl Koné, následný centr ale přesný nebyl.

11

Hosté mohli jít do vedení! Naranjo nacentroval míč do pokutového území, kde jej lehce hlavou líznul Diego Rico. Asi o 20 centimetrů však přestřelil břevno Becerrovy brány.

9

Centr Gianniotase propadl až na zadní tyč, nenašel však ani jednoho ze spoluhráčů. Byl to první náznak příležitosti pro domácí.

8

Moyano se snažil uvolnit na hrotu hrajícího Villalibreho. Ale také hostující stopeři jsou zatím pozorní a odvrátili míč pryč.

6

Na druhé straně se snažil ke střele dostat Villalibre, byl však výborně ubráněn hostujícími beky.

5

A odměněni byli tím, že vybojovali první rohový kop.

5

Hráči Valladolidu se snaží rozvážnou akcí překvapit soupeře.

4

Poprvé se k míči dostali na delší dobu také domácí, centr z levé strany byl odvrácen Moránem.

3

Rico se nakonec k centru nedostal a pomáhá si přihrávkou se spoluhráči.

2

Do kombinace se zapojují i stopeři. Leganés se snaží založit útočnou akci.

2

Na kopačkách zatím drží míč hosté.

1

Hráči už pomalu vycházejí z tunelu na hrací plochu.

Real Valladolid: Becerra – Moyano, Guitián, Calero, Nacho – Sulayman, S. Marcos, Hervías, Cotán, Gianniotas – Villalibre
Náhradníci: Masip – Antoňito, Deivid, Anuar, Toni, Plane, Mata

CD Leganés: Champagne – Tito, Morán, Mantovani, Rico – Muňoz, Brasanac, Gumbau – Koné, El Zhar, Naranjo
Náhradníci: Cuellar – Bustinza, Gabriel, Szymanoeski, Beauvue, Raúl, Eraso.
Real Valladolid se momentálně nachází na sedmém místě španělské 2. ligy, fotbalisté CD Leganés jsou zatím největší překvapení nejvyšší soutěže, nyní jsou pátí.
Pěkný fotbalový večer při sledování online přenosu utkání 4. kola španělského poháru mezi celky Real Valladolid a CD Leganés.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.