Play-off extraligy mužů (CZ)

VK ČEZ Karlovarsko – Kladno volejbal cz

3:2

koniec (30:32, 23:25, 25:18, 25:21, 15:8) Stav série: 2:0

22.04.2018, 17:00 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Finále • Štěpán Slovák cz

Tipsport: 1.35 3.1

14:7

Hosté sice snížili, West poté chyboval na servisu. Je tady hned sedm mečbolů pro domácí tým!

9:5

Proti Šulistovi přišel trojblok, který dokázal navýšit domácí náskok na čtyři body. Hostující kouč si bere další čas na poradu!

6:3

Karlovarsko vede o tři body, na to Milan Fortuník reaguje oddechovým časem! Hýský se pokoušel o útok po lajně, smečař Kladna zahrál do autu!

22:21

Skvělá obrana od Bouzy, poté ještě lepší útok Šulisty. Přehled na síti předvedl Zajíček, hosté snížili na nejtěsnější možný rozdíl!

12:8

Obrovský přehled Hudečka nad sítí. Domácí kapitán se rozehrál k výbornému výkonu a Milan Fortuník si bere oddechový čas!

14:10

To byla paráda od Bouzy! Ten nejprve zasáhl nohou a udržel míč ve hře. Poté bodoval z velmi špatně připraveného útoku!

14:9

Sedmibodová šňůra Karlovarska! Treial zahrál snadný úder, vzápětí se usmívá, náskok domácích narůstá!

12:9

Široký trefuje přímý bod ze servisu! Domácí tým odskakuje na rozdíl tří bodů, pochopitelně přichází oddechový čas Kladna!

22:24

Teď už jen jeden, Rejlek se poprvé v zápase dopustil nevynucené chyby. Ta nepřišla v úplně vhodný čas, Kladno má dva setboly!

20:20

Karlovarsku pomohla síť, Hudeček trefuje eso! Domácí srovnávají vývoj druhého setu, drama pokračuje!

17:17

Široký trefuje přímý bod ze servisu! Domácí celek získal čtyři body v řadě a srovnal průběh druhého setu! Kladno si pochopitelně bere time-out!

11:14

Zajíček vytlouká bloky Širokého, který byl zasažen do obličeje. Po dalším bodovém útoku pro Kladno přichází time-out pro domácí!

30:32

Neskutečné! Domácí vedli v první sadě rozdílem šesti bodů, měli šest setbolů, ovšem po esu Kladna putuje první set na stranu hostů!

27:28

Hýský útočil proti jednomu hráči na bloku. Po čtyřech setbolech domácího týmu je tu setbol pro Kladno!

26:26

Neskutečná výměna, to je parádní hra z obou stran! Poslední útok domácím nevyšel, balón skončil v síti, Karlovarsko nevyužilo ani třetí setbol!

21:20

Hosté těžili ze skvělého servisu Šulisty. Následně přišel bod pro Šulistu, Jiří Novák si vyžádal oddechový čas!

14:11

Pfeffer dal těžkou přihrávku Zmrhalovi, který poté zaútočil snad metr a půl za základní lajnu, domácí lavička si bere čas na poradu!

6:1

Další neskutečný servis od Rejlka, další přímý bod pro domácí! Karlovarsko si snad lepší vstup do utkání nemohl přát, hostující lavička si bere čas na poradu!

3:2

VK ČEZ Karlovarsko: Štefko, Petrák (L), Pfeffer (L), Kriško, Hudeček, Hukel, Treial, Ropret, Prešinský, Široký, Rejlek, Zmrhal, Málek, Škubal Trenér: Jiří Novák

Kladno volejbal cz: West, Lenc, Zajíček, Moník (L), Trojan, Hýský, Fortuník, Šulista, Sobotka, Konečný, Bouza Trenér: Milan Fortuník

Rozhodca: Krtička, Rychlík