MOL Cup

FC Viktoria Plzeň – 1.FC Slovácko

2:3

koniec po predl. (1:1)

10.11.2017, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • 4. kolo • Jakub Vais (@KubaVais), Jan Picka cz

120

Na poslední minuty jde do hry Pavel Tkáč místo Jana Navrátila. Domácí budou rozehrávat rohový kop.

104

Hosté střídají. Jakuba Petra střídá na zbytek prodloužení a případné penalty mladík Patrik Hellebrand.

88

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Kanghyun Yu.

79

Pavel Vrba naposledy mění sestavu. Ze hry jde Bakoš a na jeho místo přichází Daniel Kolář.

70

Pavel Vrba nachystal druhé střídání. Ze hry jde Václav Pilař a na jeho místo přichází Milan Petržela.

54

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Diego Živulić, přichází Andreas Ivanschitz.