koniec (14:14)

21.04.2018, 18:00 • O 9. - 12. miesto • Matěj Vybíral (@Matavyb) cz

Tipsport: 2.25 7.7 1.95

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (19:34:04)
Domácí si pořádně zkomplikovali boj o záchranu. V prvním poločase vedli o šest branek, ale náskok prohospodařili. Ve druhé půli rovněž byli neustále o krok napřed, ale ani třígólový náskok necelé tři minuty před koncem jim nakonec nestačili. Z brejku se totiž trefil hostující Cáb, vzápětí z křídla Burget a v poslední minutě využil ztráty míče domácích Lukáš Koubek, jenž srovnal na konečných 29:29.

Oba týmy tak berou bod, což nepomáhá ani jednomu. Strakonice i Brno tak zůstávají právě s jedním bodem poslední, respektive předposlední. Hranice vedou se dvěma výhrami tabulku, Nové Veselí je druhé se dvěma body.
HBC Strakonice 1921 – SKKP Handball Brno 29:29 (14:14)
Nejvíce branek: Wildt 7/3, Nejdl 6, Mošovský 6/1 – Hanták 9/2, Koubek 4, Havlát 3. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 5/4 – 3/2. Vyloučení: 1:4. Diváci: 370.

60

Zápas skončil. (29:29)

60

Tomáš Nejdl nepřihrál Wildtovi přesně a duel končí remízou! (29:29)

60

Šest sekund do konce, Strakonice to zkusí v sedmi. (29:29)

60

Strakonice málem znovu přišly o míč, ale zachránil je hvizd sudího. Šest sekund před koncem si domácí berou oddechový čas a pokusí se ještě zvrátit vedení na svou stranou. (29:29)

60

Tomáš Nejdl byl připraven o míč a hosté srovnávají! Z brejku se trefuje Lukáš Koubek. Domácí dokázali za tři minuty přijít o tříbrankový náskok. (29:29)

60

Signalizovaná pasivita Strakonic. (29:28)

60

Poslední minuta utkání, Jihočeši u míče. (29:28)

59

Daniel Burget z pravého křídla propašoval míč za Mráze a máme zaděláno na drama! (29:28)

59

Znovu laciná ztráta Jihočechů. Brejk z toho tentokrát není, ale Královo Pole kombinuje na útočné polovině a ještě se pokusí srovnat. (29:27)

58

Domácí trestuhodně přišli o míč a Cáb skóruje z protiútoku, když z úhlu technicky obstřelil Mráze. (29:27)

58

Hosté sice docílili branky, ale předtím se dopustili prorážení! Strakonice mají závěr pevně ve svých rukou. (29:26)

57

Eduard Wildt dostal přihrávku do křídla a znovu dokázal přelobovat Koňaříka! Sedmá branka pro tohoto hráče. (29:26)

56

Ale i hosté se rychle prosadili, trefil se Lukáš Koubek ze střední spojky. (28:26)

56

Jihočeši rychle odpovídají zásluhou Peka, jenž ostře vypálil z levé spojky. (28:25)

56

Strakonice přišly o míč, z brejku hosté nejprve nastřelili břevno, ale z dorážky už měl jednoduchou pozici Tomáš Cáb. (27:25)

55

Oddechový čas pro domácí. (27:24)

55

Hosté navíc hned zakončili nad branku a budou to mít hodně těžké! Strakonice se trefily třikrát v řadě a nyní mohou ještě navýšit vedení. (27:24)

55

Mošovský přihrál Samekovi, ten se dokázal obtočit a zakončil pod břevno! (27:24)

54

Ovšem Koubek se dopustil kroků. (26:24)

54

Tomáš Nejdl proskočil obranou, ale následně přestřelil! (26:24)

53

Jozef Hanták tentokrát Mráze neprostřelil, Mráz si připisuje důležitý zákrok a Strakonice mohou téměř rozhodnout! (26:24)

52

Koubek byl tentokrát faulován, sedmička pro Královo Pole. (26:24)

52

Domácí si však v zakončení rovněž nepočínali přesně. (26:24)

51

Koubek jednoduše přešel přes obranu, ale v šanci přestřelil! (26:24)

51

Oddechový čas pro hosty. (26:24)

50

Jihočeši navyšují vedení, trefil se, tentokrát ranou ze spojky, znovu Tomáš Nejdl! (26:24)

50

Brno toužilo opět rychle odpovědět, ale dopustilo se útočného faulu. (25:24)

49

Tomáš Nejdl proskočil obranou a vrací vedení zpět domácím. (25:24)

49

Královo Pole ale rychle odpovídá, z levého křídla překonal Mráze Tomáš Cáb. (24:24)

49

Wildt znovu úspěšný a překonal Koňaříka, trefil se do levého horního rohu! (24:23)

49

Mošovský se obtočil s míčem na brankovišti, byl faulován a sedmička pro Strakonice. (23:23)

48

Adam Stein se trefuje z pravého křídla a je znovu srovnáno. (23:23)

47

Domácí z pravého křídla minuli branku. (23:22)

47

Další skvělý zákrok Mráze, který lapí podstřel Jozefa Hantáka! (23:22)

46

Mráz vychytal pronikajícího Hastíka, ale míč vyrazil jen zpět k hostům. (23:22)

46

Domácí rovněž využili Pivota, Tomáš Samek zůstal nehlídaný a svou šanci využil. (23:22)

45

Brno ale rychle reaguje, z pivota srovnává Tomáš Mičola. (22:22)

45

Skvěle sehraná akce Strakonic, které využily všech šest hráčů a posunuly míč do křídla na Wildta, který přeloboval Koňaříka. (22:21)

44

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jiří Havlát). (21:21)

44

Mráz znovu lapil ránu z devítky, domácí v útoku, Královo Pole už v plném počtu. (21:21)

43

Koubek přišel o míč, ale Pek se dopustil prorážení. Brno už alespoň v pěti. (21:21)

42

Hosté hráli bez brankáře, ale přišli o míč a Martin Mošovský trefuje odkrytou síť. (21:21)

42

Jihočeši se rychle zmocnili míče, ale výhodu dvou mužů v poli nevyužili, Koňařík totiž kryje ránu z pravého křídla. (20:21)

41

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jiří Havlát). (20:21)

41

Eduard Wildt to udělal skvěle, při zakončení z křídla byl faulován, ale v krkolomné pozici dokázal zakončit přesně! Domácí si navíc zahrají dvojnásobnou přesilovku. (20:21)

41

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Cáb). (19:21)

40

Mráz si připisuje důležitý zákrok. (19:21)

40

Střela Tomáše Nejdla sražena a hosté jsou znovu u míče. (19:21)

39

Jozef Hanták je k nezastavení, nyní vypálil ostře podstřelem z desíti metrů, Mráz nedokázal zasáhnout! (19:21)

39

Tomáš Nejdl prostrčil míč na Samka, jenž z pivota dává jednoduchou branku. (19:20)

38

Hanták proměňuje ranou tentokrát k levé tyči. (18:20)

38

Hastík svým průnikem vybojoval sedmičku. (18:19)

38

Domácí získali míč a dostali se do brejku, napálil však jen tyč. (18:19)

37

Wildt ranou o zem znovu úspěšný. (18:19)

37

Marienka faulovaný při zakončení, sedmička pro Strakonice. (17:19)

36

A Jozef Hanták proměňuje ranou k pravé tyči. (17:19)

36

Mičola faulovaný na pivotu, sedmička pro Brno. (17:18)

35

Koňařík kryje střelu domácích ze spojky. (17:18)

35

Projektil Jozefa Hantáka z pravé spojky končí v síti, šestý gól pro tohoto klíčového hráče Králova Pole. (17:18)

34

Hosté nevyužili rychlý brejk a z protiakce srovnává Martin Mošovský. (17:17)

34

Jozef Hanták vyslal pravačkou pumelici, Mráz byl bez šance. (16:17)

34

Marienka se trefuje z křídla. (16:16)

33

Koňařík zakončil proti ráně ze spojky a Adam Stein posílá Brno do vedení z brejku. (15:16)

32

Lukáš Koubek hned, ze spojky, srovnává. (15:15)

32

Tomáš Nejdl přešel přes obránce a vypálil přesně. (15:14)

31

V úvodu druhé půle kombinovalo Brno, ale prosadit se nedokázalo. (14:14)

31

Začal druhý poločas. (14:14)
Strakonice vstoupily do utkání lépe a vytvořily si náskok, ovšem poté úplně přestaly hrát a Brno se dokonce dostalo do vedení. Jihočeši zvládli závěr dobře, ale v poslední minutě obdrželi dvě laciné branky, a tak je stav po poločase 14:14 a vše je tak otevřené.

30

První poločas skončil. (14:14)

30

V poslední vteřině vypálil Jozef Hanzák podstřelem ostře pod víko, srovnáno! (14:14)

30

Domácí se v závěrečných vteřinách neprosadili a ještě se musejí vracet. (14:13)

30

Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Roman Marienka ml.). (14:13)

30

Vít Kučera tentokrát Mráze překonal a navíc byl faulován, přesilovka pro hosty. (14:13)

29

Skvělý Mráz podržel domácí a do brejku se utrhl Eduard Wildt, který z velkého úhlu dokázal prostřelil hostujícího gólmana! (14:12)

29

Mošovský to vzal na sebe a trefuje se do pravého horního rohu. (13:12)

28

Ale Strakonice také přišly o míč, Jiří Havlát jednoduše prošel přes obranu a srovnává. (12:12)

28

Další nepřesnost v řadách hostů. (12:11)

27

Plzeňský odchovanec, který je zde na hostování, Eduard Wildt se trefuje ranou o zem a proměňuje tak sedmičku. (12:11)

26

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera), za faul na brankovišti, navíc sedmička pro Jihočechy. (11:11)

26

Domácí se navíc ubránili a znovu útočí. (11:11)

26

Tomáš Nejdl vypálil z těžké pozice přesně k tyči! (11:11)

25

Strakonice v plném počtu. (10:11)

25

Oddechový čas pro domácí. (10:11)

25

Královo Pole přidává v oslabení další branku, prosazuje se z rychlého protiútoku po zákroku Koňaříka. (10:11)

25

Jiří Havlát znovu úspěšný a po hrozivém úvodu se Brno probralo a srovnává! (10:10)

24

Ani jeden z týmů se neprosadil a u míče je Brno, které v oslabení šetří čas. (10:9)

23

Martin Mošovský napálil ze sedmičky jen pravou tyč! (10:9)

23

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Daniel Burget), za stažení pronikajícího Marienky, navíc sedmička pro Strakonice. (10:9)

22

Havlát přešel přes obránce a zakončil pod břevno. (10:9)

22

Překvapivou ránu Hastíka kryje Mráz, na druhé straně hostům pomohla branková konstrukce. (10:8)

21

Při následné akci se ale Strakonice dopustily útočného faulu. (10:8)

21

Podstřel Mošovského končí jen na břevně, ale protiútok Steina, který zakončoval z úhlu, vychytal Mráz. (10:8)

20

Při signalizované pasivitě vypálil tvrdě Havlát, skvělý zákrok si připisuje Mráz! (10:8)

19

Mošovský vypálil nečekaně z otočky, branku netrefil. (10:8)

18

Havlát faulovaný při střele a Jozef Hanták bez problémů proměňuje naříženou sedmičku. (10:8)

17

Tomáš Nejdl se dokázal prosadit z dorážky, Strakonice se trefují po čtyřech minutách, ve kterých obdržely tři branky. (10:7)

16

Domácí byli připraveni o míč, ale Adam Stein při rychlém protiútoku přestřelil. (9:7)

16

Strakonice se stále nemohou dostat ke střele, signalizovaná pasivita. (9:7)

15

Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Roman Marienka ml.). (9:7)

15

Lukáš Václav proskočil obranou a už je to jen o dva. Navíc byl faulován. (9:7)

15

Domácí jsou v krizi, nyní se o míč připravili nepřesnou přihrávkou. (9:6)

14

Koňařík si připsal další přesný zákrok a rychlý brejk využívá Adam Stein. (9:6)

14

Avšak Jozef Hanzák bleskurychle odpovídá ze spojky. (9:5)

13

Marienka dává branku z levého křídla po přihrávce Mošovského. (9:4)

13

Žlutá karta pro realizační tým HBC Strakonice 1921. (8:4)

13

Koňařík podržel Brno a z protiútoku hosté snižuje, na pivotu zůstal osamocený Adamčík. (8:4)

12

Lukáš Koubek už proskočil bez porušení pravidel a snižuje. (8:3)

12

Tomáš Nejdl sice proskočil obranou, ale dopustil se kroků. (8:2)

11

Hosté už museli při pasivitě střílet, netrefili branku. (8:2)

10

Mošovský uspěl ranou k pravé tyči. (8:2)

10

Stein se dopustil bránění v brankovišti a je tu sedmička pro Strakonice. (7:2)

9

Laciné ztráty na obou stranách a do brejku poté vyrazil Burget, ovšem Mráz ho skvěle nohou vychytal! (7:2)

8

Marienka vypálil z levé spojky k bližší tyči. (7:2)

8

Lukáš Václav vypálil při pasivitě podstřelem přesně k tyči. (6:2)

7

Mráz si připsal přesný zákrok, ale míč se odrazil zpět k hostům. (6:1)

6

Martin Mošovský přešel přes obránce a vypálil mezi nohy gólmana. (6:1)

5

Jihočeši vedou už o čtyři branky! Tentokrát se prosadil Tomáš Pek. (5:1)

4

Další branka Strakonic, trefil se Martin Mošovský! (4:1)

4

Jozef Hanták snižuje. (3:1)

4

Skvělý úvod pro Strakonice, které brzy vedou 3:0! Trefuje se Roman Marienka. (3:0)

3

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
(2:0)

1

Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Nejdl). (1:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

HBC Strakonice 1921: Jareš, Mráz, Šejvl – Schwarz, A. Nejdl, Zdychynec, Masák, Landsinger, Pek, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Matoušík, Samek, Zbiral, Krejčí, Masák, Wildt, Halgaš.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Václav, Hlípala, Kukla, Číž, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Popelka, Ipser, Adamčík, J. Hanták, Hanták, Cabák, Stein, Cáb.

Rozhodčí: Hájek, Macho.
Dva poražené týmy z prvního kola o udržení se dnes střetnou. Strakonice padly 27:34 v Hranicích a Brno nestačilo na Nové Veselí, prohrálo 23:32. Poražený z dnešního duelu už bude mít těžkou pozici pro udržení v extralize.
Přeji krásný páteční večer, vítejte u duelu o udržení ve Strabag rail extralize házené mužů, ve kterém HBC Strakonice 1921 vyzvou SSKP Handball Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

29:29

HBC JVP Strakonice 1921: Jareš, Mráz, Šejvl – Schwarz, A. Nejdl, Zdychynec, Masák, Landsinger, Pek, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Matoušík, Samek, Zbiral, Krejčí, Masák, Wildt, Halgaš.

Rozhodca: Hájek, Macho