Belgická Jupiler Pro League

Royal Excel Mouscron – KV Kortrijk

0:3

koniec (0:0)

23.01.2018, 20:30 • Stade Le Canonnier, Mouscron • 23. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb) cz

Tipsport: 2.34 3.34 2.97

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (22:25:04)
Pozápasové statistiky:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:2.
Je konec, Kortrijk poráží Mouscron 3:0 a získává důležité tři body! Dostává se tak na průběžné sedmé místo a reálně ještě bude hrozit v boji o skupinu o titul. Naopak Mouscron si situaci zkomplikoval. Druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí hostů, zejména co se týče produktivity. Svou šanci využil Perber, poté přidali dva góly za tři minuty Chevalier a Ouali. Domácí už se na obrat nezmohli.

90+4

90+4

Chevalier ranou zpoza vápna minul bránu.

90+3

Přímá kop pro hosty z levé strany, ale ve vápně pouze jeden hráč v červeném.

90+2

Ovšem domácí se dopustili útočného faulu.

90+1

Lepoint stáhl k zemi Diédhioua, rozehrává Mouscron.

90+1

Nastavují se čtyři minuty, u míče Kortrijk.

89

Bailly nakonec tento zápas dokulhá, pokračuje se ve hře.

88

S Baillym to nevypadá vůbec dobře a vzhledem k tomu, že domácí už mají dostřídáno, možná bude muset do brány hráč z pole!

87

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Idir Ouali, přichází Bryan Verboom.

86

86. Za zákrok na Chevaliera se penalta nepíská.

86

Chevalier dostal přihrávku do běhu a střetl se s Baillym, ještě reklamuje penaltu, ale marně! Domácí brankář musí být ošetřován.