24.01.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek cz

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 02:34
Marko Daňo (WPG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 05:53 (07:15:53)
Tři hvězdy utkání:
1. Bryan Little (WPG) 2+1
2. Timo Meier (SJS) 1+0
3. Joe Thornton (SJS) 0+1
Hostující celek vedl o tři branky, domácí dokázali vyrovnat na 3:3. Ve třetí třetině se Jets znovu dostali do vedení, ale Sharks srovnali. V prodloužení rychle rozhodl o výhře Jets Bryan Little.

60:18

60:18 Bryan LITTLE - 4:5

60:18

Winnipeg právě vstřelil branku!
Hostující celek vyhrává v prodloužení. Po výborně přihráce Byfugliena puk do odkryté části branky poslal snadno BRYAN LITTLE. Asistence: Dustin Byfuglien a Nikolaj Ehlers.

60:01

Základní hrací doba přinesla osm branek, které si týmy rozdělily rovnoměrně, a tak uvidíme prodloužení. To se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.

60:00

59:48

Už se pravděpodobně nic nestane.

58:58

Hra je přerušena, domácí celek se dostal do postavení mimo hru.

58:40

Nikolaj Ehlers se propracoval do dobré střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

58:27

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovku hrají hosté.

57:50

Mnoho šancí momentálně nevidíme, sledujeme taktickou bitvu.

57:08

Josh Morrissey se položil do střely, kterou vyslal Brenden Dillon. Domácí obránce netrefil branku.

56:27

Uvidíme 53 sekund hru čtyři na čtyři, a pak přesilovku Jets.

56:27

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

56:00

Přesilovku hrají domácí, pokouší se vstřelit rozhodující branku, zatím ale marně. Obrana Jets hraje zodpovědně.

55:20

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., hrubost).

55:20

55:20 Timo MEIER - 4:4

55:20

San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí celek k velké radosti fanoušků dokázal vyrovnat. Po tlaku v útočném pásmu dostal kotouč do branky pohotovou střelou TIMO MEIER. Asistence: Marc-Édouard Vlasic a Joe Pavelski.

55:17

Joe Thornton dostal od obrany Jets prostor, ale minul branku.

54:40

Joakim Ryan čekal na přihrávku mezi kruhy, ale kotouč se k němu nedostal.

54:11

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Winnipeg vede o jednu branku.

53:54

Chris Tierney pálil od modré čáry, ale při střele zlomil hokejku.

53:22

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej. San Jose bude muset otevřít hru a všechny síly vložit do útoku.

52:50

Více ze hry má nyní hostující celek, který si vypracovat jednobrankové vedení.

51:38

51:38 Joel ARMIA - 3:4

51:38

Z ničeho nic se hostující celek dostává znovu do vedení. Ujala se nenápadná střela, kterou vyslal JOEL ARMIA. Aaron Dell kotouč viděl až na poslední chvíli a nedokázal zasáhnout. Asistence: Brandon Tanev a Tyler Myers.

51:28

Hra je přerušena, komerční přestávka.

50:56

Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

50:34

Kevin Labanc postupoval spolu se spoluhráčem dva na jednoho, ale nedokázali skórovat.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.

49:30

Patrik Laine se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář Sharks.

49:00

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., hrubost).

48:48

Optickou převahu nyní mají domácí hokejisté, jenže se nemohou propracovat do střelecké pozice.

47:55

Brent Burns pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Connor Hellebuyck. Vhazovat se bude před brankou Jets.

47:26

Patrik Laine při pokusu o střelu z kruhu zlomil svůj nástroj, a tak rychle musel na střídačku.

47:00

Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, stav zápasu je vyrovnaný, sledujeme taktickou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.

45:57

Matt Hendricks z dobré střelecké pozice poslal kotouč vysoko nad branku. Puk se od mantinelu odrazil zpět do hry.
Kyle Connor zablokoval střelecký pokus soupeře, brankář Jets tak zasahovat nemusel.

44:55

Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:55

Buly před brankou Jets. Hostující celek vyhrál buly, a tak se směr hry rychle přenáší.

44:14

Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se ve středním pásmu.

43:35

Joe Pavelski se dostal do brejku, ale nedokázal prostřelit brankáře Jets. Connor Hellebuyck si trochu vybruslil, a tak zmenšil střelecký úhel.

43:15

Z bezprostřední blízkosti se dostal do zakončení Mikkel Bødker. Jeho pokus kryje hostující gólman, Connor Hellebuyck přerušuje hru.

42:27

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Aaron Dell musí být pozorný.

42:16

Sledujeme obětavou hru od hráčů v poli. Padají do střel, a tak pomáhají brankářům.

41:34

Patrik Laine se položil do střely soupeřem, čímž pomohl svému brankáři. Connor Hellebuyck nemusel zasahovat, protože ránu zblokoval jeho spoluhráč.

41:21

Sledujeme začátek třetí třetiny. Connor Hellebuyck byl pozorný a s pokusem Kevina Labance si dokázal poradit.

40:27

Joe Thornton se položil do střely, kterou vyslal Jacob Trouba. Brankář Sharks zasahovat nakonec nemusel.

40:01

Dva góly vstřelil domácí celek ve druhé třetině, díky tomu je vyrovnáno. Winnipeg vedl 3:0, nyní je ale stav zápasu srovnaný, a tak nás čeká dramatická třetí dvacetiminutovka.

40:00

39:27

Jets se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

39:01

Bryan Little měl před sebou odkrytou branku, ale senzačně zasáhl domácí gólman. Aaron Dell zachránil své spoluhráče.

38:51

Z bezprostřední blízkosti minul domácí branku Nikolaj Ehlers. Jeho projektil byl nepřesný.

38:13

Brandon Tanev vypálil od modré čáry, následně Nikolaj Ehlers tečoval před brankou. Aaron Dell zasahovat nemusel.

37:50

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.

37:11

Brankář Connor Hellebuyck kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho bránou.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:18

Bryan Little výborně tečoval kotouč před brankou, ale i tak si poradil brankář Sharks.

36:04

Tyler Myers zakončoval další rychlou akci Winnipegu, ale domácího Dilllona prostřelit nedokázal.

35:47

Joe Thornton zablokoval střelecký pokud, který vyslal Brandon Tanev z dobré pozice. Thornton pomohl svému brankáři.

35:14

Komerční přestávka, domácí celek dokázal vymazat tříbrankový deficit.

34:42

Stejný hráč se nyní dostal znovu do střelecké pozice, ale ani tentokrát neuspěl.

34:04

Nikolaj Ehlers mohl rychle přispěchat s odpovědí, ale domácího brankáře nedokázal prostřelit od modré čáry.

33:25

33:25 Chris TIERNEY - 3:3

33:25

Gól v přesilovce znamená, že je vyrovnáno. Skvěle to sehráli nyní domácí. Joe Thornton mohl zakončovat, ale viděl zcela volného CHRISE TIERNEYE, který dostal přihrávku a nikým neatakovaný zakončoval. Asistence: Joe Thornton a Brent Burns.

33:03

Kevin Labanc minul branku ránou z kruhu, brankář zasahovat nemusel.

32:50

Přesilovka se domácím příliš nedaří, nemohou se dostat do výraznější šance.

32:09

Po střele Thorntona se kotouč odrazil do hlediště. Vhazovat se bude před brankou Winnipegu.

31:55

Domácí celek se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.

31:43

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., vysoká hůl).

31:36

Connor Hellebuyck podržel své spoluhráče, poradil si se střelou Vlasice.

31:18

Z bezprostřední blízkosti zkoušel vyrovnat Logan Couture. Jeho rána ale končí mimo branku.

30:45

Toby Enström zablokoval střelecký pokus, kterým to zkoušel Brent Burns.

30:06

Marko Daňo ani Jack Roslovic nedokázali prostřelit domácího brankáře. Následuje komerční přestávka.

29:38

29:38 Logan COUTURE - 2:3

29:38

Domácí celek dává gól, je sníženo na rozdíl jediné branky. Krásně to udělal LOGAN COUTURE, který se obtočil okolo obránce, udělal otočku, a pak poslal kotouč na bližší tyč. Asistence: Joel Ward a Brenden Dillon.

29:06

Connor Hellebuyck kryje další ránu domácích. Tentokrát neuspěl Melker Karlsson.

28:36

Domácí celek vybojoval vhazování v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.

27:59

Kyle Connor se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil kryje brankář soupeře.

27:35

Connor Hellebuyck kryje ránu z bezprostřední blízkosti. Zkoušel to Melker Karlsson. Jeho střela nebyla příliš povedená.

27:10

Sledujeme rychlý hokej, který ale mnoho šancí nenabízí.

26:47

Kotouč vypadl z hrací plochy, střela Blaka Wheelera byla zblokovaná. Komerční přestávka.

25:50

Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat před brankou Jets.

25:10

Mnoho šancí si v přesilovce domácí celek zatím vypracovat nedokázal. Sledujeme klidnější pasáž hry.

24:31

Timo Meier velmi dobře vypálil, jeho projektil kryje brankář Winnipegu.

24:17

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., hákování).

23:46

Aaron Dell byl pozorný, a tak si dokázal poradit s pokusem Coppa.

23:05

Mathieu Perreault se položil do střely, kterou vyslal na branku Barclay Goodrow. Brankář zasahovat nemusel.

22:03

Po zakázaném uvolnění domácího celku se bude vhazovat před brankou Sharks.

21:34

Toby Enström od modré čáry minul branku, jeho rána byla nepřesná.

21:30

Aaron Dell byl pozorný, a proto neměl se zakončením Joela Armii výraznější problém.

20:50

Connor Hellebuyck si připisuje první zákrok druhé třetiny, dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Brenden Dillon.

20:01

Mizerný start do zápasu měli domácí, inkasovali tři branky, navíc přišli o Herta, který byl vyloučen do konce zápasu. V poslední minutě třetiny snížil domácí Joe Pavelski.

20:00

19:14

19:14 Joe PAVELSKI - 1:3

19:14

Krátce před koncem třetiny domácí celek snižuje. Po dobré Dillonově přihrávce se prosazuje zcela volný JOE PAVELSKI. Domácí hokejisté tak snižují a dávají důležitou branku. Obrana Jets byla rozhozená. Bez asistence.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v této třetině.

18:38

Melker Karlsson se dostal do brejku, ale jeho pokus dokázal vyrazit hostující brankář. Connor Hellebuyck skvěle přečetl hru.

18:10

Tyler Myers zakončoval z pravého kruhu, jeho projektil zablokoval obránce, a pak puk vyrazil brankář San Jose.

17:20

Marc-Édouard Vlasic se propracoval do střelecké pozice, ale z předbrankového prostoru nedokázal přesněji zakončit.

17:03

Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté vedou o tři branky a mají převahu.

16:19

Joel Armia zakončoval další útočnou akci Winnipegu, ale jeho pokus se tentokrát do branky nedostal.

16:06

Aaron Dell kryje kotouč po střele hostujícího hráče, zakončoval Toby Enström.

15:20

Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.

15:12

Dostáváme se do finální fáze první třetiny a zakončoval Jannik Hansen. Minul branku.

14:07

Nyní se domácí dostali do zakončení, vypálil Dylan DeMelo, ale jeho projektil snadno zneškodnil brankář Jets.

13:30

Domácí celek inkasoval již tři branky, navíc si musí poradit bez Tomáše Herta, který byl za faul na Kulikova vyloučen do konce zápasu.

13:13

12:45

Bryan Little z mezikruží nedokázal přesněji vypálit.

11:56

11:56 Bryan LITTLE - 0:3

11:56

Gól v přesilovce, a tak hosté vedou již 3:0. Od modré čáry vypálil Tyler Myers a jeho projektil před brankou tečoval mimo dosah domácího brankáře BRYAN LITTLE. Asistence: Tyler Myers a Mathieu Perreault.

11:39

Winnipeg se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

11:24

Sharks vyhazují přes všechny čáry. Oba týmy tak střídají.

11:08

Domácí celek se musí bránit dlouhé přesilovce soupeře, zatím se to daří.

10:42

Chris Tierney zablokoval střelecký pokus, kterým se pokoušel prosadil Jack Roslovic.

10:13

Hosté v plném počtu. Hosté mají nyní k dispozici tříminutovkou přesilovou hru.

09:57

Dustin Byfuglien vypálil a jeho projektil zblokoval mimo hrací plochu Joakim Ryan. Vhazovat se tak bude před brankou Sharks.

09:47

Až nyní registrujeme střelu na branku, Logan Couture neprostřelil hostujícího brankáře.

08:21

Patrik Laine se propracoval do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si dokázal brankář Sharks poradit.

08:13

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 5 min., vražení na hrazení + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení). Trest odpyká Kevin Labanc.
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., hrubost).

08:13

Dmitrij Kulikov okamžitě míří na ošetřovnu.

08:13

Tomáš Hertl tvrdě sestřelil u mantinelu Kulikova.

07:58

Od modré zkoušel své štěstí Tyler Myers, ale neuspěl.

07:37

Nikolaj Ehlers zablokoval ránu Brenta Burnse.

06:59

Nyní mohlo být pro domácí ještě hůře. Z dobré pozice pálil Brandon Tanev a jeho pokus se odrazil od tyčky!

06:34

Po krátké přestávce pokračuje hra dál.

06:34

Postavení mimo hru Winnipegu. Hosté vedou o dvě branky, vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka.

05:28

Matt Hendricks dokázal zablokovat střelu, kterou se zkoušel prosadit jeden z hráčů Sharks.

04:32

04:32 Joel ARMIA - 0:2

04:32

Další šanci už hostující celek využít dokázal, a tak navyšuje své vedení. Situaci dva na jednoho vyřešil pohotovou střelou JOEL ARMIA. Domácí brankář na kotouč nedosáhl. Sharks mají špatný vstup do zápasu. Asistence: Andrew Copp a Jacob Trouba.

03:48

Patrik Laine se propracoval do střelecké pozice, ale zakončení se mu nepodařilo podle představ.

03:30

Sledujeme rychlý hokej, o jednu branku vede hostující celek.

03:00

Brent Burns se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zablokovaný.

02:38

Dmitrij Kulikov zablokoval střelecký pokus, kterým se zkoušel prosadit Dylan DeMelo.

01:35

Connor Hellebuyck kryje další střelecký pokus, tentokrát to od modré čáry zkoušel Barclay Goodrow.

01:11

Tomáš Hertl měl na hokejce vyrovnání, jeho střelu z bezprostřední blízkosti výborně chytil brankář Connor Hellebuyck, který podržel své spoluhráče.

00:18

00:18 Mathieu PERREAULT - 0:1

00:18

Hned v první minutě otevírá hostující celek skóre. Po vyhraném buly vypálil Nikolaj Ehlers a jeho pokus velmi dobře tečoval bruslí do branky MATHIEU PERREAULT. Asistence: Nikolaj Ehlers a Bryan Little.

00:02

Bryan Little se propracoval do zakončení, a tak musel zasahovat domácí brankář.

00:01

San Jose Sharks: Dell (Grosenick) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Bødker, Tierney, M. Karlsson – Goodrow, J. Ward, Hansen.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Wheeler, Laine – Perreault, Little, Ehlers – B. Tanev, Copp, Armia – Daňo, Hendricks, Roslovic.

Rozhodčí: Walsh, Furlatt – Wheler, Shewchyk.
San Jose Sharks odehrálo 46 zápasů s bilancí 20-6-6-14 a získalo 58 bodů. V tabulce Západní konference je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Los Angeles Kings 4:1, v nájezdech 3:2 s Arizonou Coyotes, v základní hrací době s Pittsburghem Penguins 2:1 a Anaheimem Ducks 6:2. Nestačilo na Colorado Avalanche 5:3.
Winnipeg Jets odehrál 48 zápasů s bilancí 26-2-7-13 a získal 63 bodů. V tabulce Západní konference je na druhém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Buffalem Sabres 7:4, Calgary Flames 2:1 v nájezdech a Vancouverem Canucks 1:0. Nestačil na Chicago Blackhawks 1:2 a na Minnesotu Wild 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks – Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

4:5

Góly a asistencie: 20. Pavelski, 30. Couture (J. Ward, Dillon), 34. Tierney (J. Thornton, Burns), 56. Meier (Vlasic, Pavelski) – 1. Perreault (Ehlers, Little), 5. Armia (Copp, Trouba), 12. Little (T. Myers, Perreault), 52. Armia (B. Tanev, T. Myers), 61. Little (Byfuglien, Ehlers)

Rozhodca: Walsh, Furlatt – Wheler, Shewchyk

Diváci: 17 237