Európska liga

Partizan Belehrad – KS Skenderbeu Korce

2:0

koniec (1:0)

02.11.2017, 19:00 • Stadion Partizana, Bělehrad • 4 • Skupina B • Petr Sumbal cz

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:15:03)
Pozápasové statistiky

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 24:21.
Zápas je u konce. Domácí tým byl většinu zápasu lepším mužstvem a po zásluze vyhrál. V prvním poločase otevřel skóre parádním gólem z trestného kopu Tošíč. Ve druhé půli pak přidal pojistku Tawamba. I přes veškerou snahu hlavně v závěru se Skënderbeu nepodařilo ani zmírnit prohru.

90+4

90+3

Skënderbeu už zbývají poslední minutky, ale stále se pokouší alespoň o vstřelení kontaktního gólu.

90+2

Rozhodčí si všimli faulu Soweho. Dopustil se ho v pokutovém území, takže nadějná akce hostů tímto končí.

90+1

Rozhodčí se rozhodl nastavil čtyři minuty.

89

Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Afrim Taku, přichází Suad Sahiti.

88

Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Leandre Tawamba, přichází Djordje Jovanović.

85

Partizan logicky teď nikam moc nespěchá. Snaží se natahovat čas a držet míč co nejdál od vlastní brány.

82

Hosté viditelně přidali na aktivitě a snaž se v posledních deseti minutích ještě něco s nepříznivým vývojem udělat. Partizan se ale brání pozorně a když je potřeba, je připraven brankář Vladimir Stojković.

82

Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Zoran Tošić, přichází Danilo Pantić.

80

Další akci hostujícího mužstva zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

79

Nakonec se jim to povedlo, ale míč skončil jen v náručí Stojkoviče.

78

Hosté teď obléhají pokutové zemí Partizanu. Zatím si pozici pro střelu nevypracovali.