1:0

koniec (0:0)

03.03.2018, 12:00 • VEB Arena, Moskva • 21. kolo • Rostislav Králik cz

Tipsport: 1.28 5.27 11.1

CSKA Moskva ačkoli byl lepším celkem po většinu zápasu nakonec vydřel hubenou výhru 1:0 nad Uralem po parádní trefě Alana Dzagiojeva z 59. minuty. Přeji všem čtenářům pěkný zbytek soboty.

90+4

90+4

Domácí obrana si poradila a s centrem a rozhodčí vzápětí ukončuje zápas svým hvizdem.

90+3

Golovin to vyřešil naprosto špatně a dopředu mohou jít hráči Uralu.

90+2

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ahmed Musa, přichází Astemir Gorďušenko.

90+1

Gregor Balažič si výborně pokryl míč a domácímu hráči nic nedovolil – odkop od hostující branky.

90

Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89

Čanturia na svou osobu vykoledoval faul.

88

Domácí hráči nezvládli přechod do brejku dva na jednoho, to by byla slibná příležitost.

87

Byl odpískán další faul domácího hráče.

87

Jegoryčev fauloval při hlavičkovém souboji.

86

Hlavička hostí nebyla nebezpečná, jelikož šla přímo do míst kde stál Akinfejev.

85

Poprvé v tomto utkání má Ural více ze hry, zatím to však k ničemu nevedlo.

84

Ural drží míč ve své moci, ale od domácí branky je značně vzdálen.

83

Golovin na půlce hřiště sestřelil Jegoryčeva.

83

Centr z pravé strany hostující obrana s vypětím odvrátila.

82

Rohový kop pro domácí celek.

81

A centr z rohu přímo ze vzduchu bere brankář Akinfejev.

80

Centr Uralu díky hlavně obránce končí na rohovém kopu.

79

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Mário Fernandes, přichází Kirill Nababkin.

78

Hosté nedokáží využít jakékoli nepřesné přihrávky domácích. A že těch chyb není mnoho.

77

Ural se snaží o zteč a vyrovnání, ale jde to více než ztuha.

76

Mario Fernandes si pomohl útočným faulem a ještě se u toho zranil – zkrátka je to smolař.

75

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Vitinho, přichází Georgi Milanov.

75

Golovin si vyšlápl řádně na Danceva.

74

Musa byl při postranní čáře přistrčen, což rozhodčímu neuniklo.

74

Domácí celek chystá střídání.

73

Kulakov se nacházel v ofsajdovém postavení.

72

Skvělý míč za obranu, ale co s celou šancí provedl Vitinho to se jen tak nevidí!

71

Domácí hráč fauloval v osobním souboji.

70

Vitinho to zkusil přímo vystřelit z přímého kopu, leč branku Uralu vůbec netrefil.

69

Akce domácích byla přerušena faulem Jemeljanova.

68

CSKA se snaží přidat druhou branku v utkání.

67

Pro centr si v poklidu došel brankář Akinfejev.

66

Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Artem Fidler, přichází Giorgi Čanturija.

65

Wernbloom fauloval Boumala, ale rozhodnutí sudího se mu pranic nelíbí.

64

Míč končí u brankáře Godzjura.

63

Rozhodčí zákrok na El Kabira posoudil jako faul.

61

Rohový kop se domácímu celku vůbec nepovedl.

60

Wernbloom se ve skluzu trochu zranil a kulhá.

59

59. Alan DZAGOJEV - 1:0

59

CSKA právě vstřelilo branku!
Tak CSKA to konečně vyšlo a sice po nenápadné akci, když z levé strany skvěle odcentroval hráč s výtečnou kopací technikou ALAN DZAGOJEV, do souboje o míč šel Wernbloom s hostujícím hráčem míč však nezasáhli a ten tak skončil až v síti za zády Godzjura – 1:0!

58

Hostující kombinace byla nejen nepřesná, ale navíc byl odpískán Uralu ofsajd.

57

Fernandes byl El Kabirem u postranní čáry faulován, viděli jsme dobrou souhru rozhodčích, asistent signalizoval faul hlavní arbitr odpískal.

56

Další tvrdý osobní souboj v podání Mario Fernandes (CSKA) s Vladimírem Ilinem (Ural).

55

Hostující obrana se nenechala překvapit a dobře opakovaně zasáhla.

54

Arťom Fidler si pomohl jasným faulem.

53

Domácí obrana si s rohovým kopem hravě poradila.

52

Ural poněkud ožil a po zmatcích v domácí obraně je to rohový kop.

51

Střela Vladimíra Ilina ke vzdálenější tyči minula domácí branku.

50

Vladimír Ilin je prvním hráčem co vidí žlutou kartu a sice za protesty.

49

Petrus Boumal si pomohl útočným faulem.

48

Obrázek druhé půle je zatím úplně stejný jako první poločas. CSKA udává tempo hry.

47

Centr z levé strany nic nepřinesl pro domácí barvy.

46

Balažič domácího hráče poslal nemilosrdně na tvrdou zem.

46

První poločas skončil bez branek, ačkoliv jasná aktivita je na straně fotbalistů CSKA Moskva, ale chybí jim lepší a přesná koncovka. Druhý poločas začne cca v 13:01 hodin.

45

44

Musa nesouhlasí s výrokem rozhodčího, ale to nic na celé situaci nemění.

43

Slabý centr z levé strany končí pouze u hostujícího brankáře.

42

Střelu Vitinha opět kryje brankář Godzjur.

41

Faul domácího týmu na polovině hřiště.

39

Po domácí střele si připisuje další zásah hostující brankář.

38

Míč do ohně a i tohle obrana hostí s notným kusem štěstí přežila.

37

Domácí hráč v hlavičkovém souboji fauloval Jegoryčeva.

35

Hráčům Uralu místo technické vybavenosti nezbývá nic jiného než buldočí bojovnost a zarputilost.

34

Nikolaj Dimitrov ukázkově přidržel aktivního Golovina.

33

Těžký terén dělá hráčům velké problémy při hře s míčem a výsledek této celé akce je nepřesná střela Vitinha.

32

El Kabir mizerně vystřelil ze střední vzdálenosti a málem ustřelil hlavu svému spoluhráči, místo trefení domácí branky.

31

Golovin se sice diví, ale faul od jeho osoby to byl jasný.

30

Vitinho dle rozhodčího nebyl faulován a tak aspoň vztekle praštil míčem o zmrzlou zem.

29

Golovinův výsledek nebyl ani povedená střela, ani povedený centr a míč tak končí za brankovou čárou.

28

Nepřesné zpracování míče přineslo faul Aleksandra Danceva.

27

Kapitán Uralu to přehnal s důrazem a fauloval.

26

Rohový kop domácích, obrana Uralu zpacifikovala.

25

Centr od brankové čáry našel přesně hlavu Konstantina Kučajeva, který ukázal, že není zrovna vyhlášený hlavičkář a branku Uralu vůbec netrefil.

23

Centr Wernblooma na druhou stranu hřiště uklidil do bezpečí Kulakov.

22

Ve vzduchu kralovali hráči Uralu.

21

Kontr Uralu po pravé straně přinesl pouze slabý a nepřesný centr.

20

Skvělý obranný zákrok byl navíc podpořen útočným faulem modročervených.

19

Tlak domácího celku postupně narůstá.

18

Střelu Vitinha levačkou likviduje brankář Godzjur.

17

Nedovolený zákrok El Kabira na polovině hřiště.

16

Co se týče držení míče jasně vede domácí celek CSKA Moskva 66% proti Uralu 34%.

14

Centr propadl až k brankáři Uralu Godzjurovi.

13

Po levé straně hřiště to hráčům CSKA opět nevyšlo, Dzagojev marně argumentuje autové vhazování.

12

Přímý kop hostí a centr do pokutového území nebyl pro domácí obranu žádný problém.

11

Rohový kop odvrátil hlavou první bránící hráč.

10

Musa svou střelou těsně míjí hostující branku, ale bylo to s tečí hostujícího Jemlejanova.

9

Othman El Kabir ve své snaze neuspěl a o míč přišel.

8

Skákavou střelu ze střední vzdálenosti skokem likviduje brankář Godzjur.

7

Střela hostujícího hráče se nevešla mezi tři tyče.

6

Mario Fernandes zakládá útok domácích.

5

Akce Uralu byla zablokována za pomezní čáru.

4

Domácí hráč se provinil nedovoleným skluzem proti hostujícímu hráči.

3

CSKA drží míč jasně ve své moci, ale pouze na polovině hřiště, daleko předaleko od branky Uralu.

2

Domácí kombinace podél levé postranní čáry nevyšla a míč končí v autu.

1

CSKA kombinuje s míčem na kopačkách na vlastní polovině.

1

Hráče dnes nečeká nic lehkého v Moskvě je – 10 stupňů.
Ural nastoupí v bílo – oranžových dresech, CSKA ve své klasické barevné kombinaci červeno – modré.

CSKA Moskva: Akinfejev – V. Berezuckij, Wernbloom, Ignaševič – B. Natcho, Mário Fernandes, Dzagojev, Golovin, Kučajev – A. Musa, Vitinho.
Náhradníci: Pomazun – A. Berezuckij, Bistrović, Gorďušenko, Chosonov, Nababkin, G. Milanov, Čalov, Žamaletdinov.

FK Ural: Godzjur – Dancev, Jemeljanov, Balažic, Kulakov – Boumal, El Kabir – Fidler, Jegoryčev, Dimitrov – Ilin.
Náhradníci: Baklov – Merkulov, N. Černov, Dinga, Arojan, Bavin, Bevejev, Čanturija, Chomčenovskij, Gluškov, E. Manučarjan..
Po zimní přestávce se rozjíždí druhá polovina nejvyšší ruské soutěže. Po dvaceti odehraných kolech drží CSKA pátou příčku s 35 body. Na první celek, Lokomotiv Moskva, ztrácí deset bodů. Jinak je horní část tabulky hodně vyrovnaná a stále je o co bojovat, zejména o evropské soutěže.
Ural se nachází v poklidném středu tabulky s 25 body. Nicméně i spodní část tabulky je bodově vyrovnaná a každý bod se stále počítá. Ural je však ve „skupině“ týmů, které mají bodově lepší pozici v boji o případnou baráž či sestup do divize.
První vzájemný zápas v letošní sezóně přinesl bezbrankovou remízu, kdy tehdy po osmi duelech dokázal Ural urvat bod s celkem CSKA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.