1:2

koniec (1:0)

10.04.2018, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Štvrťfinále • Dávid Švec

Tipsport: 1.47 5.41 6.16

S konštatovaním, že do semifinále Ligy majstrov po celkom skóre 1:5 postupuje Liverpool sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (22:35:34)

90+2

90+1

Karius dlhým výkopom posiela loptu na polovicu domáceho tímu.

90

Máme tu koniec riadneho hracieho času, v druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne 2 minúty.

89

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Mohamed Salah, prichádza Danny Ings.

88

Blíži sa nám úplný záver zápasu, domáci sa stále snažia niečo v útoku vymyslieť.

87

Po ďalšom centri Manchestru mierne nedorozumenie v obrane hostí. Klavan si nerozumel s Kariusom, no brankára Liverpoolu napokon loptu stiahol do svojej náruče.

86

Ďalšia útočná akcia domácich, Liverpool je však už vo vlastnej šestnástke stiahnutý s ôsmimi hráčmi.

85

Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako päť minút, Manchester City stále prehráva s Liverpoolom 1:2. Isté však je, že o dnešnom zápase a najmä o výkone rozhodcov sa bude ešte dlho rozprávať.

84

Čas už hrá jasne v prospech hostí, i keď je jasné, že o osude dnešného zápasu je rozhodnuté.

82

Manchester ešte skúša v ofenzíve niečo vymyslieť, je to však už doslova zúfalá snaha.

81

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Trent Alexander-Arnold, prichádza Nathaniel Clyne.

81

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Roberto Firmino, prichádza Ragnar Klavan.

80

Sané v ďalšom postavení mimo hru.

79

Ďalšia strela domácich zblokovaná obranou Liverpoolu. Tá dnes zastavila veľké množstvo domácich streleckých pokusov a do veľkej miery pomohla Kariusovi.

78

Fanúšikovia Liverpoolu už oslavujú postup svojho tímu, tréner Klopp chystá prvé dnešné striedanie.

77

77. Roberto Firmino (LIV) - 1:2

77

Liverpool dal gól! A je definitívne po akýchkoľvek šanciach domáceho tímu! ROBERTO FIRMINO využil chybu Otamendiho, vletel do šestnástky domáceho tímu, prízemnou strelou trafil ľavú tyč Edersonovej bránky a od nej putovala lopta do siete.