koniec (1:1)

24.12.2017, 14:30 • Seacon Stadion De Koel • 18. kolo • Ondřej Klos cz

Tipsport: 2.06 3.59 3.36

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (16:22:04)
Sledovali jsme utkání mezi Venlem a Heraclem, které končí zaslouženou výhrou 3:1, když všechny domácí branky vstřelil útočník Lennart Thy. Za hosty snížil z penaltového puntíku Niemeijer. V druhém poločase už Venlo dominovalo a zaslouženě vítězí. Venlo se posouvá před Heracles na desáté místo, Heracles klesá na jedenácté.

90+2

90

Rozhodčí Christiaan Bax se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Venlo dobře napadalo a Almelo muselo vrátit míč až ke svému brankáři.

88

O střelu se pokusil Brandley Kuwas, jenže jeho pokus ohrozil více rohový praporek než bránu Larse Unnerstalla, který je v druhém poločase téměř bez práce.

87

Zápas se již pouze dohrává a už je jasné, že domácí mužstvo vyhraje.

86

Do ofsajdového postavení se dostal hostující Kristoffer Peterson.

85

Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Vito van Crooij, přichází Jonathan Opoku.

84

Tentokrát roh nepřinesl žádnou příležitost. Bram Castro bude odkopávat od brány.

83

Velká šance Venla! K dorážce se dostal Vito van Crooij, jenže hostující brankář Bram Castro předvedl parádní zákrok. Další rohový kop pro domácí.

82

Další rohový kop pro domácí celek.

81

Jeden z domácích hráčů leží na zemi po tvrdém faulu nově příchozího Gladona.

80

Hostující mužstvo drží míč, jenže se jim vůbec nedaří finální fáze.

79

Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Reuven Niemeijer, přichází Brahim Darri.

78

Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Robin Pröpper.

77

Rohový kop pro domácí mužstvo.

76

76. Lennart THY - 3:1

76

Venlo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je LENNART THY. Ten kompletuje hattrick, po skvělé střele a dostává svůj celek do vedení 3:1. Tento útočník si nadělil skvělý dárek k Vánocům.