1:2

koniec (1:1)

29.04.2018, 17:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Martin Pešout cz

Tipsport: 2.6 3.23 3.03

V rámci vyrovnaného zápasu nakonec byla šťastnější Sigma Olomouc, která vítězí 2:1 po rozhodující trefě Jakuba Plška z 79. minuty. Ačkoli ve druhé půli měli více ze hry Tepličtí a hlavně na začátku druhé půle byli lepší a aktivnější, postupem času hra domácích otupila a v tom udeřila Sigma. Olomouc tak stíhá druhou Slavii a má šanci se dostat na 2. místo, naopak Teplice poprvé v sezóně prohrávají na domácím stadionu. (18:54:52)

90+3

90+2

Po zblokovaném centru Vondráška budou Teplice kopat roh a do vápna přibíhá i gólman Diviš!

90+1

Teplice si v závěru šance nevytvářejí, spíš naopak. A když Krob může vysunout Trubače do vápna, tak přihrávka je příliš prudká a končí v zámezí.

90

Sudí nastavuje zápas o tři minuty.

90

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jakub Řezníček, přichází Roman Polom.

89

Řezníček se při té střele tak unavil, že teď kulhá ze hřiště, jak to nejpomaleji jde a zkušeně šetří čas.

88

Tohle svět neviděl! Po teplické ztrátě míče běželi hráči Sigmy skoro přes celé hřiště v přečíslení 3 na 1. Manzia vysunul Řezníčka, který po slabé střele trefil tyčku, po dorážce se pak k míči dostal Moulis a ten zblízka také branku netrefil, resp. jeho střela byla tečována a Sigma ještě bude kopat roh.

87

Rohový kop pro Teplice, hráči se postěhují do vápna!

86

Tečovaná střela Trubače skončila v rukavicích Buchty.

85

Faul Jeřábka na Řezníčka za půlkou hřiště, Sigma pošetří čas.

84

Teplice se nadechují k závěrečnému náporu, teď Manzia nedovolil rozehrát Vondráškovi. Teplice budou vhazovat.

83

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Tomáš Zahradníček, přichází Pavel Moulis.

82

Červenka byl zatažen v olomouckém vápně za dres, sudí ale penaltu nepíská.

81

Po teplickém závaru Hála zahodil míč na tribunu. Roh pro Teplice!

80

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jakub Hora, přichází Yhojan Díaz.

79

Olomouc právě vstřelila branku!
Sigma Olomouc potrestala teplický faul. Z úhlu z hranice vápna poslal centr Zahradníček přesně na hlavu JAKUBA PLŠKA, který nechytatelně hlavou zamířil k tyči – 1:2.