FA Cup

Yeovil Town F.C. – Manchester United

0:4

koniec (0:1)

26.01.2018, 20:55 • Huish Park, Yeovil • 1/16 finále • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny) cz

Tipsport: 21.8 10.4 1.1

S konstatováním, že dnešní utkání čtvrtého kola slavného FA Cupu mezi Yeovilem a Manchesterem United sledovalo 9 195 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (22:57:17)
Dnešní utkání je tedy u konce a z postupu se raduje favorizovaný Manchester. Ten sice na úvodní branku čekal až do 41. minuty, avšak v druhé půli na trefuMarcuse Rashofrda navázala hned trojice Rudých ďáblů. Nejprve se po brejku v 61. minutě prosadil Ander Herrera, v závěru řádné hrací doby skóroval střídající Jesse Lingard a vítězství pak ve třetí minutě nastavení pečetil Romelu Lukaku. Yeovil se především v první půli prezentoval sympatickým výkonem, nicméně na United dnes prostě a jednoduše neměl.

90+3

90+3

90+3. Romelu LUKAKU - 0:4

90+3

Manchester United právě vstřelil branku!
Ještě jeden zářez hostujícího mužstva. Rojo zleva fantasticky přihrál na osamoceného ROMELA LUKAKUA, který se zjevil na hranici malého vápna a zakončil do odkryté brány.

90+2

V nastavení už hosté nikam nespěchají a snaží se dát prostor také domácím fotbalistům. Jejich akce však nekončí střelami.

90+1

Sowunmi opět zahrozil po volném kopu Yeovilu. Míč mu ale místo hlavy spadl na rameno a pak zamířil docela hodně mimo tři tyče.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89

89. Jesse LINGARD - 0:3

89

Nyní už však hosté vedou o tři branky. JESSE LINGARD se ujal míče hned po vhazování a zprava si to namířil přímo k bráně. Anglický útočník prošel kolem několika hráčů a razantní střelou na vzdálenější tyč bez potíží překonal zkoprnělého Krysiaka.

89

Bleskově se Angel Gomes zapojil do akce hostujícího celku a po individuálním průniku zakončil jen kousek vedle bližší tyče Krysiakovy brány.

88

Poslední minuty zápasu odehraje mladičký Angel Gomes, který nahradil Marcuse Rashforda.

87

Yeovil se přeci jenom snaží o úpravu skóre. Kombinaci na útočné polovině zakončil Jake Gray, avšak jeho zakončení letělo vysoko nad bránu.

85

Prudký centr z levé strany nyní doputoval až do pokutového území. Na vzdálenější tyči se však nikdo z domácích nedostal k hlavičce.

84

Znovu se do šance dostával Rashford. Opět to bylo po průnikové přihrávce do šestnáctky, avšak tentokrát si hostující útočník předkopl míč až za brankovou čáru.

83

Poslední střídání domácího celku. Lewis Wing míří z trávníku, Connor Smith pro změnu na něj.

83

Na začátku 83. minuty se Lingard povedenou patičkou pokusil oslovit Lukakua, avšak ten byl skvěle ubráněn.

82

Volný kop soupeře si Manchester bez problémů ubránil. Hra se poměrně záhy přesouvá k polovině hřiště.