2:3

po s.n. (2:3) (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

24.01.2018, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • 42. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.2 4.1 2.57

Zápas končí, domácí se dostali do vedení, ve 14. minutě pálil přesně Jan Starý. Slavia otočila stav zápasu během třech minut třetí třetiny – Zdeněk Doležal vyrovnal a hosty poslal do vedení Martin Ondráček. Prostějov vyrovnal díky brance Diváška. V nájezdech rozhodl o výhře hostů Václav Jankovský. (20:32:29)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
Autorem vítězné branky je VÁCLAV JANKOVSKÝ.

5. séria 2:3

Ondřej FIALA neproměňuje.

Václav JANKOVSKÝ proměňuje. Bekhendem poslal kotouč pod horní tyčku.

4. séria 2:2

Tomáš DIVÍŠEK neproměňuje. Střela do středu branky se neujala.

Zdeněk DOLEŽAL neproměňuje. Také blafák, ale puk se do branky nevešel.

3. séria 2:2

Tomáš NOUZA proměňuje. I on předvedl velmi pohledný blafák.

3. séria 1:2

David ŠAFRÁNEK proměňuje. Povedený blafák.

2. séria 1:1

Jan STARÝ proměňuje. Posla kotouč pod horní tyčku.

2. séria 0:1

Lukáš KREJČÍK neproměňuje. Střelu na lapačku kryje gólman.

1. séria 0:1

Radek PROKEŠ neproměňuje. Zkoušel kličku, ale neuspěl.

Tomáš ZIGO proměňuje. Uspěl mezi betony.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani nastavený čas nerozhodl, a tak uvidíme samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:40

Prodloužení se dohrává, Zdeněk Doležal se dostal do zakončení, ale neprostřelil brankáře.

64:15

David Šafránek neproměnil trestné střílení. Jakub Neužil kryje kotouč, a tak utkání pokračuje dál.

64:15

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Divíšek – trestné střílení, hákování).

64:00

Probíhá poslední minuta hry v prodloužení.

63:30

David Dvořáček se dostal do brejku, zkoušel blafák, ale Frodla nepřekonal.

63:16

Sešívaní se usadili v útočném pásmu.

63:08

Tomáš Zigo trefil jen brankáře soupeře.

62:52

Slavia má kotouč za svou brankou, odkud v poklidu rozehrává. Nikam se nežene.

62:21

Jan Ščotka se nedostal k zakončení a neuspěl ani jeho kolega s dorážkou.

62:00

Dvě minuty z prodloužení jsou pryč.

61:37

Pražané se dostali do brejku dva na jednoho. Zakončoval Martin Ondráček a minul branku.

61:06

Lukáš Krejčík to zkusil samostatně, ale vypálit na branku nedokázal.
Tomáš Zigo vede útočnou akci svého týmu. Následné hosté kombinují v útoku, nechtějí zbytečně přijít o puk.

60:01

Ve druhé třetině jsme viděli tři branky. Celkově končí základní hrací doba 2:2, a díky tomu uvidíme pětiminutové prodloužení hrané tři na tři se systémem náhlá smrt.

60:00

59:40

Jan Starý netrefil přesně kotouč.

59:23

Už se pravděpodobně nic nestane, v poklidném tempu se třetina dohrává.

58:25

Lukáš Nedvídek kombinuje se svými spoluhráči v útočném pásmu, domácí se musí bránit.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, uvidíme prodloužení, nebo se jeden z týmů dokáže prosadit. Fanoušci ženou domácí hráče vpřed.

57:33

Prostějov má více ze hry a snaží se před koncem třetiny získat vedení na svou stranu.

57:20

Tomáš Divíšek byl před brankou zcela volný, ale přesněji zakončit se mu nepodařilo.

57:00

LHK přežil oslabení, nyní se pokouší něco vymyslet.

56:45

56:26

Pražané mají více ze hry, ale domácí celek se nyní výborně osvobodil vyhozením přes všechny čáry.

55:57

Jakub Neužil přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Mnoho velkých šancí k vidění není.

55:12

Slavia se dostala ke střele od modré čáry, projektil byl však zablokovaný.

55:00

Pět minut zbývá do konce třetí třetiny, přesilovku mají hosté a rozehrávají od své branky.

54:45

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ondřej Fiala – 2 min., sekání).

54:24

Hosté mají ponechanou výhodu, bude se vylučovat.

53:50

Václav Meidl vypálil rychlou střelu, jeho projektil kryje v lapačce brankář Slavie. Buly před Frodlem.

53:21

Václav Jankovský nahazoval kotouč do útočného pásma tak, aby mohl jít střídat. Odpočinuté hráče posílá na led také domácí tým.

53:00

Tomáš Zigo hledal před brankou spoluhráče. Přihrávka byla sice zablokovaná, ale akce hostů trvala dál.

52:21

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlou hru.

51:30

Dominik Frodl kryje další domácí střelu, vhazovat se tak bude před jeho brankou. Jestřábi mají více ze hry.

51:21

Po zásahu vysokou holí se vhazovalo ve středním pásmu.

51:00

Slavia má více ze hry, ale nesmí zapomínat na obranu.

50:50

Dostáváme se do druhé poloviny hry třetí třetiny. Stav zápasu je nyní vyrovnaný.

50:38

48:50

Nyní přišel Prostějov o kotouč, a tak hrají hosté a drží hru co nejdéle ve středním pásmu.

48:43

Přesilovku hrají domácí, ale nemohou se dostat do výraznější střelecké pozice.

48:38

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Lukáš Krejčík – 2 min., vysoká hůl).

47:06

Zdeněk Doležal vypálil z mezikruží, jeho projektil byl příliš vysoký, a tak se směr hry otáčí.

46:45

Tomáš Zigo bojuje o kotouč v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se hostující hráč propracovat nedokázal.

46:30

Slavia špatně rozehrává, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Frodla.

46:13

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Mnoho šancí k vidění není.

45:00

David Šafránek z pravého kruhu pálil nad branku, jeho pokusu chyběla přesnost.

44:17

Zdeněk Doležal si vypracoval dobrou pozici, ale jeho projektil kryje brankář Prostějova.

44:00

Lukáš Krejčík bekhendovou stranou hole nedokázal prostřelit brankáře domácích.

43:17

Alex Rašner pálil od modré čáry, jeho pokus na vzdálenější tyč byl hodně povedený, ale kotouč minul branku o malý kousek.

42:33

Jestřábi právě vstřelili branku!
Blesková domácí odpověď, je vyrovnáno. Po výborně Nouzově přihrávce zpoza branky se prosazuje hostující obranou zapomenutý a nepokrytý TOMÁŠ DIVÍŠEK. Asistence: Tomáš Nouza.

42:00

Dvě minuty ze třetí třetiny stačily Slavii, aby se dostala do vedení.

41:15

Slavia právě vstřelila branku!
Václav Jankovský vyhrál buly, puk dostal na modrou čáru Jaroslav Kasík, jehož střelecký pokus výborně tečoval mimo dosah brankáře Neužila MARTIN ONDRÁČEK. Asistence: Jaroslav Kasík a Václav Jankovský.

41:13

Vhazovat se bude před brankou Prostějova.

41:12

Lukáš Nedvídek měl na hokejce druhou branku svého týmu, ale domácímu brankář nyní pomohla branková konstrukce.

40:25

Z kraje druhé třetiny je vyrovnáno, Po krásné Zigově přihrávce poslal kotouč do odkryté branky ZDENĚK DOLEŽAL. Střílející hráč měl snadnou práci, neboť značná část branky byla prázdná. Asistence: Tomáš Zigo a Lukáš Krejčík.

40:01

Zápas, ve kterém zatím padla jedna jediná branka, pokračuje třetí třetinou.

40:01

40:00

39:40

Jakub Neužil kryje kotouč po střele hostujícího hráče. Vhazovat se bude před domácí brankou.

39:20

David Dvořáček se pokoušel dostat do útočného pásma, ale ve středním pásmu přišel o puk.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:34

Václav Meidl se propracoval do střelecké pozice, jeho rána z bezprostřední blízkosti končí ve středu branky, kde byl brankář.

37:55

Dominik Frodl kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

37:24

Prostějov vyhrál buly před svou brankou, rychle se dostal do útočného pásma. Tomáš Nouza pálil od modré, jeho pokus byl zablokovaný.

36:50

Tomáš Divíšek dostal přihrávku do druhé vlny, jeho projektil byl skvěle zablokovaný obráncem Slavie.

36:40

Špatná domácí rozehrávka znamená, že se bude vhazovat po icingu před brankou Jestřábů.

35:42

Matouš Venkrbec se pokoušel rychle přenést hru do útočného pásma, což se mu podařilo a málem se do brejku dostal David Dvořáček.

35:01

Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí hokejisté stále vedou o jednu branku.

34:20

Jan Ščotka od modré čáry vypálil, jeho projektil kryje Dominik Frodl.

33:53

Ondřej Mikliš našel Jana Starého, ten ovšem prostřelit brankáře nedokázal.

33:27

Jan Ščotka se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil končí mimo branku.

33:14

Vhazovat se bude ve středním pásmu, sledujeme aktivní hru hostujícího celku.

32:52

Jakub Neužil přerušuje hru, na svém kontě má další zákrok.

32:40

Lukáš Krejčík po rychlé akci spoluhráčů zakončoval a jeho pokus kryje brankář Prostějova.

31:35

Lukáš Endál měl před sebou odkrytou část branky, jeho projektil ale končí mimo branku. Domácí celek se musí bránit.

30:34

Akce hostujícího celku je přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu. Aktivnější jsou nyní Pražané.

30:18

Jestřábi zahráli na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Neužila.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.

29:59

29:19

Dominik Frodl přerušuje hru, puk po střele Ondřeje Fialy končí v rukavici brankáře.

28:10

Lukáš Nedvídek vypálil z předbrankového prostoru, jeho projektil končí mimo branku.

27:59

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ladislav Havlík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

27:30

Lukáš Endál nedokázal ani nadvakrát prostřelit domácího brankáře.

26:24

Slavie se dostala do útočného pásma, Lukáš Nedvídek vypálil z dobré pozice, jeho projektil tak tak vyrazil brankář Jakub Neužil.

26:21

Viktor Nestrašil hledal spoluhráče před brankou, Daniel Voženílek ale kotouč nedostal. Akce Prostějova tak končí.

25:45

Dominik Frodl přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Střelou zápěstím to zkoušel Matouš Venkrbec.

25:20

Ondřej Mikliš nedokázal přetlačit soupeře v obranném pásmu, a tak hrají hosté.

24:00

Hra je přerušena, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Prostějova. Domácí celek se nemůže stabilněji dostat do útoku.

23:40

Ránu od modré čáry vyrazil domácí brankář do rohu kluziště.

23:12

Jiří Drtina vypálil z mezikruží, jeho projektil kryje brankář Prostějova.

22:56

Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají nyní hokejisté hostujícího celku.

21:35

Lukáš Nedvídek a David Šafránek se dostali do útočného pásma, druhý jmenovaný se propracoval do zakončení, Jakub Neužil kryje jeho pokus.

20:40

Lukáš Endál se probojoval do střelecké pozice, jeho ránu ale mimo branku vytěsnil brankář.

20:16

Zápas pokračuje druhou třetinou, Jan Starý se probojoval do zakončení, jeho projektil byl zablokovaný soupeřem.

20:01

Po první třetině vede domácí celek o jednu branku, prosadil se ve čtrnácté minutě Jan Starý, který vstřelil svou desátou branku v sezóně.

20:00

19:45

19:40

Dušan Žovinec minul z bezprostřední blízkosti.

19:25

Jakub Neužil má kotouč za svou brankou, jeho spoluhráči musí od své brány.

19:15

Tomáš Nouza pálil od modré čáry, jeho projektil kryje Frodl mezi betony.

19:00

Oznámena byla poslední minuta třetiny.

18:30

Viktor Nestrašil baseballovým způsobem nedokázal trefit kotouč.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině. Před domácím hráčem byla prázdná branka, ale senzačně zasáhl Frodl.

17:49

Dominik Frodl kryje ránu od modré čáry, hra je přerušena.

17:44

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Zdeněk Kubica – 2 min., hákování).

17:32

Domácí brankář kryje kotouč, vhazovat se bude před brankou Neužila.

17:25

17:15

Hosté kombinují v útočném pásmu, ale jsou daleko od střelecké pozice.

16:50

Hosté protečovali puk do útočného pásma, Lukáš Nedvídek vedl akci, ale do zakončení se nedostal.

16:32

Jan Novák výborně pálil od modré, jeho projektil zablokoval obránce domácího celku.

16:00

Lukáš Krejčík vybojoval puk pro Ziga. Následně pálil Tomáš Zigo od modré čáry, ale minul branku.

15:44

Slavia rozehrává přesilovku od své branky, nikam se nežene a čeká na vhodný moment.

15:25

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Alex Rašner – 2 min., držení).

15:01

Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí celek vede o jednu branku a pokračuje v aktivní hře.

14:50

Dominik Frodl zachránil své spoluhráče. Alex Rašner přenechal v situaci dva na jednoho puk Lukáši Luňákovi, jehož rán senzačně vychytal hostující brankář.

14:24

Ladislav Havlík přenechal puk spoluhráči, ten se pokoušel o střelu od modré čáry, ale jeho projektil byl zablokovaný.

13:58

Domácí celek se dostává do vedení, po pěkné Nouzově přihrávce se prosazuje JAN STARÝ střelou na vzdálenější tyč. Dominik Frodl nestihl zareagovat, a tak puk končí za jeho zády.. Asistence: Tomáš Nouza a Tomáš Divíšek.

13:42

Slávisté byli na ledě dlouho, jen protečovali puk do útočného pásma a šli střídat.

13:22

Domácí špatně rozehráli, je z toho icing. Vhazovat se bude před brankou Prostějova.

13:04

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

12:10

Dominik Frodl musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho branku. Lukáš Luňák nahazoval puk nepřesně.

11:56

Ladislav Havlík má puk ve svém pásmu, odkud rychle rozehrává.

11:18

Václav Meidl rozehrává od své branky, rychle dostal hru do útočného pásma. Ladislav Havlík vypálil od modré, Václav Meidl tečoval z předbrankového prostoru mimo.

11:00

Jestřábi se usadili v útočném pásmu, ke střele se domácí hokejisté ale nedostali.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej. Na výraznější šanci stále čekáme.

09:47

David Šafránek se propracoval do střelecké pozice, ale domácího brankáře z velké blízkosti nepřekonal.

09:37

Hra je přerušena pro postavení mimo hru, provinil se hostující celek. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

09:17

Domácí hokejisté se nedokázali udržet v útočném pásmu, a tak hrají hosté.

08:59

Buly před brankou Dominika Frodla.

08:40

Martin Ondráček pálil od modré čáry, jeho projektil minul branku, další Růžičkova střela byla zblokovaná.

08:04

Antonín Růžička nedokázal zpracovat přihrávku z první, ale akce pokračovala dál a ukončil ji až zákrokem domácí brankář.

07:48

07:32

To se podařilo až nyní a Radek Prokeš našel Davida Dvořáčka, který minul branku.

07:14

Prostějovu se početní výhoda nedaří, nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu.

07:05

Polovina domácí početní výhody je minulostí, vhazovat se nyní bude před brankou Slavie.

06:50

Ladislav Havlík se vrací až za svou branku, odkud rozehrává další přesilovkovou akci.

06:35

Slavia dostala hru do útočného pásma, kde se pokouší být co nejdéle.

06:14

Tomáš Divíšek byl připravený na střelu před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.

06:00

Přesilovou hru, vůbec první v zápase, mají k dispozici domácí. Ti ale vystřelili tak, že se kotouč po teči dostal mezi diváky.

05:48

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Ondráček – 2 min., hákování).

05:40

Velkou šanci měl také domácí celek, Jan Starý ale rychlou situaci vyřešil nepřesnou střelou.

05:10

Zdeněk Doležal a Lukáš Krejčík se snažili překonat domácí obranu, ale dvojice beků zapracovala výborně a soupeře ke střele nepustila.

04:48

Úvodních pět minut hry je pryč, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

04:20

Slavia má více ze hry, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, ale do výraznější šance se zatím Pražané nedostali.

04:01

Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před domácí brankou.

03:33

Zdeněk Kubica se pokoušel dostat přes obránce, Ladislav Havlík dobře zapracoval a zkušeného soupeře nenechal vypálit.

03:12

Jiří Drtina nahazoval kotouč na branku od modré čáry, jeho projektil byl ale zablokovaný.

02:47

Sledujeme rychlý hokej, Jiří Drtina pálil z ostrého úhlu. Jeho ránu kryje domácí brankář. Buly před brankou Prostějova.

02:19

Tomáš Zigo se mezi kruhu dostal k puku a vypálil, jeho projektil končí po teči v ochranné síti.

01:57

Alex Rašner hraje za svou brankou, pokouší se v poklidu rozehrávat. Hosté chvíli napadali, a tak šli střídat.

01:33

Radek Prokeš byl volný před brankou, spoluhráči k němu ale kotouč nedostali.

01:05

David Dvořáček protečoval kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat. Hrají tedy hosté od své branky.

00:40

David Dvořáček se pokoušel dostat do útočného pásma, ale přes obránce soupeře se neprosadil.

00:15

Hned na úvod zápasu tu máme zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Obrana Slavie musí být pozorná.

00:01

Jedná se o souboj sousedů v tabulce, o jedno místo a jeden bod jsou na tom lépe hosté. Z posledních pěti zápasech mají oba celky stejnou bilanci – tři výhry a dvě prohry.
Tým LHK Jestřábi Prostějov odehrál 41 zápasů s bilancí 19-6-2-14 a získal 71 bodů. V tabulce je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Ústím nad Labem 4:3, Kladnem 6:3 a Přerovem 6:4. Nestačil na Karlovy Vary 0:4 a Litoměřice 1:3.
HC Slavia Praha odehrála 41 zápasů s bilancí 21-3-3-14 a získala 72 bodů. V tabulce je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Benátkami nad Jizerou 5:0, Havířovem 2:1 a v nájezdech s Českými Budějovicemi 4:3. Nestačila na Přerov 1:2 a Litoměřice 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky WSM Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí LHK Jestřáby Prostějov a HC Slavia Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:3

Góly a asistencie: 14. Starý (Nouza, Divíšek), 43. Divíšek (Nouza) – 41. Z. Doležal (Zigo, L. Krejčík), 42. M. Ondráček (Kasík, Jankovský), rozh. náj. Jankovský