7:1

koniec (1:0, 4:1, 2:0)

19.04.2018, 20:00 • 3. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.3 6.2 5.54

Turecké vyhrává tento zápas díky dobré druhé třetině 7:1, a tak získává další body do tabulky. Naopak domácí Jihoafrická republika spolu s Hong Kongem má stále 0 bodů, a tak tyto dva týmy budou bojovat o udržení. Jeden z nich ze třetí divize sestoupí.

Nejlepší hráči zápasu
Jihoafrická republika: Uthman Samaai
Turecko: Sefa Kavaz

Jihoafrická republika sice byla střelecky aktivnější 36:32, ale soupeř ji dal lekci v produktivitě. (22:10:15)

59:48

Charl Pretorius má na svém kontě ještě jeden zákrok. Poradil se střelou od modré čáry. Bude se vhazovat.

59:03

Vyloučení v týmu Jihoafrická republika (Reegan du Buisson – 2 min., podražení).

59:00

Probíhá poslední minuta hry.

58:22

Uthman Samaai se dostal do brejku, který proměnit nedokázal. Puk udržel Muhammed Karagül před brankovou čárou. Bude se vhazovat.

58:03

Vyloučení v týmu Jihoafrická republika (Deen Magmoed – 2 min., sekání).

58:01

Charl Pretorius skvěle kryje ránu, kterou vyslal Emrah Özmen.

57:40

Damian Cardoso vypálil z prostoru mezi kruhy, gólman byl pozorný.

57:00

Poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hráči v bílozeleném se pokouší něco vymyslet, ale marně.

56:30

Turecko míří za výhrou v tomto zápase a Jihoafrická republika má velké problémy. K tomu ale až po zápase.

56:20

Charl Pretorius přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

56:01

Emre Faner hledal svého spoluhráče před brankou, ale přihrávka byla nepřesná.

55:48

V poklidném tempu se zápas dohrává.

55:16

Jihoafrická republika vyhazuje přes všechny čáry.

54:45

Turecko kombinuje v útočném pásmu. Od modré čáry pálil Fatih Taygar. Jeho rána jen o malý kousek minula branku.

54:32

Vyloučení v týmu Jihoafrická republika (Luke Carelse – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:27

52:27 Emre FANER - 7:1

52:27

Turecko právě vstřelilo branku!
S velkou dávkou štěstí dává Turecko další branku. EMRE FANER obkroužil branku a vystřelil. Jeho rána propadla gólmanovi až za brankovou čáru. Charl Pretorius nyní nedokázal puk zastavit. Asistence: Yusuf Kars.

7:1

Góly a asistencie: 3. Kavaz (O. Kars), 25. F. Faner (Bakal, Y. Kars), 27. Savas (Semiz, Solak), 29. Kavaz (Bingol), 36. Inanc (Y. Kars), 42. Özmen (Semiz), 53. E. Faner (Y. Kars) – 39. Giot (Bremner)

Turecko: Bozaci (Karagül) – Aktürk, Elakas, E. Faner, F. Faner, Y. Kars, Salt, Savas – Bakal, Bingol, Demirezen – Inanc, Kavaz, Özmen – O. Kars, Taygar, Takar – Solak, Semiz.

Juhoafrická republika: Pretorius (A. Bock) – Bremner, Magmoed, Gordon, Venter, Phakathi, Malgas, Verwey – Botha, Cardoso, Carelse – Compton, du Buisson, Giot – Marais, Obery, Samaai – van Doesburgh, Valadas.